Zásielky spodného prádla - podvodnícka firma?

susanh
1. feb 2008

Neviem ci sa tu moze spomenut nazov firmy, ale ak s tym niekto ma skusenost, vie o ktoru ide.
Objednala som si velmi vyhodne spodne pradlo. Tato firma to robi tak, ze mi aj dalej budu posielat nove modely, ak chcem. Pre pripad, ze niektoru zasielku nechcem, treba im to vopred oznamit. Lenze cez internet to nejde, stale mi vypisuju ze zadavam nespravne zakaznicke cislo, co je volovina, a neda sa im vobec ani dovolat. Mate s touto firmou skusenost?

tormenta
29. okt 2009

Ahojte,ja som uz po dva krat pisala na ich mail co maju na stranke a doslo mi nieco o nedoruceni.Ako keby neexistovala ta ich mail adresa...A to som vzdy pisala z inej mailovej adresy,takze u mna chyba nie je....Mate niektora spravny mail?mama si objednala odtial spodne pradlo a potom sa docitala,ze aky je to podvod,tak tam volala aby zrusila aj tu prvu objednavku hned a zdvihla to nejaka ceska pani,ktora ze vraj bola dost neprijemna a povedala ze to nejde zrusit...divne...lebo ked si objednavame napr. z quelle ci bonprix,nemaju s tym vobec problem.Kazda objednavka musi ist zrusit,niektore firmy maju aj uvedene ze do kolko hodin je mozne zrusit objednavku.Tato firma chce silou mocou natlacit ludom svoje vyrobky a vymahat od nic prachy za nieco co nechcu a si ani neobjednali.Mozno by zas mala zasiahnut SOI,lebo asi na to zabudli,ze ich uz niekedy navstivili...Teraz moze mama cakat ako vacsina z vas,ze jej dojde balik,(ak vobec,lebo vo vchode ludia radi vyberaju schranky inym) a moze cakat upomienky,chudera,normalne ma teraz z toho stres.Ak niektora mate spravnu email adresu,budem vdacna.

luise
3. nov 2009

Tormetka, moja rada: Kašli na nich!!!!!!!!!!!! 🙂 🙂 🙂

kiaraa
9. nov 2009

ahojte chcela by som vas poprosit o cislo do toho Miriale ,dakujem 🙂

alickakras
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
2janulienka
6. apr 2010

aj ja mám snimi zlé skusenosti 😢 😢 🙄

tamara54
11. máj 2010

ja mam s miriale celkom dobre skusenosti. prva zasielka dosla v pohode, sice az po 5 tyzdnoch, a od vtedy stale cez net odmietnem dasiu zasielku a v pohode. je to o tom citat poriadne podmienky...

primma
23. aug 2010

ahoj
dneska mi tiez prisla zasielka, kt. som si vobec neobjednala.
Môžte mi prosim poradit na aku adresu sa to da poslat naspat? a aj telefonne ciselko kam im mozem vynadat? :/

3janka
18. okt 2010

mile zienky.ja som mala podobny problem s touto firmou.ale to uz bolo davno.mozno aj 5 rokov,tiez som nevedela ako sa ohlasit a tovar nejako reklamovat.objednala som si supravu a po nejakom čase mi zaslali troje nohavičky.na fakture bolo nejake čislo pre objednanie.na to som volala,ked som povedala ze chcem tovar vratit,nechceli mi dat adresu.zevraj je na obalke.volala som po druhy raz asi za pol hodinku a zodvihla mi to ina operatorka-nastastie.povedala som jej ze mi su nohavičky velke a chcela by som ich vratit.dala mi adresu,ale na moje prekvapenie mi do týždna prišli tie iste ale o čislo menšie.nastastie som baliček nemala ešte zabaleny,tak som tam poslala aj list,ze peniaze nepošlem,lebo zasielku vraciam a ze si uz neprajem dalsie zasielky.dalšie mi neprišli.a mam pokoj....takze prajem vela stastia.

