Zásielkové reťazce Quelle, Prima Moda, BonPrix, ... Boli ste spokojné?

mucilienka
18. sep 2008

Ahojte,
bola by som rada, ak by ste sa podelili o skusenosti, rady, typy ohladom tychto zasielkovych obchodov. Ako vam sedeli velkosti, boli ste spokojne s kvalitou tovaru, pripadne, uz nikdy viac neobjednavat?
Dakujem za vsetky prispevky. 😉

mirka414
20. sep 2008

ja objednavam s Bonprix vo svajciarsku a veci su paradne a aj cenovo su super...par veci mam aj s nekermanu a quele a tiez som spokojna.momentalne hladam mikulasa na zavesenie z okna takeho vacsieho neviete poradit?pocula som,ze ho mavaju v quelle...

sassi
20. sep 2008

to isto príde vo vianočnej ponuke, a mavajú fakt pekné veci, ja som mala z Quelle nááádhernýýý veniec na dvere ale mi ho ukradli z dverí 😠 😠 😠 na Štedrý deň!!!! To asi že bol taký pekný.... 😢 😢 😢

sassi
20. sep 2008

Mimakro vidíš, men veci z Necermannu velkostne vobec nesedia, nie ani tak moc že velkostou ale strihom, vždy mi to je úzke cez boky ☹ a strašne vela šijú znížené pásce, bedrače - a to ja nenosím, nesedí mi to. Ked si objednám väčšie, ma na boky dobré, ale v pase mi to lieta... Asi si každy musí nájsť "ten svoj" katalog, čo mu vyhovuje...

maca793
20. sep 2008

ja som si za posledné 3 mesiace objednala 4x z Quelle a ani raz mi nerpišla objednávka. objednávala som si cez net obdržala som od nich mail o spracovaní objednávky a nič. nemám plavky, periny, sveter.

melory
20. sep 2008

maca793, poznam, oni pridu...ked ich uz nebudes cakat!

inak nepovedala by som, ze tak pobavim na tejto teme, aj slzy mi tiekli.

sassi
21. sep 2008

melory a čo ti je take smiešne???

Maca veci možno prídu, ale ak objednávaš na konci sezony, tak je možne že su vypredané 😒

aponchie
21. sep 2008

no super ten vypada hezky janka a kolik stal?

zzz
22. okt 2008

prosim vas objednaval si niekto teraz zimnu supravu pre deti z quelle, uz cakam 6 tyzdnov a stale nic....

zaujimalo by ma ako rychlo dodavaju, ked dadacia doba je pisana 3-4 tyzdne

lefika
22. okt 2008

zzz, niekedy 3 tyzdne, niekedy 3 mesiace, nikedy nepride vobec....samozrejme ani slovko ospravedlnenia, nic, takze ani nevies, ci cakat, alebo ci kupit inde 😠

womenne
22. okt 2008

zzz ja som objednala čakam už 5tyždnov a nič 🙄 objednavali sme naraz s kamoškou a ani ona.volala si tam?

bibula
22. okt 2008

no mne to zase chodi vsetko podozrivo rychlo 😀 😀 😀

womenne
22. okt 2008

bibula tak potom si vyvolena 😀 😀 😀

hviezdicka13j
22. okt 2008

mne momentalne najviac vyhovuje moda prima..celkom rychlo mi to pride, a teraz naposledy som dostala aj darcek 😵 (supravu tanierov) za to ze som ziskala noveho zakaznika, teda svojho priatela 😅
z quelle mam plavky, tie mi sadli super, ale tricko bolo roztahane jak gajdy 🙄 a som zistila ze ked nieco nemaju tak nielen ze neposlu, ale nedaju vobec vediet... som tam volala ze kde mam objednany tovar a oni ze ho nemaju tak preto neposlali 😠

briluxina
22. okt 2008

objednavam si v Mode prima cez internet, som velmi spokojna vsetko mi perfektne sadne, ceny su jednotne pre mensie aj vacsie cisla a prijatelne pre bezneho cloveka. Len sa mi v poslednej dobe stava ze ked si objednam tovar, tak mi v kosiku vyhodi ze to maju na sklade a potom mi to nedojde pretoze to na sklade nemaju. U nich je vsak dobre aj to, ze ak im napisem mail a pytam sa nacokolvek stale mi ochotne odpovedia.

jaku
22. okt 2008

mimakro píšeš, že z Neckermanna musíš obj. menší vel. než nosíš - teď tam mám vyhlídnutý kabát, ale dle tabulky rozměrů co uvádějí, mi vychází větší vel. než normálně nosím, takže nemám tu tabulku respektovat a vzít si svoji obvyklou vel.?Zatím s Neck. nemám zkušenost.

achalteke
22. okt 2008

já v bon prix nakupuji tedy jen podprsenky Naturana a jsem maximálně spokojená 😉

denisa555
22. okt 2008

ja som objednával už z Quelle, Moda Prima aj Bon Prix. mám veľkosť tak 36/38, ale z bon prixu si musím objednávať 32/34, lebo väčšie číslo je mi veliké. ale veľkosť 32/34 skoro z ničoho nemajú. Z Quelle si objednávam minimálne pre seba, dámske veci sa mi vôbec nepáčia, real sú väčšinou úplne iné ako na foto. Také otrasáky. a tie čo sú aj celkom pekné sú zas drahé. ale detské a pánske veci tam objednávam často. Moda Prima a Bon Prix občas, ale minimálne.

