Závisláčky na stránke modrý koník. Prihláste sa

elise
13. máj 2008

kto sa prihlási medzi závisláčky na koníkovi? ja sa hlásim prvá nájde sa ešte niekto? 😀 😎

elise
autor
3. jún 2008

ivka načali sme 50 - tu stranu dobre závisláčime 😀 😀 😀 my sme včera boli dlho s malým vonku, jašili sme sa a hrali, potom dlho zaspával tak som si našla chvilku čas tuná popri práci 😉

maca793
3. jún 2008

ahojte, tak som len dobehla vyvenčiť psíky ku našim al hneď som vás zapla, nemohla som odolať 😀

elise
autor
3. jún 2008

ahoj maca 😉

maca793
3. jún 2008

idem už preč tak sa tu majte, v piatok alebo v sobotu sa uvidíme pa 😉

elise
autor
3. jún 2008

pekný týždeň prajeme 😉 a ukáž sa 😉

maca793
3. jún 2008

ukážem sa určite, a už vypínam ☹ a veľmi sa mi nechce

dannynka
3. jún 2008

ahojte babulky kto tu? 🙂

monkula
3. jún 2008

ja ja jaaa

dannynka
3. jún 2008

😀 😀 😀 😀 kde by som teba nestretla 😀 😀

monkula
3. jún 2008

😀 😀

dannynka
3. jún 2008

ako sa mas?hmm a deticky? 🙂

monkula
3. jún 2008

Danny, pažravo... 😀 😀
Detičky fajn, nezmestí sa do kože ani jeden... Furt sa štípu, šteklia a pištia... 😠 😲 😲
A eše k tomu tá horúčava na nevydržanie, dusno, ani von sa nedá ísť... ☹

dannynka
3. jún 2008

moni-tak to ti verim.Veru vonku je hrozne ale nam je to jedno...Gabika a aj ja sme tak trosku chore a aj tak nemozme ist von ☹

monkula
3. jún 2008

juuj, tak to mi je ľúto...
V noci sme nevedeli spať, bolo strašne horúco ,ani okno sme nemohli otvoriť, pretože bývame v centre, takž e stále niekto pískal, trúbil, brzdil, no hrôza... 😠 😠 😠

dannynka
3. jún 2008

moni -ved to hadam preboli... 😉

co v centre,tak to ti verim ja bez otvoreneho okna by som asi ani nezaspala 😅 😝

elise
autor
3. jún 2008

ahojte kočky 😉 danynka skoré uzdravenie 😉
mon je mi to ľúto my máme otvorené celú noc okná, kiež by na hodinku sprcho 😒

monkula
3. jún 2008

Danny, na chvíľku sme to okno otvorili ,ale zobudl ma nejaký pes, ktorého pánko venčil o štvrtej ráno rovno pod našimi oknami... 😠 😠 A malá spí rovno pod oknom... ☹
A dneska už MM vybehol, pretože cez cestu zavlažovali trávnik a nejaké deti stále behali pod tú vodu a pišťali ,ale asi 15 minút v kuse, ja že malé detičky a ona to boal asi 10 ročná koza, tak na ňu manžeal vybehol, že čo tu piští... 😀

dannynka
3. jún 2008

moni-este ze mas takeho mangela 😀 😀

elise dakujem,ozaj ako si na tom s tabulkou?

elise
autor
3. jún 2008

dannynka ešte ju dokočujem lebo som nestíhala závisláčiť večer z práce makám za malým a ideme až do pol 9 na ihrisko a bláznime sa 😉

sestri
3. jún 2008

ahojte...moni u nás každé ráno o 5.30 suseda polieva predzáhradku...bývame na prízemí.keby sme nemali plastové okná,asi ju prizabijem.

dannynka
3. jún 2008

elise-ja len tak zo zvedavosti 😅 😅 😅

veru ked je take pekne pocasie skoda byt doma,ale zas by nemuselo byt az tak moc teplo 😝

elise
autor
3. jún 2008

v noci by mohlo popršať aby bol lepší vzduch 😉

sestri
3. jún 2008

veď už hlásia dážď dva dni a nič. ☹

monkula
3. jún 2008

o 5.30? 😲 😲
Naši susedia hore zase pravidelne každý deň vysávajú v celom byte medzi 7.00-7.30 😠 😠 A asi majú dáku starú hrču, lebo normálne počujem ,ako ten vysavač škrípe...

elise
autor
3. jún 2008

ivka mˇna aj jazva z pôrodu po nástrihu svrbí aj kríže bolia a furt ništ nechce vôbec pršať, už to nie je také spoľahlivé 😒 😒

monkula
3. jún 2008

Akú tabuľku? Čo mi zase ušlo? 😠

sestri
3. jún 2008

to je u nás normálne...minule som vynadala susedom,lebo v nedeľu o 6.00 začali upratuvať schodište.vybehla som na nich v pyžame.potm sa skludnili a už tak skoro neupratujú.

elise
autor
3. jún 2008

mon tabulkú závisláčok spravím ju a pošlem na pripomienkovania a doplnenie 😎 😀

elise
autor
3. jún 2008

mňa dokázal vytočiť švagor ked sme bývali na spoločnom dvore on rád púšťal cilkulár o 06.01 ráno 😠 😠 😠 😠 😠

dannynka
3. jún 2008

boze baby co to mate za susedou?nasi sice tiez niesu "svaty"! ale taketo nieco...len kukam 😲 😲

sestri ahojky 😉