Zásielkové reťazce Quelle, Prima Moda, BonPrix, ... Boli ste spokojné?

mucilienka
18. sep 2008

Ahojte,
bola by som rada, ak by ste sa podelili o skusenosti, rady, typy ohladom tychto zasielkovych obchodov. Ako vam sedeli velkosti, boli ste spokojne s kvalitou tovaru, pripadne, uz nikdy viac neobjednavat?
Dakujem za vsetky prispevky. 😉

pietra
18. sep 2008

ja objednavam z quelle, niektore veci fakt otras, vobec nezodpovedaju obrazku a popisku, ale castejsie som spokojna

dadka212
18. sep 2008

a je to vyriešené 😀

Inak napadlo ma kamoška objednávala z quelle aj sedačku do obyvky a bola super, aj nejaké záclony a obrusy a vyzeralo to fajn aj kvalita v pohode, možno mala len šťastie, ale oni si objednávali veľmi často, ale to bolo pred cca 5 rokmi a viac, možno mali inú kvalitu...

lefika
18. sep 2008

dadka, aj moji svokrovci objednavaju straaasne casto, oni tusim inde ani oblecenie nekupuju...a napodiv su spokojni. urcit najma svokra, ze oblecie 38 😝 keby isla do normalneho obchodu, nema sancu 😀

zuzana76
18. sep 2008

no super,z e sme na druhej strane, inak uz som pisala adminovi

tusim aj mne mamina este kedysi davno hadam v roku 1993 objednala jedny saty 38 a boli obrovitanskeeeeeeeeeeeee

ja oblecenie radsej neriskujem, hoci na obrazku to vyzera super, ale myslela som si, ze s obrusom a uterakmi nic nepokazim a oblecenie iba malemu, lebo tam sa mi nezdalo, ze sa mozem az tak seknut ako pri sebe

lefika
18. sep 2008

zuzana, a pri detoch to nevadi, ked pride velikanske. no co, tak bude mat za rok 🙂 alebo za dva? 😝

zuzana76
18. sep 2008

dadka, tym oteplovackam, mi kamoska vravela, ze jedina chyba je ze sa nedaju regulovat traky a teda nam budu teraz velke, tak asi zosijem tie traky, proste ich skratim a na buduci rok vypustim, predpokladam, ze nam to bude dobre aj na rok. objednala som velkost 86-92, teraz nosime velkost 86 hlavne a este niektore 80

dadka212
18. sep 2008

Ja tiež pre seba nenakupujem pokial nevyskúšam, lebo hore mám veľkosť 38 a dolu 42 takže mi nesadne hocičo na tú moju ricisko 😀
a pre malého som to prvý krát riskla...tak uvidím,či úspešne

zuzana76
18. sep 2008

baby a ten moj inkriminovany obrus nemate ziadna doma?

a ked nebudem spokojna, vezmu mi spat aj ten obrus, ked to nie je oblecenie a aj uteraky? proste ked to pride nejaka fakt handra, ved to nebol lacny spas, jedno takmer 900 sk a druhe 800 sk

zuzana76
18. sep 2008

ja som objednavala tiez po prvy krat z quelle, teraz ked mali tu akciu, ze postovne sa neplatilo

dadka212
18. sep 2008

Zuzi ja som objednala tú istú veľkosť ako ty, lebo tiež nosíme ešte 86...no šak uvidíme ako to poriešime s trakmi 😒
a majú na stránke napísané, že môžeš vrátiť do týždňa aj bez udania dôvodu http://www.quelle.sk/sk/q4r/home/service/liefer...

zuzana76
18. sep 2008

aha, tak potom to poriesim, ak sa mi nebude pacit, vdaka

asitka
18. sep 2008

z magnetu mi nesedia veľkosti....a pravdu povediac...na fotke je to vždy iné...ako mi to príde 😀 z modou prima som spokojná...aj veľkosti mi sedia...aj sa mi to páči...ináč aj quelle je dobré veľkosťami 😀 teda z mojich skúsenosti....

zelvatko
19. sep 2008

TAk já se přidám... hodně nakupuju z těchto časopisů - protože mám větší konfekční velikost - tak mi hodně věcí z těchto zásilkových obchodů vyhovuje.. Quelle je dost drahé - nevím, kde na ty ceny chodí a někdy to není velmi kvalitní zboží, BonPrix - fotka v časáku neodpovídá skutečnosti, a cenově trochu přitvrdili a hlavně mají takový zvláštní styl.. ten v jiných časopisech není. ModaPlus - všechny velikosti = jedna cena, velikosti odpovídají, materiál příjemný.. spokojenost. Neckermann - levnější..samozřejmě na úkor kvality, fotky často neodpovídají skutečnosti, .. mají hlavně spoustu různých akcí, newslettery posílají na meily.. furt že mám nějakou slevu - udejte toto číslo k objednávce a budete mít např. poštovné zdarma - vždycky jsem zatím zaplatila úplně všechno sleva nesleva.. nemá smysl se s něma hádat.. Magnet - z toho neobjednávám, je to děs!
Hlavně se mi líbí to, že něco mi nesedí, tak to jednoduše vrátím a do 14dní mám prachy zpět..