veronikahel
23. okt 2008

moda prima- material uplne iny ako na obrazku, velkosť 36-38 ako vel. 50 ☹ a z quelle zatial ok. u nas sa to da objednať u jednej pani, neplatime za poštovné a ked sa nam nepači môžeme jej to tam nechať. ale zatiaľ som si zobrala všetko... a bonrix, tam som neobjednávala...

jasminet
16. sep 2009

baby, neobjednavali ste niekedy nieco pre deti z Otta? myslim oblecenie - velkosti zodpovedali skutocnosti? myslim, ci napr. c. 68 bolo skutocne na 3-6 mesiacov a tak...

alisek
16. sep 2009

objednala jsem si z bonprixu, a už nikdy více, na fotce to oblečení vypadá hezky ale skutečnost je jiná, zpracování hrůza, to samé i v Quelle,a tam je horší i materiál, o zpracování ani nemluvím. jedině co objednávám tak je manželovi a to vesměs od S.Oliver nebo Tom Taylor jinak už nic. Semtam objednám pro sebe v Otto, tam to je docela dobrý ale dražší, jediné co bych už od nich nevzala jsou věci od Pumy, po půl roce se v trikách začaly dělat dírky, takže materiál oničem a trika stály min. tisícovku (peru max. na 40st.).

bibula
16. sep 2009

otto-velkosti sedia....

inneska
21. sep 2009

ja som si kedysi objednala z quelle v hodnote asi 4tisíc a nič mi neprišlo, ale ked som volala, tak vždy práve vybavovali tú objednávku...je to už 6 rokov a doteraz mi nič neprišlo 😀

a objednávala som aj z bonprixu...veliké velkosti 😒 asi polovica tovaru, som musela posielať s5..ale peniaze ochotne a rýchlo vrátili 🙂

tak som sa rozhodla, že z katalogov radšej už nebudem objednávať 🙂

zuzana76
12. mar 2010

objednavali ste si niektora aj spodne pradlo z Bonprixu alebo Otta?
aka to bola kvalita?

ja som si nedavno objednala tuniku z Bonprixu, s kvalitou som spokojna, len to bolo fakt vacsie, ale teraz mi to nevadi, lebo som tehu. Takze to bude dobre a aj po porode to vynosim. Malemu som objednala 2 nohavic, su tensie ako som si myslela, ale znosi ich, no a bavlnene tielka velkost 104/110 a tie sa mi zbehli po oprati na velkost 98 😠 , takze su teraz take iste velke ako tielka co uz ma, tak nadarmo vyhodene peniaze, pritom som dodrziavala pokyny na pranie.

zuzana76
12. mar 2010

Quelle, / vlastne teraz uz Halens/ sa mi tie veci ani nepacia pre mna na oblecenie, ani Neckermann velmi, najviac sa mi pozdava Otto a Bonprix/

alisek
12. mar 2010

zuzana, objednavam si spodni pradlo uz jen z astratex.cz a jsem moc spokojena, super kvalita i cena, jednou jsem objednala spodni pr. z quelle a byl tu hnus nevkusnej, kterej byl jen dobre nafocenej, tak jsem to vrátila.

mirka285
12. mar 2010

ja som si objednala podprdu z Bonprixu a postelne navlecky...podprdu mi poslali uplne inu ako som si objednala a napisali mi ze tu co chcem nemaju na sklade tak mi poslali podobnu ☹ ak ju nechcem,mam ju poslat spat...strasne ma to nasralo,lebo bola to robota navyse,zase to zabalit a posielat spat a cakat na peniaze 😠 myslim si,ze je to od nich vyslovene drzost,nachapem ako mozu posielat nieco o co som zaujem nemala ☹ a navlecky dosli asi za mesiac a potom som sa ich bala prevziat ci to vobec budu tie ktore som objednala alebo zase iba nieco podobne 😠

alisek
15. mar 2010

mirka, já bych jí poslala nazpět a požadovala vrátit peníze a zkusila bych to i za poštovné, poslali ti něco co sis neobjednala.

zuzana76
15. apr 2010

tak mne pred par tyzdnami dorazila zasielka z Otta - bavlnene saty v zlave za 16 eur a tricko za 7 eur, no ale vsetko to putovalo spat, tie bavlnene saty bola priesvitna handra, nehovorim,ze uplne zle, boli v zlave, povodne stali az tusim 25 eur,tak to by som za ne nedala, ale bolo to nieco take ako plazove saty, proste na bezne nosenie nie a tricko uslo, ale kedze som tehu, tak som si ho nevedela dobre odskusat a bola to taka umelina, ze ked sa trochu spotite, tak hned vidno flaky, takze teraz cakam este stale na vratenie penazi, uz som tam aj volala, tak vraj do 20.4. by mi mali prist

ale objednala som si z Bonprixu - 2x pyzamo, jedny pletene saty a jeden top, tak som zvedava, uz to mam na poste, tak mozno dnes, zajtra po to vybehnem.

zuzana76
15. apr 2010

A neckermann co ma velkosti,ze 001, 002 a podobne cislovane, tak ktora je cislo 38? sa neviem k tomu dopatrat na ich stranke? inak maju teraz akciu do 17.4. bez postovneho

zuzana76
17. apr 2010

tak so zasielkou z Bonprixu som spokojna - pyzama-kvalita ok, aj velkost sadla, aj saty pletene a aj biely bavlneny top je pekny