Zavádzajúca zľava

leva
29. nov 2008

Ahoj,neda mi nenapisat,dnes sme boli pozriet v tescu na hracky s 25%zlavou,dost slusne som si pomyslela,no hned ako som prisla k regalom,so zistila ze to tak veru nieje,ja len ze ako vedia zaviest a vy...t tieto obchody s ludmi.Tak min.tyzden cajnik pony stal 999sk,teraz 1199sk,domcek pre zvieratka 750sk,teraz 999sk,taktiez babika ktora stala 1700sk,teraz 2199sk,takze zlavu vlastne ani nedali a takto si robia z nas srandicky 😝 😠

lelenkaa
2. dec 2008

Dakujem za zalozenie tejto temy. Inak by som nevedela ze je zlava na hracky a vcera som pekne usetrila. Mala som vyhliadnute nejake veci z toho katalogu hraciek, esteze som kupu odkladala. Chcela som malemu kupit hudobny kobercek, na internete je za 1 270, v tescu ho mali za 999 a ja som ho vcera kupila za 850 🙂
Potom som v tescu videla taku drevenu hracku za 399, na internete bola za 317 + postovne okolo 70, ale ja som chcela 2 kusy tak by sa mi to oplatilo. Tiez som odkladala objednanie, nastasie, v tescu ma to vyslo na 300 za kus. Este jednu hracku som mala vyhliadnutu za 399, tam som tiez usetrila 100 a nakoniec som este starsiemu zobrala drevenu vlacikovu drahu ktoru som neplanovala ale ked som nieco usetrila, bude rad 🙂

sassi
2. dec 2008

vlačikeve drahy sa oplatia, tie neprecenili pred nahodením akcie
ale ja počkám, na tu 70-90% zlavu, kupila malemu krstná mama len zakladnu sadu a hned vo februári mame narodeniny aj mneiny, tak potom dostane zvyšok (ak ho to vobec zaujme)

titkovamiriam
2. dec 2008

ja som vcera v tescu legovala 😀

titkovamiriam
2. dec 2008

marekovi som zobrala boba stavitela velku krabicu a tym mojim velkym technik-tahac-tam som usetrila 1500sk 😀

jasumat
2. dec 2008

My sme tiež kúpili tie Lego autá, na skladanie- že 50% sleva a ešte k tomu 25% Tesco zľava, tak vyšli na 67,-Sk, to sa už určite oplatí, je to sada štyroch rôznych autíčok a malý sa mi s tým pekne prehrá 😉
Ale čo sa týka iných hračiek- ,malej som vyhliadla tie My little pony, pred tým stáli 199,- teraz tie isté 269, takže aj po zľave stoja viac. Tak som ich kúpila nakoniec v Dráčiku, tam je na kartu tiež pár % dole a vyšli ma 149,-Sk.

momka
2. dec 2008

Aj my sme nakupovali hračky v akcii-vyššie spomínané Lego autá a laptop, ten aj pred zlacnením stál 299,- a z toho išlo dole 25%. Ale tesne pred tým sme nakupovali v Dráčiku vláčika Thomasa aj s dráhou, keď som to uvidela v Tescu tak ma zamrazilo 😒 , ale po prepočte - 25% by ma to stálo 750,- Sk a v Dráčiku s rozprávkpuvou kartou to vyšlo na 743,- Sk, takže sme ešte stále lepšie nakúpili v Dráčiku. 😉

leva
autor
2. dec 2008

Ved to nieco sa oplati,nieco nie,dnes som tiez kupila ponny ville,neviem co stal predtym no teraz 649 minus tych 25%sa dalo,inak tu v PK,uz nemaju moc na vyber,no ale akurat to co by som ja potrebovala a co teraz leti pre nase 7 rocne baby,ako polly pocket,ci tie zvieratka milacikovia,to slo skoro vsetko hore pred zlavou,tak sa mi oplati skor v draciku so 7%zlavou na karticku.Ale aj kamoska dnes zobrala posledny kus trojkolky pre babiku za 1200 minus ta zlava,tak tiez bola rada.

lelenkaa
2. dec 2008

Aj ja som vcera zhanala laptop, ale mali len drahe. To bol aky za tych 299? Hore som zle napisala ze po zlave 850, tak to bolo dokonca 750 🙂

Aj dnes este pojdem pozriet tie lego auta co spominate. A 70 % zlavy budu hned po vianociach? Sassi moj maly ma narodeniny 21.12. takze nemozem nakupovat velmi vo vypredaji 🙂 🙂 Ale aj potom urcite nieco kupim, uz som si vyhliadla co nechcem dat po stromcek ale neskor, dufam ze budu mat

majcik
2. dec 2008

My sme vcera kupili hracky obom krstniatkam v Tescu a vdaka tej akcii sme celkom fajn usetrili.