zelvatko
19. sep 2008

a ještě jsem zapomněla.. Neckermann má čas od času superbazar - tam se dají nakoupit dobré hadříky i s 50% slevou, ale člověk musí hlídat jejich stránky.. bývá to hned pryč - mívají třeba jen pár kusů od určitého druhu třeba riflí a když jsou ty rifle za 150Kč je jasné, že budou pryč hned první den, kdy to tam vyvěsí..

modrica
19. sep 2008

z Quelle som si objednala raz a stacilo, prislo mi to v takej nadrozmernej velkosti, ze hruza, no a Neckerman, tak je to so zlavami ok, aj ked tie materialy nie su vzdy najkvalitnejsie a co sa tyka ich zliav a akcii, no comment, sestra u nich vyhrala poukaz na nakup v hodnote tusim 5tis. korun, no objednany tovar nemali skladom a tak poslali len cast toho, pricom ostatne mali zaslat neskor...zbytku sme sa dodnes nedockali. Naozaj nema cenu sa s nimi hadat 😠 , no ale aspon nieco sme mali gratis 🙂

sassi
19. sep 2008

dadka no tak túto istú sôpravku mame v bledomodrom vel 110/116 a do školky to bolo fajne.

Noa malému som ju tento rok zohnala na MMB nosenú za 350,- v tej tmavomodrej so zelenou.
Ono ta bunda nie je až taká hrubá, ale ked sa dajú pod to aj tie oteplovaky a tie su až skoro hore na cele bruško ešte, tak to je dosť teplé. No a na treskúce mrazy mame ešte hrubý overal. Aj tak treba deckam navýmenu aspon 2 veci.

sassi
19. sep 2008

Dadka212, uvádza sa tam dôvod pri vrátení iba číslom (či je to velké, malé, nezodpovedá kvalita a pod.) - asi aby mali prehlad, ale inak vždy vrátili peniaze, netreba mať obavy. Ja mam na vrátenie dokonca až mesiac, ako Profipartner.

dadka212
19. sep 2008

Sassi šak ja nepotrebujem nejaké maxi hrubé, veď mu pod to dám tepláky keby mu v tom bolo moc zima a na vrch nejaký sveter navyše...
...a keď pýtajú aj dôvod pri vrátení tak im ho napíšem, veď keď sa tu všetky zhodnú, že vrátia peniaze tak to je fajn 🙂

aponchie
19. sep 2008

dosel mi katalog hracek z quelle a je to nadhera 😵 celkem jsem zvedava na ty jejich kocarky pro panenky,vypadaji opravdu dobre, ale zalezi jak jsou ve skutecnosti velike, takze zkusim jeden objednat a na prodejne se podivam jak vypada 😀

sassi
19. sep 2008

hračky sa mi zadjú drahé tam, v porovnaní s Dračikom
a značkove veci sa tam tiež neoplatia, ja som kúpila tie iste Adidasy dcerke za 790,- (v akcii, inak 990,-) čo tam mali za 1290,-
treba aj trocha porovnávať ceny

Teraz som po 1.x aj koberce , no uvidíme
mam už koberčeky do kúpelne, tie su super (ale tiež som nekupovala to najlacnešie, čo je v ich ponuke)
mama ma aj záclony, tiež velmi pekné, aj ked v katalogu boli ešte krajšie, ale tam tie fotky upravujú trocha ...

aponchie
19. sep 2008

kocarky pro panenky nemaji drahe 😉

vesi
19. sep 2008

aponchie, ak myslíš tento, tak pozor naňho, je menší ako ostatné
http://www.quelle.sk/sk/q4r/geburtstagskatalog/...

aponchie
19. sep 2008

ten ne prave je tam takovej ne ruzovej a stoji 999 a podle cm vypada jak ostatni zkusim ho najit

vesi
19. sep 2008

no tento čo som sem dávala link máme my, ale malej sa páčil, tak som ho nevrátila, v rozmeroch je výška ako na tie väčšie, čo však znamená, že rúčka sa dá nastaviť do tej výšky. bola to moja chyba, nevšimla som si poriadne rozmery, pozerala som len výšku 😝 ale ináč je pekný 🙂

perada
19. sep 2008

Objednávám občas z Neckermanna...a spokojenost. Quelle, Bonprix, Magnet Camif katastrova......jak píšete..na obrázku pěkný a pak ..hrůzinec.

Zelvatko, mě se to stalo jednou...že mi nedali slevu, zavolala jsem co jako a že to prověří no a pak mi přišla peněžní poukázka s penězma zpátky 🙂

janka46
19. sep 2008

aponchie mame kociarik z Quelle a je celkom kvalitny,mala ho ma velmi rada... aj cena bola prijatelna
teraz cakam pancusky od nich som zvedava ake budu....

mimakro
20. sep 2008

Ja objedenávam z Neckermanu. Veľkosti sedia, ale treba si objednať o číslo menšie, ako nosíte. Ak sa mi niečo nepáči, tak to bez problémov vrátim a peniažky mi prídu na účet.

aponchie
20. sep 2008

janka a jakej mate?nemas treba fotku mi poslat? 🙂

aponchie
20. sep 2008

jeste cekam na dalsi katalog schaefer to budou ceny jako blazen,ale inspirace skvela 😎

janka46
20. sep 2008

Aponchie mrknido albumu vianoce je to tusim 7 fotka,a bola k tomu kociariku aj taka pojazdna tazka-kufor na kolieskach,tiez ho dost vyuzivame...