vaxoska
5. mar 2011

ahojte ,ja mam dobru skusenost,ako s pradlom,tak aj s odlhlasenim,pradlo za 12,5 je super a krasne,no 3 ks nohaviciek za zavratnu cenu uz nie,tak som sa odhlasila a vsetko je ok

br3
26. sep 2011

Ja som si objednala podprsenku a nohavičky za 7,90 od spomínanej podvodníckej firmy. Tieto som zaplatila na dobierku a prišla mi už druhá upomienka, že som neuhradila tovar z mesiaca apríl a jún. NIC SOM SI NEOBJEDNAVAL a nie je možné nevyplatiť dobierku. Chceli odo mna vyše 40 eur, a ked som tam zavolala tak mi práve dnes prisšla upomienka na 20,80 EUR, nie je mi jasné začo??? nič iné nemám a ani nechcem d nich!!! Uvedené ak mi nevyriešia tak budem MEDIALIZOVAT v MARKIZE!!! a vypátrajú, či som niečo prebrala, alebo nie!!!

NEOBJEDNAVAJTE SI OD NICH !!!!

silvia555
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ajkaslniecko
21. nov 2011

@imagine prosím ťa ak máš ešte to riešenie od SOI-ky a postup ako na nich reagovať tak mi to prosím pošli na e-mail. Ten ti pošlem v IP.

hefa11
20. dec 2011

Mám podobný problém ako vy. Poraďte prosím telef. číslo, kde to treba odhlásiť. I ja som už pomýšľala nad možnosťou ísť na SOI, lebo nemienim platiť za niečo čo som si vôbec neobjednala. Ak máte skúsenosti čo na to SOI, dajte vedieť. Dik

defox
2. jan 2012

@hefa11

Tak...my už máme konečne pokoj. Písali sme aj na SOI kvôli rade. A napísali Provei email, že to budeme riešiť cez SOI a tiež medializovať. A prišla nám takáto odpoveď obratom:
Vážený zákazník,
Vaša žiadosť bola vybavená. Všetko je vyrovnané.
S pozdravom za Provea

Ľudia, nebojte sa a píšte na inštitúcie, keď cítite krivdu.
Všetko dobré v novom roku!🙂

aboco
21. mar 2012

ludia jak sa daju zrusit dalsie zasielky? diky

aboco
21. mar 2012

@avanka a jak si to zrusila na aky mail,?

vera55555
4. apr 2012

ahojte babyyy no ja som si pred vyse mesiacom objednala cely komplet nohavicky aj podpiru aj kosielku no nedoslo mi to este no ale to co tu pisete tak mam trosku strach teraz...chcem sa opytat ze ak mi dojde nieco a budu posielat dalej ze kde mam volat a hlavne na ake cislo prosim odpiste mi niekto aby som sa vedela vopred pripravit...
dakujeeeem

tarja565
5. jún 2012

@susanh tak isto moj pripad dufam ze nebudem musiet platit za nieco co ani nemam

zizonka
9. júl 2012

@belucio23 ako si s tym dopadla? tovar som im vratila, no mne uz prisla tretia upomienka, dovolat sa im tam neda.. co teraz??

belucio23
9. júl 2012

@zizonka ja som to vratila,zareagovala na upomienku,ze som vratila a uz sa viac nikto neozval...

moon1979
21. aug 2012

ahojte, nejaké čerstvé skúsenosti?

didianka123456
12. sep 2012

Ahojte... to iste urobili aj mne... ale prisiel mi sek , ze to mam zaplatit, ale spodnu bielizen som vratila.... ako by ste to riesili ??

dijefcatko
21. sep 2012

Ahojte, tiež ich práve riešim ☹ Členstvo som zrušila a došla upomienka, že nejaké prádlo nemám vyplatené. Ale podľa názvu modelu, ktorý je uvedený v upomienke neviem, ako to prádlo vôbec vyzerá. Ja som si na 99,9% istá, že som nič od nich nedostala, lebo mám ešte mail, že nasledujúcu zásielku odmietam. Ale to 0,1% je také, že čo ak som fakt zabudla, alebo neskoro poslala odmietnutie. Nemajú niekde fotky všetkých modelov?

skopec
22. okt 2012

Manželke už niekolko rokov chodí spodné prádlo od spomínanej firmy. Je sním maximálne spokojná žiadna podvodnícka firma,ked niečo nechce tak to cez internet jednoducho odmietne.prádlo je vo výbornej kvalite,dokonca podprsenky jej lepšie sedia ako kupované v kamennom obchode, takže je velmi spokojná!

