Zavádzajúca zľava

leva
29. nov 2008

Ahoj,neda mi nenapisat,dnes sme boli pozriet v tescu na hracky s 25%zlavou,dost slusne som si pomyslela,no hned ako som prisla k regalom,so zistila ze to tak veru nieje,ja len ze ako vedia zaviest a vy...t tieto obchody s ludmi.Tak min.tyzden cajnik pony stal 999sk,teraz 1199sk,domcek pre zvieratka 750sk,teraz 999sk,taktiez babika ktora stala 1700sk,teraz 2199sk,takze zlavu vlastne ani nedali a takto si robia z nas srandicky 😝 😠

blcha
29. nov 2008

v tescu je to tak vzdy a ked prides 25.12 tak to maju za polovicu 😎

majka35
29. nov 2008

díky za info ... som sa zajtra chystala do Tesca kvôli tým zľavám ... je to svinstvo, takto zavádzať ľudí ... nemorálne, hnusné ... normálne som naštvaná a z Tesca už nekúpim ani vatovú tyčinku do ucha ... 😖

leva
autor
29. nov 2008

majka presne,je to svinstvo a riadne,mna to tiez vytocilo s manzelom,rozne sposoby,len aby predali,no je to trapne veru.No ja aj tak idem kupovat do dracika,tam mam aspon rozpravkovu cenu na karticku 😉 a este ked kupis nad urcitu sumu,mas s urcit.hraciek na vyber za lacnejsie.

leva
autor
29. nov 2008

Len smutne je,kolko ludi si to nevsimne,si povie zlava,lacnejsie nekupim,no prave tieto hore spomenute hracky sme s manzelom min.tyzden pozerali,lebo nasa Simi prave na tieto veci tento rok pozera,ze co od jeziska,tak preto nam to tak hned vrazilo do oci,ze ako osieraju.

stdr
29. nov 2008

No neviem, vsetkeho sa to urcite nebude tykat.
My sme tam dnes kupili tohto hrocha:
http://www.nakup.sk/index.php?page=6&itm=12011
a bol po zlave za 750 Sk. Nikde na internete som ho pod 1800 sk nevidela.

leva
autor
29. nov 2008

No tak to bola asi ozaj nahoda,bo ani zlava nesedi,tych 25%,maju tam dobry chaos 😝

leva
autor
29. nov 2008

Ta zlava sa vraj odpocita pri pokladni,tak toto asi nespadalo pod tu 25%.

stdr
29. nov 2008

cena bola 999,- sk - 25 %.
az doma som zistila ake drahe to je cez internet...

slavik
29. nov 2008

Ja som dnes kúpila v tescu zajačika mariposu. Bola som najprv v Dráčiku tam bol vypredaný a cen 499,--. V tescu ma po zľave stál 374,- sk. Takže ja som spokojná.

leva
autor
29. nov 2008

Tak to ano,no bohuzial ja som na co pozrela to malo hore cenu oproti min,tyzdnu,akurat to co som chcela kupovat.slavik co to je ten zajacik maripoza?malej nasi kupili tu vilu maripozu.

maca793
29. nov 2008

a po vianociach ešte lacnejšie. a to sa vôbec nedivím. tesco len klame. napr. jeden mesiac som kúpila v akcii plienky po 215,90,-sk a o týždeň v letáku veľkým akcia plienky 269,9 takže... 😎

ttina23
30. nov 2008

ja som v tescu spokojna a vzdy som nakupila hracky s velkou zlavou

sassi
30. nov 2008

my vždy chodíme nakupovať do hypačov medzi sviatkami a vždy su slušne vypredaje
deckam kupujem iba 1 hračku a radšej im potom ešte po 1-2 prikupime
Ale treba si ceny porovnávať - niečo vyjde lepšie v TESCO a niečo v Dračiku
na internete su skoro všetky hračky predražené
napr. ja som kupila Vysavačik BOSCH od KLEIN za 470 u nas v malom hračkarstve a na nete pod 800 nie je 😲 dokonca som videla ža 1100

bashka
30. nov 2008

tiez si myslim, ze to asi nebude ,,oklam,, Ja som tam mala vyhliadnute nejake hracky za urcitu cenu a isla som ich v piatok kupit, no a na moje prekvapenie tam bol plagat 25%zlava...takze potesilo 🙂

trpezliva
30. nov 2008

Aj v tescu v Lamaci mi odratali pri pokladni zo vsetkych hraciek 25percent..takze super. a do kedy trva ta akcia, neviete? 😕

ankam
30. nov 2008

leva hovorila si o tom ponikovi ruzovom co ma flasu???a co su tier zlavy ci nie?este som nebola

dadka212
30. nov 2008

Tiež som si všimla v tescu, že niektoré hračky stúpli na cene, ale popravde ma tam ani jedna hračka pre malého nezaujala 😝 iba šlapací traktor po ktorom malý poškuloval už dávno, ale ten mu kúpila sestra bol zlacnený z 2300 na 1800 a plus tá 25% zlava takže ju vyšiel iba 1350 takže super 🙂 a v dráčiku stojí 2990 😝
tento rok pôjdeme asi do metra, som pozerala leták a hračky sú tam o dosť lacnejšie a aj väčší výber...

