Zásielky spodného prádla - podvodnícka firma?

susanh
1. feb 2008

Neviem ci sa tu moze spomenut nazov firmy, ale ak s tym niekto ma skusenost, vie o ktoru ide.
Objednala som si velmi vyhodne spodne pradlo. Tato firma to robi tak, ze mi aj dalej budu posielat nove modely, ak chcem. Pre pripad, ze niektoru zasielku nechcem, treba im to vopred oznamit. Lenze cez internet to nejde, stale mi vypisuju ze zadavam nespravne zakaznicke cislo, co je volovina, a neda sa im vobec ani dovolat. Mate s touto firmou skusenost?

bozenkakunova
17. apr 2017

Ahojte baby,prosim o radu..v roku 2007 som urobila prvu objednavku a v roku 2009 som zrusila clenstvo v klube a email mam doteraz archivovany...medzi casom som sa prestahovala,zmenila najskor adresu 2x,potom meno...pise sa rok 2017 a mne prisla upomienka od vymahacskej spolocnosti,ze v 2/2016 som urobila objednavku za ktoru som nezaplatila.avsak vobec som neobjednavala od nich,neprisla mi ani ziadna zasielka..viete mi poradit,ako pokracovat?fakturovana upomienka je skoro 52€ 😢

kikus25
18. apr 2017

takýmto firmám jednoducho neplate nič a nerobte si vôbec s toho hlavu, ignorujte všetky upomienky a veselo sa tešte že vám prišlo niečo za čo vôbec nemusíte zaplatiť. 😀 ja som to takto niekoľko krát spravila a dali mi už pokoj ...

bozenkakunova
18. apr 2017

Pretoze,ako ja som z toho ostala v soku.aby niekto odo mna pytal peniaze za nieco,co som ani neobjednavala ani v ruke nedrzala.pride mi to kruto okradat ludi.prave takymto sposobom

kubko797
27. apr 2017

Zdravím.
Som rada, že som tu našla aktuálnu diskusiu. Ja som dostala list od firmy, ktorá vymáha dlhy pre túto firmu. Samozrejme, že som sa zľakla,ale aj riadne naštvala. V živote som nebola na stránkach a ani som nevedela, že taká firma existuje a oni odo mňa vymáhajú peniaze a ja ani neviem za čo. Nie je priložený žiaden dokument o vymáhanom dlhu, len prehlásenie o uznaní dlhu. Myslia si, že som taká blbá a podpíšem niečo, čo som v živote nedostala a ani nevidela. Prosím Vás, ak máte niekto podobnú skúsenosť, napíšte. Ja to zatiaľ nechám tak, ale napadlo ma,či by nebolo vhodné podať trestné oznámenie, veď koľko ľudí sa zľakne a podpíše uznanie dlhu, J keď si nikdy nič neobjednali, nevedeli, že taká firma existuje ako v mojom prípade, len preto lebo sa im vyhrážajú.
ďakujem

mbenedikov
19. jan 2021

@susanh Ahoj majú na seba kontakt, nemôžem nájsť aj katalóg by som si objednala. Dakujem