lucina851
18. nov 2012

Ahojte. Ja som si od spomínanej firmy objednala súpravu v roku 2006, bolo to nekvalitné a obrovské spodné prádlo. s vrátením bol problém-neexistujúca adresa. Po dvoch týždňoch mi prišlo 3 nohavičiek, ktoré som neobjednala a boli ako pre slona. Tak som tam volala, že potrebujem adresu, že je to veľké a chcem to vymeniť za menšie 😀 Na tu adresu mi doručilo oba balíky, pribalila som dopis, že si neželám, aby mi čokoľvek posielali. Samozrejme žiadna odpoveď z ich strany. no a v priebehu roka mi prišlo 6 upomienok a v poslednej 6 bolo písané, že ak nezaplatím do 5 dní postúpia voči mne právne kroky. Nato som im doporučene odpísala, že ak mi budú naďalej vypisovať a vyhrážať sa mi za niečo čo nemám ani doma, postúpim ja právne kroky, budem to riešiť so SOI a začnem to medializovať. O d vtedy mám pokoj. Už to je šesť rokov. Firma, ktoré je v poriadku má aktívne uvedené čísla aj adresu, nikdy nieje problém s reklamáciou, komunikáciou. Je to čistý podvod!

majulka1981
2. feb 2013

ja mám od tejto spoločnosti už druhé spodné prádlo a som velmi spokojná. Žiadny problém som nemala. Prádlo prišlo poštou s priloženou faktúrou na zaplatenie, sadlo mi ako uliate ... tak som šek na pošte zaplatila. V minulosti som od nich zobrala tiež spodné prádlo a o ďalšie som nemala záujem, tak som to odhlasila a viac mi neposlali nič.

stanpali
18. apr 2013

@susanh AHOJ SUSANH ja uz si odtial veci objednavam asi 4 roky.ako som to tu všetko čítala tak som ti musela odpovedať.ja som s vecami absolútne spokojná.a začalo to tým,že som si objednala sp.prádlo za super cenu a pri zásielke mi posielajú daľšiu ponukuaj ked uz s inou cenou -okolo cca20€.ked som nechcela daľšiu ponuku,alebo by sa mi nepačila tak som tam jednoducho zavolala,že chcem vinechať daľšiu ponuku(no medzi 12-13 majú obedňajšiu prestávku-vtedy sa tam dovolať nedá,ale inokedy sa dovolať dá.áno alebo ked chystajú zásielky inak vždy dvíhajú telefon,treba vyskúšať viac krát.)volala som tam nespočetne veľa krát.a veľa krát som im volala aj koli tomu,že som si chcela zmenit veľkosť,ked som chcela objednať netery.a keby by si s tym už chcela praštiť tak stačí ked im zavoláš a povieš že rušíš s nimy členstvo.a nič ti nebude chodiť.ani nič iné.viem to preto,že som to už skúšala objednávať na viaceré mená koli výhodnej cene.inak sa to oplati objednať aj za tu drahšiu cenu lebo naozaj je to kvalitné prádlo,hl.vtedy ked to operieš mnoho krát a stale to je v poriadku a žiadne vytahané poprsenky.s tymi som uy davno praštila a som verná miriale už toľké roky.a nie len ja ale aj mnohé moje kamarátky.tak už to je na tebe 🙂)))s pozdravom Stanka

macamac
18. apr 2013

@stanpali zakladateľka je neaktívna 😉
tému založila pred piatimi rokmi, takže pre ňu asi už pasé 😉

iwka123456
16. máj 2013

najde sa este niekto kto aktualne riesi tento problem ? ja som si od tej firmy nic neobjednala, zacali mi chodit upomienky pekne jedna za druhou, neprisiel mi ani ziadny tovar, len tie upomienky, a divne je este aj to, ze mi chodili do schranky kde sme byvali v podnajme (nikde som tuto adresu nemala udanu, nakolko moje trvale bydlisko je od narodenia u rodicov az do dnes, aj ked s nimi uz nebyvam - sme v podnajme ) takisto suma bola pisana v czk a krajina v "mojej" adrese bola pisana tiez CZ, mate niekto podobnu skusenost ? prislo mi uz 5 upomienok za nic ! mam to dat na soi? alebo ako? pisala som im aj mail, odpisali mi, ze im mam zadat spravne zakaznicke cislo, lebo ja som im ziadne nepisala, tak som im ho obratom poslala a neodpisali uz vobec 😒

ivetmicka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz