Zavádzajúca zľava

leva
29. nov 2008

Ahoj,neda mi nenapisat,dnes sme boli pozriet v tescu na hracky s 25%zlavou,dost slusne som si pomyslela,no hned ako som prisla k regalom,so zistila ze to tak veru nieje,ja len ze ako vedia zaviest a vy...t tieto obchody s ludmi.Tak min.tyzden cajnik pony stal 999sk,teraz 1199sk,domcek pre zvieratka 750sk,teraz 999sk,taktiez babika ktora stala 1700sk,teraz 2199sk,takze zlavu vlastne ani nedali a takto si robia z nas srandicky 😝 😠

dorotka
4. dec 2008

leva dracik robi to iste kamoska mi hovorila ze jej kolegyna dlho sleduje jedno lego teraz bolo akoze v akcii preskrtnuta vyssia cena ktora nikdy tak nebola a dana akoze akciova cena a vpodstate uplne ta ista ako vzdy

marse
15. dec 2008

dnes som bola v tescu a maju 50% zlavu na baliace papiere, odevy, ja som si kupila k stedrovecernemu stolu saty 😉 a kapre za 99 korun kilo, v carefoure maju kilo za 129 korun, hned som kupila troch 😀 a este vianocne kolekcie a salonky -70%...od jednoduchych az po milka salonky...oplati sa 🙂

lyongirl
15. dec 2008

marse - tak u nás zľavy na salonky veru nie sú, ostatné som nepozerala, tak neviem, ale Milka salonky sme kúpili za 180 Sk a žiadne zľavy nikde vypísané neboli... ☹