Závidíte druhým?

bobulka34
22. jún 2008

napr. ze chodia na dovolenky, ze sa maju lepsie , ze vy trcite pri detoch, varite a nemate cas? Vaše kamosky idú s drahým autom na nákup, spoznávaju svet, chodia na nákupy a vy pocitate kazdu korunu 😲

elise
22. jún 2008

nie nezávidím. 🙂 mám svoju rodinu a sme zdraví a to je to najhlavnejšie. 😉 😉 😉

etuska
22. jún 2008

nie 🙂 ,aspon sa snazim 🙂
Do urcitej miery sa drzim hesla:"kazdy je strojcom svojho stastia"
No a teraz ideme skusit to nase stastie do zahranicia my.Mozno sa popalime,mozno nie,ale urcite nas to v istom smere obohati

libka1
22. jún 2008

Myslíš že ich život je z toho dôvodu šťastnejší ako tvoj? Veď šťastie je predsa o niečom úplne inom 😉

mirka414
22. jún 2008

strasne 😀 ale nie ved mam nadhernu dcerku a super muzika a svokra...to mi staci..a risuje sa aj praca,to bude moje stastie uz uplne,teda este ak knam pribudne o3tyzdne novy psicek ani nebudem vediet co so sebou od stastia...nase steniatko ma 3tyzdne a este 3mus byt pri mamicke a potom uz bude nase.

krasulka
22. jún 2008

ahojte..tak ja vam poveim ze som aj s muzom v zahranici a zavidim tym ktory su doma 🙂

neviem si zu zvyknut vobec, a to uz som tu dva roky ☹

bobulka34
autor
22. jún 2008

jasne teoreticky kazdy hovori , ze nie, ale ja hovorim o naozajstnom vnutornom citeni, ci aspon trosku zavist necitite

ivka19
22. jún 2008

nie,nemam preco,mam vsetko o com mozno iny len sniva,dobreho muza,krasnu dceru,peniaze na kupu potrebnych veci,zdravie celej rodiny z oboch stran 😉

iwanka
22. jún 2008

nie, a ja mam vsetko, co potrebujem a mozno este viac, mozem povedat, ze som teraz velmi stastna 🙂
Vsetko , co mam, som dosiahla vlastnym usilim a dakedy ma to stalo vela slz 😉
Co hlavne chcem, aby sme boli zdraví a taktiez ludia okolo mna a moji blizky 😉
Casto sa stretavam, ze mi ludia povedia, ze mi zavidia..ja si pri tom pomyslim, ze aj tak je kazdy strojcom vlastneho stastia a ked sa chce, tak sa da..... 🙂

expertka8
22. jún 2008

.... 😅 ...haloooooooooooooooo...zavidte mi.....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
....a dokonca s mojim pozehnanim... 😉 🙂 😀
....a verte mi...mate mi co.... 😉 😀
....mam tu najkrajsiu rodinku na svete.... 😉 🙂 😔
...a vykriciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim to do celeeeeeeeeeeeeeho sveta.......... 😵 😵 😵 😵 😀 😀 😀 😀

cicushka
22. jún 2008

expertka8) nie nezavidim, lebo mam ju ja 😀 😀 😀

ale nie...kazdy predsta zavidi...aspon nieco...napr. ja vsetkym momentalne dovolenky, kedze ja som uz vyse roka nikde nebola a chyba mi to strasne. Ale nikdy nie tak, aby ma to z vnutra rozozieralo. Na to si davam velky pozor...lebo to je nechutne,ked clovek pocituje tak zavistlivost voci ostatnym. bleeeeh..nechutny pocit to je.

expertka8
22. jún 2008

...vaznejsie....."skutocne STASTNY clovek nema potrebu zavidiet druhym" 😔
...ale hold...sme len ludia... 😔
...vsetkym zelam vela stastia pri hladani SKUTOCNEHO STASTIA 😉 🙂 😵

etuska
22. jún 2008

osobne si myslim,ze len stastni ludia dokazu to stastie posielat dalej,dokonca nim nakazia inych....Expertka-super si to napisala.

cicushka
22. jún 2008

Zeby mi do maximalneho a skutocneho stastia chybala iba uz iba ta dovolenka???