lefika
30. nov 2008

no, treba mat prehlad: neco je predrazene v draciku, nieco v tescu, nieco je suverenne najdrahsie na internete 😒 len to aby clovek nic ine nerobil, len sondoval, co sa kde oplati 😠 ja som vcera v tescu kupila par srandiciek za fajn cenu 😉

kohutova
30. nov 2008

Ahoj kocky ja zatial take zle nakupy nemam,ale priznam sa ,ze ceny niekedy nesledujem.Ja som Tanicke napr.s tesca kupila ten detskypocitac-laptop-barbi za 749,vsade bol drahsi aj my vetsky nakupy robime v tescu-od malickosto po velke.Musim poklopat,zatial som len dobre skusenosti ziskala s tescom.pekny den zelam.maja

sassi
30. nov 2008

najlepšie ja kupovať hračky koncom leta alebo na jesen ... ako sa blížia vianoce, ceny nehorázne stúpaju. Ja mam takto niečo kupene a odložene od septembra a veru som kupila lacnejšie, akosa to predáva teraz 😉

katmi
30. nov 2008

ja som chcela kupit malej pod stromcek takeho psika,ktory hovori rozpravky.. pred "akciou" stal 999,-sk, teraz stoji 1299,- 😠 cize ak si odratam 25%,tak by som za neho zaplatila este viac ako pred "akciou"..

miriam17
30. nov 2008

ja som uz kupila viktorie vcera tiez v tescu ..chodiacu vilu a a este aj babiku .

vesi
30. nov 2008

zľavy platia do 2.12.08 a niektoré hračky sú tam naozaj lacné, napr. kočík s bábikou akciová cena 849, taraz so zľavou 25% je to okolo 639,- sk .... barbie dom PC 1600 so zľavou cca o 400,- sk menej...

lyongirl
30. nov 2008

sestra kúpila malému na Vianoce detský laptop, čo hovorí a stál 299 Sk, čo sa mi zdala super cena a ešte na to tých 25% zľava, no pochvaľujem si. Pred zľavami som tam ten laptop nevidela.
A čo sa týka dráčika, veď tak dokopy nič nemajú, boli sme vyberať niečo pre drobca a bola som z toho zúfalá, nehovorím, že Tesco je super, ale Dráčik ma dojal tým, že nič tam poriadne nemali. No a my máme ešte obchod s hračkami Detský raj a tam sme malému vybrali hračky za 5 minút....

bubba
30. nov 2008

my sme tiez dobre vcera nakupili 😉 nestazujem si ani hracky predtym neboli umelo zdrazene

leva
autor
30. nov 2008

Ankam,nie,myslela som pony čajnik,ten stal pred tazdnom 999sk a vcera uz 1199sk,tak ze zlavu vlastne ani nedali,taktiez ten domcek pre zvieratka sme pozerali tiez bol vcera drahsi o 250sk ako min,tyzden,potom ako som uz pisala tu babiku sme este pozerali ta bola za 1700sk a teraz 2199,takze o 500 viac,mozno si to takto potrebuju nahradit,no mali nechat cenu a nedavat cedulu ze na vsetky hracky zlava 25%.V draciku maju tiez ten cajnik,tam stal 999 tiez,tak pozriem ci aj tam stupla cena.

ankam
30. nov 2008

aha-uz viem 😉

sassi
30. nov 2008

ja som si všimla trojkolku, čo stála 999,- (aj v Dračiku 999,-) a teraz je za 1299,- mínus ta zlava 25%
odrážadlo stála do 400,- a teraz je za 599,- 😕 teda bez zlavy, ale aj po odrátaní je drahšie ako pretým!!!

lefika
30. nov 2008

inak tesco toto robi pravidelne a dost ma tym uz stvu 😠
minule som tam videla, ze kofola akcia z 38.90 na 32.90...blbci, za 32.90 ju maju normalne. ale za dva dni tam ta cedula uz nebola: asi im docvaklo, ze prestrelili

sue
30. nov 2008

...ja som bola vlani veľmi milo prekvapená, keď som na Štedrý deň o tretej poobede išla do tesca kúpiť podnos na tortu - ako neohrabaná bruchaňa som ho rozbila... tak boli všetky hračky s 70-90% zľavou 😵 😵 😵 teším sa, až tam nabehneme tento rok... je pravda, že výber bol veľmi zúžený, ale dali sa nájsť perfektné hračky 😵