Závisláčky na stránke modrý koník. Prihláste sa

elise
13. máj 2008

kto sa prihlási medzi závisláčky na koníkovi? ja sa hlásim prvá nájde sa ešte niekto? 😀 😎

minkak
18. máj 2008

no uz poprcha..... ☹

sestri
18. máj 2008

nevadí,že prší,aspoň sa prečistí vzduch od peľov 🙂

maca793
18. máj 2008

čavte, už idem, vyhadzujú ma s tadeto deti 😀
nech sa ešte zahrajú, pokým pôjdeme domov. 😵

elise
autor
18. máj 2008

minkak tak to sa ťahá aj knám tie oblaky ma desia ja by som rada šla poobede do mesta ale zmoknúť nechcem 😒

minkak
18. máj 2008

no nam sa uz vyjasnieva ,vychadza slniecko 🙂 🙂 🙂

sestri
18. máj 2008

závisláčky...kde ste?

elise
autor
18. máj 2008

ivka ja kukám iné témy a chystám sa smalým o druhej von 😉 dúfam že nebude pršať 😠

karolinkafe
18. máj 2008

Caute baby. Tak ste sa tu poriadne rozbehli 😅 Co teraz rozoberate? 😅

sestri
18. máj 2008

počasie 😅

karolinkafe
18. máj 2008

Tak u nas je po troch dnoch konecne pekne, aj ked fuka vietor. Inak hlasia zas az do stredy burky 😖

orgovanka
18. máj 2008

Čaute babenky!Ja som tu nová a rada sa pridám do debaty. 🙂

minkak
18. máj 2008

ahojte,tak to pocasie je na nic-slniecko len tak mrklo-fuka afuka,teraz sme sa s malou zobudili...
orgovanka vitaj medzi nami ! 🙂

orgovanka
18. máj 2008

U nás na východe je veterno,ale celkom teplo.Mám pár hodín len pre seba,sestra mi vzala deti na turistiku,že nech si vydýchnem,tak si užívam ticho,až mi to je čudné,keď je taký kľud. 😎

karolinkafe
18. máj 2008

Orgovanka, tak si tych par chvil uzi 😅

oazapokoja
18. máj 2008

ahojte závislačky 😉 ,konečne som sa sem dostala,to viete dcéra okupuje pokec 😠 , a počasie je u nás blbé 😒 ,prší,slniečko,prší a stále dokola,

sestri písala som ti do kozm. a atd. kvôli puboš problémom tvojej dcérky,neviem či si čítala,to len tak na okraj, lebo mi máme tie isté problémy 😉 ,aj ti máš niekedy pocit že mi sme také neboli 😵 ,a svet bol pre nás gombička 😝

sestri
18. máj 2008

oazapokoja...dávno som tam nepozerala.áno aj mne sa zdá,že sme boli iné.Tinka sa poctivo večer umýva penou a čistí vodou.celá je nešťastná koľko špiny má na tvári 😀 ...je to s ňou stále zaujímavejšie.mali by sme si založiť tému...deti v puberte...ak už taká nie je. 😉

oazapokoja
18. máj 2008

no to sme mi nepoznali,boli len mydlo a voda,a tie ich hlášky 😲 ,normálne mi niekedy rozum stojí,to ja sa tak rozprávať s mamou tak mám preplesk,ale ja som asi nejaká iná a tak neviiem či mám kričat alebo sa smiať 😉 tá téme by nebolala na zahodenie,myslím.že nás tu je viac s tými "pubertiakmi doma"

sestri
18. máj 2008

ja som ju našla,môžem do nej skočiť

sestri
18. máj 2008

je to v škôlkároch a školákoch

orgovanka
18. máj 2008

Aj ja m8m doma dvoch pubertiakov,8a9r.zdá sa mi to skoro,ale aj dnešná doba je rýchla.

oazapokoja
18. máj 2008

sestri už som tam 😉

sestri
18. máj 2008

závisláčky...akosi tu je ticho 😕

minkak
18. máj 2008

ahojte ja uz tu ale len na skok idem pozerat lets dance 🙂

bianca
18. máj 2008

caffte ja som bola u svokricky na navsteve

sestri
18. máj 2008

ahojte...pečiem ešte lokše...ale vrátim sa 🙂

emily333
18. máj 2008

Ahojte to vsetky pozerate let dance?

oazapokoja
18. máj 2008

sestri pošli aj k nám lokše 😉 ,a mám rada s krvou 😀

monkula
18. máj 2008

závislákovaniu zdar... 😀 😀
Orgovanka, ahooooj, vitaj... 😀

sestri
18. máj 2008

oazapokoja...vzdušnou cestou?pošli holuba 😀

oazapokoja
18. máj 2008

no holuba nemáme,ale pošlem sliepku 😉 ked preletí k susedom možno doletí aj k vám 😀