Lebo teraz mam pocit, ze ste zo mna spravili nie skutocne statnu 🙄 🙄 🙄
a pritom ja sa tak vobec necitim. 😒 Citim sa velmi velmi velmi stastna.

Asi nie vela ludi chce verejne priznat, ze niekedy pocituju zavist.

etuska
22. jún 2008

ja som sa dnes citila super,ked sme boli vsetci traja v lese na prechadzke a napchavali sa lesnými jahodami 😀 😀 😀

digysa
23. jún 2008

nikdy.....................iba ak v dobrom 😵

digysa
23. jún 2008

bobulka34: uprimne ti dam priklad. V posledom case zavidim jednim nasim znamim, ze maju doma bazen. Tu na floride je bazen uz nutnost pri tych horucavach. Su tu mestske bazeny...aj zo 10, ale ja mam male miminko o syn je jasidlo, tak nezvladam to s dvomi detmi pri bazene. Preto strasne tuzim po dome s bazenom a "tisko" zavidim nasim kamosom, ze oni ho maju.

Takze asi tak.....

roasha
23. jún 2008

dygysa,ked si to vezmes z tej lepsej stranky,si najstastnejsi clovek na svete.....mas krasnu zdravu rodinku,a nejaky bazen ti moze byt ukradnuty.... 😎
ja tiez len tolko....kazdy je strojcom svojho stastia. 😉

liana
23. jún 2008

ja sa priznám 😅 že asi strašne závidím druhým, pretože so mnou sa život nemazná a druhý pre nikoho nič neurobia a majú sa heeeeej 😖 takže ano, závidím. 😀
ale na druhej strane, som sa dozvedela že mnoho ľudí závidí mne 😲 len ja sama netuším čo, lebo keby môj život poznali bližšie, tak by razom závidieť prestali. 🙂

ale zase sa priznám, závidela som naposledy včera 😀 kamoška za štátnice má dostať auto ( paraďoš džípa) a ja som si po roku našetrila na bicykel. paradoxom je, že ja makám v strese od rána do večera a ona si lehári doma. nuž, ale..... i napriek tomu ju mám rada a i keď jej budem ticho závidieť ešte kade čo, tak ju nepodrazím ako druhý.

blovitc120
23. jún 2008

ja nezavidim nikomu nic, kazdy si je strojcom svojho stastia... a materialne veci ma az tak neuspokoja, mne by ani auto nechybalo, aj tak radsej chodim na bicykli, hoci teraz nemozem 🙂. a nikdy nemozem vediet, ci ten, co sa ma "lepsie" podla merania materialnych statkov nie je 100x vacsi uboziak ako hocikto iny. asi tak.
mozno trochu zavidim poslancom, ze hocikedy nechodia do roboty a nikto proti nim nic nevyvodi, ale tak by som sa asi mala snazit a byt aj ja poslankyna 😀 (toto bola veta fakt len zo srandy, su mi ukradnuti 🙂)

ada78
23. jún 2008

ja nie.
veci su len veci. bud ich mam, alebo si poviem, ze ich nepotrebujem.
niekedy mi je trosku luto, ked cela moja partia ide v noci "zit" a ja nemozem, ale potom sa na mna zacne skriabat moja malicka laska a hned ma to prejde. 🙂 a ked sa vecer ku mne prituli moj muz a povie mi, ze mna a maleho by nevymenil, za ziadny zur, tak som uplne namakko. 🙂

lyongirl
23. jún 2008

nie nezávaidím, som šťastná, že mám, to čo mám, ale je pravda, že keby bolo viac peňazí, tak by som si dopriala všetko, po čom túžim. Mňa dovolenky ani tak nelákajú, najlepšie sa cítim doma, aj na chatu na 2 dni sa mi nechce baliť, ale zas keby boli peniaze, tak raz za rok k moru by som rada išla. A ak aj niečo vidím niekomu, tak mu to vôbec nezávidím, len si pomyslím, že jéj, toto by som chcela aj ja.... 😉

womenne
23. jún 2008

Ja hrozne susedke že ma chlapa každy den doma 😠 😀 a púotom mne zavidi moja švagrina hadam všetko aj sproste botasky,zavidi zavidi a zavidi ona asi nič ine nevie. 😀 a to iste jej manžel-mojho manžela brat,on tiež začal a hrozne.