danona
2. dec 2008

lelenkaa - tiez som dnes kupila ten laptop za 299 Sk pred zlavou, cca 225 po zlave.. vola sa tusim prvy laptop, je cerveno-zlty a aj rozprava 🙂 , su tam hry, cisla a pocitanie, pismenka a neviem co este.. neviem pozriet - odlozila som to u svokry.. 😅 myslim ze sa oplati.. 🙂

bzuco
3. dec 2008

dokedy je v tescu tá zľava na hračky?

sassi
3. dec 2008

tuším do konca týždna 😉

bzuco
3. dec 2008

lebo dnes sa tam chystám, tak či sa mi tam oplatí ísť

lyongirl
3. dec 2008

tie červeno-žlté laptopy za 299 sú super, aj náš drobec ho dostane 😉 , síce je naňho asi ešte malý, ale jeho hračky aj tak moc nezaujímajú a za tú cenu keď to aj pokazí, tak nevadí...

elise
3. dec 2008

mala by byť vraj ešte polovičná zľava tak si asi počkám 😉

lelenkaa
3. dec 2008

Neviem ci ta 25 zlava nebola nahodou len do vcera. U nas uz tie laptopy nemali☹ Ale aj tak som so zvyskom co som nakupila spokojna

jasumat
3. dec 2008

Tá zľava bola iba do 2.12 ☹ Ale oni ešte určite niečo vymyslia, len teraz musia všetko preceniť 😉 samozrejme smerom hore,aby potom mohli hodiť 50% zľavu 😀 😀

ankam
3. dec 2008

ja si myslim ci tie zlavy nedaju nejak skor ako po vianociach-nepametam presne ale min.roku uz boli asi 2dni pred Vianocami ci nie?

maruschka
3. dec 2008

dievčatá, najlepšie sa nakupuje v Dráčiku so zákazníckou kartičkou-samozrejme pred vianocami..Po vianociach-okolo Troch králov dá Tesco ceny tak dolu, že hračky sú aj o 70% lacnejšie..My tak každý rok nakúpime dve veľké vrecia darčekov a potom máme na všetky narodeniny, meniny pre všetky deti v rodine/stálel ich máme schované v pivnici, aby ich decká neobjavili/...Lebo nás je ako hadov, takže takéto ceny padnú vhod...Len na porovnanie-ten elektronický chodiaci superdinosaurus, čo stál 6999 Sk, stál po vianociach 690 Sk!!!!!!!Tak isto kočík trojkolka-pred 1390, po sviatkoch sme ho kúpili za 340...Takto dávajú dole ceny na stavebnice, bábiky, drahé autá na ovládanie, skrátka na všetky hračky...A to nehovorím o vianočných stromčekoch-min. rok sme pozerali biely vianočný stromček-veľký hit...Pred stál okolo 599, po sviatkoch ho mali v našom Tescu za 79 Sk!!!!!!Takže to je úúúúúplne neuveriteľné..Ale každý rok ideme pekne po sviatkoch a kupujeme "za lacáka" pre všetkých na celý rok.... 😉 😉

bibinka
3. dec 2008

maruschka- ceny po Vianociach sú super, ale musím si odmyslieť tú kopu národa v tom tescu 😀 😀 😀 😀 😀

maruschka
3. dec 2008

vieš čo bibinka, nám sa to podarí vždy tak vymáknuť, že tam fakt nie je veľa ľudí..Ale to ideme vždy skoro ráno.. 😉

ena
3. dec 2008

maruschka, myslis toho pleo dinosaura? toho som teraz videla za 12 990 sk ... 😕

ankam
3. dec 2008

hej len zaujimave ze ked su tie 70%zlavy takk u nas v tescu niet z coho vybrat.....len par hraciek a dost

bibinka
3. dec 2008

maruschka- tak aj my budeme musieť ísť. nám stavajú tesco blízko nás a v januári má byť kolaudačka, tak neviem, či tam nebude väčší nátresk ako v starom tescu.

ena- 13 tis za hračku by som nedala, ved je to hanba výrobcu- má hračky,ale nedostupné 😠 😠 😠 😠

vesi
3. dec 2008

baby, neviem či to tu už bolo, ale od 3.12. do 9.12.08 sú zľavy 20% na všetky knihy. zľavu odrátajú pri pokladni 🙂

tamia
3. dec 2008

ja som tam chcela vlacik od FP ktory bol v letaku za 699sk a nebolo po nom ani chyru.... predavacka absolutne nemala prehlad ci ho vobec mali....

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=13566284&tab=0

lelenkaa
4. dec 2008

vesi, fakti knihy? Super, mam nejake vyhliadnute 🙂 🙂 Tento rok mala aj hypernova 25%zlavu na knihy, tiez som pekne nakupila

ena
4. dec 2008

knizky sa oplati kupovat zaciatkom novembra aj na BIBLIOTEKE v Inchebe.

vesi
4. dec 2008

lelenkaa, fakt, ale len do 9.12. dnes som nakúpila knihy, ušetrila som 200 sk 🙂

lelenkaa
4. dec 2008

tak dakujem, mam nejake vyhliadnute, uz sa tesim 🙂 🙂