Zásielkové reťazce Quelle, Prima Moda, BonPrix, ... Boli ste spokojné?

mucilienka
18. sep 2008

Ahojte,
bola by som rada, ak by ste sa podelili o skusenosti, rady, typy ohladom tychto zasielkovych obchodov. Ako vam sedeli velkosti, boli ste spokojne s kvalitou tovaru, pripadne, uz nikdy viac neobjednavat?
Dakujem za vsetky prispevky. 😉

gedren
18. sep 2008

Driv jsem v nich nakupovala, ale od jisty doby uz nakupuju pouze outlet na mimibazaru, cenove je to podobny a kvalitativne i vzhledove se to neda srovnat.

Ty hadriky z quelle a spol. vzdycky vypadaly na zivo daleko hur nez v katalogu, proste ausus mackavej material primitivni provedeni a tak. Nejsem zadna modedama, do hader moc penez nedavam, ale precejenom si za ty penize radsi poridim neco kvalitnejsiho...

schnek
18. sep 2008

já objednávala z Quelle a Otta a byly to hadry horší než od číňanů, fuj 😝 a takový to spotřební zboží byl pěknej šunt 😝 fakt horší než z trhü 😝 to radši něco jetýho z MMB 😉

bubba
18. sep 2008

Lezu mi neskutocne na nervy hlavne bon prix...predrazene smejdy a ked konecne maju nejaku akciu ze som si 2 x objednala tak to nemali na sklade 😠 😠 taktiez neviem kde na mna beru kontakt lebo na moje meno to chodi na vsetky adresy kde som kedy byvala 😠 😠 su to drzani ktori neviem odkial beru adresy na ludi lebo ja nemam nikde zverejnenu ani jednu.jedinej institucii pod.charakteru kam som davala adresu bol Fotolab(na kazdu adresu mi uz posielali fotky z fotolabu).ale u nich sa pise adresa na vonkajsiu str.objednavky,cize sponzormi adries kludne moze byt aj posta 😠
quelle a otto ok,ale su strasne drahi.to iste co tam zozeniem v normalnom obchode za polovicnu cenu a material je v slusnej kvalite a vidim to priamo na mieste 😉

ma_se
18. sep 2008

...ja objednavam z Prima Mody...a som s tym nadmieru spokojna,sedi to na mne ako uliate,nosim c.38...ale ako keby sili priamo na mna....objednavala som uz aj ine veci,obrus,doplnky do kupelne a wc....
z Quelle,som si raz objednala a nikdy viac,inak vyzera na obrazku a inak v skutocnosti.... 😝

vesi
18. sep 2008

z quelle som objednávala viac vecí, niektoré boli OK, ale niektoré hrôza, tie som vrátila, poslali mi späť peniaze aj s poštovným, teraz tu už máme quelle shop, tak to mám bez poštovného a ked sa mi to nepáči, nevezmem si to. ináč objednávam si len akciový tovar, lebo len ten má prijateľnú cenu....

orinka
18. sep 2008

Ja mám skúsenosti s Quelle.... párkrát som si niečo objednala a pravdu povediac... nebola som spokojná... nie kvôli dodávke, ale kvôli tomu, že skutočnosť ma dooosť prekvapila oproti obrázku.. (konkr. objednala som si na zimu takú bundičku a keď mi to došlo, skoro som odpadla, bolo to tak tenké, že aj na jar by mi v tom bolo chladno 😀) ale vynosila som ju.... takže nespokojnosť skôr v tom, že možno obrázky "občas" klamú... a sú drahí... ale ináč čo sa týka vrátenia tovaru a vrátenia peňazí - paráda, bez problémov. 🙂

lefika
18. sep 2008

ja som parkrat objednala z quelle, ale vzdy to bol OTRAS!!!! 😠 😠 😠
vyzeralo to ovela, ovela horsie ako na foto, velkost nesedela nikdy, bolo sice napisane 38, ale musela by som do toho tak 20kg pribrat, aby mi to bolo dobre, prevedenie otras, material horsi ako od cinakov...proste nikdy viac 😠
a okrem toho, nehorazne predrazene, samozrejme 🙄

leva
18. sep 2008

bon prix,tam som raz objednavala mame bluzku,no posledny krat,dosiel uplne hnusny material ako stare plachty,farba tiez nesedela a velkost bola ako pre slona,siroka ako hrom,vratila som,no postovne mi uz nik nevrati,tak uz takto neobjednavam,dokonca kamoske dosli plavky na konci leta s quelle,takze nic moc.

emjee
18. sep 2008

ja oblecenie cez katalogy neobjednavam, mam problem aby mi sadlo to co skusam v obchode, takto nablind je to pre mna prilis velky risk
jedine co som objednavala bola podrpdka a potom nejake tie srandicky ako stojan na dialkove ovladace, gulicky do pracky, ochrana na podprdky do pracky ...