titkovamiriam
23. jún 2008

zavidim susede ze ma kraasne ruze 🙂 ,ona to aj vie 😀 .

cicushka
23. jún 2008

nooo...vedela som, ze nie som jedina... 😀

kili
23. jún 2008

tak ja závidím zdravé deti a šťastnú rodinu 😔

ale rozhodne by som to nechcela mať na úkor druhých.
a myslím si, že je blbosť, že niekto nezávidí, každý závidí a ani si to neuvedomuje. Keď pracujete, a vidíte niekoho vylihovať na pláži, tak si pomyslíte, že ako mu je dobre..... keď ste s deťmi celý deň, tak závidíte aj tým pracujúcim, lebo sú medzi ľudmi 😀 . Ale toto je normálna závisť a nič zlé na nej nevidím.

bihan
23. jún 2008

Jasné, že závidím... sedemnástkam ich postavu a bezstarostný život 😀 a závidím ľuďom s veľkou trpezlivosťou a pevnou vôľou 😅 Autá, dovolenky a to, čo sa dá kúpiť za prachy, fakt nikomu nezávidím, lebo neviem, koľko za ten "luxus" platí v inej oblasti.
A ešte závidím Blavákom, že majú Ikeu 😀 😝
Niekde som počula, že človek, ktorému nikto nezávidí, nemôže byť šťastný 😉

mokuska
23. jún 2008

zavist je dost blba choroba,ktorá postihuje nielen zeny ale aj chlapov,mam podobnu skusenost ako womenne takze viem ake to je,myslim si ze ti,ktorí vam zavidia su upní chudaci,ak nevedia prehltnut,že ma niekto o trosku viac,ja deti ucim aby nikomu nezavideli ani sa nevysmievali ak niekto nema to co oni ,vacsinou závidia tí, o ktoých by to clovek ani nepovedal a niekedy to býva aj v rodine a vtedy je to obzvlast zle.

ella1
23. jún 2008

no,mňa ked chytí občas depka,tak s ňou aj takéto ,,veci",že závidím ,že sú ľudia,ktorí majú luxusný život.myslím tým napr. hollywoodske hviezdy a tak 😀
alebo,že niekto môže ísť na dovolenku na seyshely,maledivy a tak.ale viem,že časom sa tam dostanem aj ja.
pred pár rokmi som ,,závidela" ľudom,čo mali svoj veľký byt,nové auto,že si mohli dovoliť dovolenky a svojim deťom a sebe kúpiť a nepozerať sa,koľko to stojí.
dnes som na tom podobne,ale že by som bola šťaštnejšia,ako predtým sa vôbec nedá povedať.takže sa snažím tešiť z iných vecí a to,že si môžem dovoliť kúpiť,čo pred tým nie,beriem ako spestrenie života.

ale neznášam,ked mi niekto závidí a ešte k tomu aby mi niečo pochválil,alebo aspoň bol ticho tak len kritizuje!!!!

podobne ako mokuska a womenne,bohožiaľ máme takých ľudí v rodine!!!! 😠

cicushka
23. jún 2008

jeeej normalne som rada, ze ste ma kocky vsetky podporili 😀 v mojom tvrdeni, ze kazdy obcas nieco zavidi.
Uz som si myslela, ze aka som divna...a zavistliva 😀 😀 😀

dadulka19
23. jún 2008

ja závidím a hrozne moc všetkým,čo majú maminu 😒 .Mne zomrela už dávno,nedožila sa ani vnúčat ☹ .Veľmi mi chýba a fakt,keď vidím,ako idú deti,mamina a babka,alebo len keď sa spomenie,skočím k mamine na kávu a pod.zviera mi srdce 😢 ....
..a smutné je,že mne,čo som v podstate na všetko sama,všetko,čo mám,som si musela vydrieť,tak mi istá osoba závidí a nedopraje,hoci ona má fakt všetko a oveľa viac,ako mám ja... 😠