Závidíte druhým?

bobulka34
22. jún 2008

napr. ze chodia na dovolenky, ze sa maju lepsie , ze vy trcite pri detoch, varite a nemate cas? Vaše kamosky idú s drahým autom na nákup, spoznávaju svet, chodia na nákupy a vy pocitate kazdu korunu 😲

ivush
23. jún 2008

karolin nooo práve francúzi sú na to doooosť hákliví...ja síce nemám rada keď sa hovorí o príslušnikoch národa, že je taký alebo onaký lebo predsalen každý z nás je indi-vindi, ale proste mám dojem, že je to akoby súčasťou ich mužskej ješitnosti 🙂🙂
Ale mimichodom, nemyslím si, že mať muža pod papučou je až takéééé terno...podľa mňa to tú ženu po čase prestane baviť a začne sa s ním nudiŤ 😀 /to naaašťastie nepíšem z vl. skúsenosti/

ivush
23. jún 2008

Čiže na všetko sa dá pozriet z viacerých strán a vlastne vždy nás aspoň jedna z tých strán presvedčí, že nemáme čo závidieť 🙂 🙂 😀

xena22
24. jún 2008

Kazdy tuzi po tom ,co nema...je to zavist??? Nezavidim konkretnym ludom konkretne veci,ale stale je tu nieco ,co by som chcela a nie su to len materialne veci a to kazdeho zenie vpred.Pochybujem,ze niekedy nastane u mna taka doba,ze by som si povedala,ze tak a teraz som spokojna a mam vsetko po com mi srdce pisti - nie!Stale sa da vsetko este vylepsit 😀

karolinkafe
24. jún 2008

Ivush ten moj ani nie je francuz 😀

danulik
24. jún 2008

ja momentalne zavidim vsetkym, ktori mozu spat na bruchu 😀

vanila
24. jún 2008

Ja zavidim tak primerane! Ja si myslim ze vedsina aspon raz v zivote niekomu zavidela. No niekto vie svoju zavist vyvrcholit az do nevrazivosti a to je uz zle 😔 😔

kaluha
24. jún 2008

aj ja závidím, čo by som nezávidela... a hlavne materiálne všetko ostatné mám.som velmi štastná.ale nebudem večne na materskej.potom si budem moct dovolit toho viac ale zase prídem o to byt s detmi takže zas budem závidiet.závist je do istej mieri zdravá núti nás napredovat

tilly
24. jún 2008

ja závidím každému, kto má pevnú vôľu, to je jedna z vecí, čo mne chýba... a neviem sa k tomu dopracovať

zuzkafuny
24. jún 2008

Ja závidím brčkavé vlasy na mužských hlavách... 😠 😠 😠 no lebo aj ja chceeem...!!!

gucz
24. jún 2008

ja strašne závidím susedom balkón, my bývame na prízemí, balkón nemáme a mne strašne chýba. Vešanie prádla cez okno nieje nič moc 😖

melory
24. jún 2008

zavidim zenam, co maju muza tanecnika... 🙂 velmi mi to chyba 😉

anaret
24. jún 2008

ako myslíš tanečníka????

mory
24. jún 2008

jedine co som poslednu dobu zavidela kamoske bola vana ale uz mame aj mi 😀
a inak zavidiet zavidim ale len na par minut a potom si uvedomim ze mi nic nechyba a ze nema co zavidiet som stastna taka aka som a aku mam rodinu 🙂

melory
24. jún 2008

anaret - cloveka co si somnou zatancuje aspon hodinku denne... 🙂

dadka212
24. jún 2008

Ja závidím všetkým ktorí nemajú chuť na sladké 😅 😀 alebo inak povedané ako Tilly pevnú vôľu 😀 lebo ja sa neviem ovládať spracujem véééľke množstvo sladkosti denne, neviem sa ovládať 😔 a potom lamentujem, že nechudnem 😅

abbi
26. jún 2008

Pocit zavisti pride vzdy.. ale je to o tom s kym sa porovnavame. Vzdy bude mat niekto to co ja nemam, alebo viac ako mam.. a to je normalne.
Dôležite je neporovnavať sa.. neporovnavať si mužov.. a neporovnavať si deti...