maruschka
18. sep 2008

katalógy mi chodia,ale neobjednávam.Kedysi som si objednávala z Quelle,ale tie veci vyzerali dobre len na tých anorektických 15-ročných modelkách..Obyčajne mi prišli handry,ktoré vyzerali ako zo sekáča..A veľkosti-ak som chcela v Quelle veľkosť 38 a som si ju objednala,tak prišli nejaké určite 46 veľkosti..Takže si to radšej kupujem v obchode 😉 😉 A nemusím čakať mesiac a hneď vidím,čo som si kúpila🙄 🙄

aponchie
18. sep 2008

u nas je obchod quelle kde si to objednas tam ti to dojde ty si to zkusis a bud vemes nebo ne 😉

sassi
18. sep 2008

ahoj, ja mam poobejednávane skoro zo všetkého, ale Neckermann mi nesedí velkostne, Otto šije len na maldé 16-ky, všetko bedrové, uletené... a Magnet posiela všetky možne darčeky, ale nakoniec to bud nepríde,m alebo to je o ničom kvalita, a velakrát objednávka nepríde (inak veci celkom fajn)
Mne sa najviac osvedčilo Quelle - maximálna spokojnosť, tam som dokonca už zvýhodnený zákazník a páči sa mi, že poskytujú okamžitú 5% zlavu, ešte aj darček podla výberu za body + na konci sezony finančná premia podla obratu. Inak fakt šijú väčšie veci, teda na naše číslovanie, treba sa pridržiavať tej menšej velkosti

schwarzovka
18. sep 2008

no já si jednou v Quelle objednala ručníky a osušky, co na obrázku vypadaly vážně úžasně, takový ty nadýchaný froté ručníky. No a přišlo mi něco jako utěrky...ani velikostně to nesedělo..."osuška" byla velká jako normální ručník a ty ručníky byly úplě prťavý.....takže už nikdy více 😀

melory
18. sep 2008

raz a nikdy viac.... 🤐

zanett
18. sep 2008

v r. 2002 jsem si z Bon Prix objednala mikinu (podotykam,ze jsem uz v te dobe bydlela v zahranici, takze jsem si neobjednavala z ceske 'sekce') - potrebovala jsem neco na cviceni a ta mikina vypadala v katalogu krasne; cerna s cervenym kontrastem, krasne syte barvy a jemne projmuty strih (teda, alespon to tam psali), na modelce v katalogu vypadala moc hezky...tak jsem si ji nedockave objednala a kdyz to prislo, bylo mi dobreku; barvy byly jak po dvacatym vyprani; ta cerna byla spis jako tmava seda a ta cervena vypadala jako hooodne zaprana tmave ruzova, strih mi nesedel, protoze nebyl vubec projmuty, nybr klasicky krabicovity, navic byla strasne tenka a bylo jasne, ze hned po prvnim vyprani se vytahne a ztrati tvar a zip nesel dopnout 🙄 Never more!

zuzana76
18. sep 2008

fuha, ja som z quelle prave objednala 2 obrusy a 10 uterakov , tak som zvedava co mi vlastne pride ☹

gedren
18. sep 2008

Ubrus bude igelitovej a misto uterek kapesniky ;)

sassi
18. sep 2008

ked to nie je dobre, tak vrátim, ešte sa mi nestalo, že by mi peniaze nevrátili. prídem sice o poštovné nejakých 15,- Sk
a od nich poštovné za balík neplatim nikdy (tých 149,- čo si účtujú) lebo pozberám objednávky z firmy a od kamošiek a objednávam ked mam objednávku na 4000 a to sa neplatí nič (alebo je je akcia, napr. teraz bola na internetobé objednávky bez poštovného)
Stáva sa, že mi niečo nesedí, ale kedže mam velkosť 42/44 tak v normalnom obchode, ked majú veci tak do 38 a strihy na "šestnástky" - uzke a uletené ... tak to by som nekúpila skoro nič. Musela by som presedlať na klasickú modu pre moletky... no ved viete ako to vyzerá 😒 - a kolko to potom stojí....

dadka212
18. sep 2008

no mňa ste tiež nepotešili ja som malému objednala z quelle oteplovačky a bundu, tak budem tŕpnuť čo mi príde, ale prinajhoršom to vrátim 😝

sassi
18. sep 2008

dadka a ktorú súpravku?
Lebo ja mam jednu čo stojí 799,- s vyšívaným hrošíkom vpredu a sice to nie je extra hrubé ale nikdy v tom nebolo zima.

dadka212
18. sep 2008

Sassi túto http://www.quelle.sk/sk/q4r/kinderweltspielwelt...
ale šak ako hovorím, keď to bude nejaký šmejd tak to vrátim a budem zháňať po Blave osobne 😝

zuzana76
18. sep 2008

dadka, aj ja som objednala malemu z quelle oteplovacky a vetrovku, ale ma ich aj kamoska a vravela, ze su ok, sice pridu splasnute, lebo su tak na tenko zabalene, ale ze vraj su ok, take tmavomodro-bledomodro-zelene som objednala.

gedren to hadam nie, ten obrus stoji okolo 900 sk, tak hadam bude kvalitny 😠 , ked nie, tak sa tiez pokusim vsetko vratit a aj tie uteraky/ rucniky/ budu ok, no ale dozviem sa tak o 3 tyzdne

zuzana76
18. sep 2008

dadka aj ja som objednala tu istu 🙂 , len v inej farbe

dadka212
18. sep 2008

Zuzana tak si ma trocha ukludnila 😉

zuzana76
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuzana76
18. sep 2008

boze to co som urobila so strankou?

dadka212
18. sep 2008

To sa stáva 😀 inak na obrázku to vyzerá pekne, šak uvidíš čo ti príde

zuzana76
18. sep 2008

som zvedava 😖

neda sa ta stranka nejako opravit? nechcela som ju rozhodit, ale ten link co som hodila bol velmi dlhy, teraz aby som smajlov hladala niekde mimo obrazovky 😀

dadka212
18. sep 2008

Skús napísať adminovi, my už s tým nenarobíme nič, už len kompetentní 🙂

lefika
18. sep 2008

tak rychlo piste, nech sme co najskor na druhej strane 😉