Sam život je dosť ťažký načo si to ešte sťažovať vlastnými pocitmi, ktoré nič nove a dobre neprinesú. Takže ja s pocitom závisti bojujem. pride, ale nedržím sa ho. 😉

miskinadamko
26. jún 2008

abbi neviem, ja osobne nezavidim nikdy nic nikomu, v minulosti ano ale teraz uz velmi dlho nie

miskinadamko
26. jún 2008

odnaucila som sa to, a je to super 😅 😀

bibianna
26. jún 2008

Bobulka, závisť je veľmi zlá vlastnosť, rozožiera ti dušu a oberá ťa o pokoj , pokús sa jej zbaviť.

susik77
26. jún 2008

ja nezavidim. som strasne spokojna, mam vsetko o com som snivala aj omnoho viac. mam pocit, ze uz nic viac nepotrebujem ku stastiu 🙂 manzel mi tiez hovori, ze vyzeram velmi spokojne-teraz, ked sa nam narodila mala 🙂

emjee
26. jún 2008

ja zavidim vselico 😀 ale nie je to taka zavist, ktora by ma zozierala, skor taka, ktora nakopne moj lenivy zadok a snazim sa potom dopracovat to niekam dalej

susik77
26. jún 2008

emjee: ja mam okolo seba kopec kamaratiek-karieristiek, tiez som pred materskou dost na sebe makala, tak ani nikomu nezavidim, ani prac. uspechy...oni maju zase uplne ine problemy 😉
nikto nema vsetko co by chcel, a je to dobre 😉 aspon mozme snivat 🙂

emjee
26. jún 2008

ale ja nehovorim len o kariere 😉 ale ze svet su predovsetkym nase myslienky a ak zistim, ze mi nieco chyba (lebo to hoci vidim u druheho a zatuzim po tom), tak sa viem sama nastartovat k tomu, aby som to aj dosiahla (ak naozaj chcem) 😉

mima1
26. jún 2008

ci zavidim druhym? ano vsetkym 😀 😀 😀 😀 a vsetko
😀 😀 😀
ale nie. robim vsetko tak aby som nezavidela. jedine co niekomu zavidim je dovolenka na kube. to je moj sen... mozno ked sa budem snazit nebudem musiet zavidiet a pojdem tam 🙂

digysa
28. jún 2008

melory: to sme na tom podobne, moj muz je poleno...a ked vidi chlapa tancovat, tak sa smeje, ze aky Teplos 😎

sylvie
28. jún 2008

ja si poviem, ze ten clovek zase nema to co mam ja a mohol by on zavidiet mne.. 😉
alebo som na tom podobne ako emjee, vymyslim nieco, aby som to mala aj ja.. kamosky chodia von? tak si zariadim strazenie a idem aj ja von.. 😎

sylvie
28. jún 2008

este som chcela povedat, ze by mi nikdy nenapadlo, sa tak nad tym pozastavovat ako ty.. aj ma trochu zaskocila tato tema.. priapada mi to detinske..

helka101
28. jún 2008

No ja závidím asi susedom trávnik,ale aj my ho budeme čoskoro mať 😀 😀 len treba kosiť kosiť a kosiť a tiež polievať 😅

ale závidieť do krvi by som asi nedokázala, som vdačná že mám krásneho synčeka, dobrého manžela a vlastne všetko čo som si kedy priala, aj ked si plníme naše želania postupne, všetko sa dá ked človek chce 😉

liana
28. jún 2008

ja som asi veľmi závistlivý človek, lebo som začala závidieť deckám prázdniny 😀 a kolegyni 3 týždňovú dovolenku. ja mám len 8 dní a koniec.

nsoci
6. júl 2008

Ja zavidim malokedy....ale ked uz tak uz 😉
A vacsinou prestanem velmi rychlo. 🙂

Skor sa stretavam s tym, ze ludia zavidia mne - to, ze som stastna a kludne to aj nahlas poviem. Nie som zastanaca vecneho frflania. Podla mojej skusenosti vam ludia odpustia vsetko len nie ked poviete: Mam skveleho manzela, moja praca ma bavi, milujem mesto v ktorom zijem a som s spokojna sama so sebou 😀

Vacsina (zial zvacsa zeny) sa hned pusti do patrania po skrytom a nepriznanom probleme, ktory ma zmara 😀