Závisláčky na stránke modrý koník. Prihláste sa

elise
13. máj 2008

kto sa prihlási medzi závisláčky na koníkovi? ja sa hlásim prvá nájde sa ešte niekto? 😀 😎

elise
autor
3. jún 2008

oazapokoja ako sa ti to prejavuje?

oazapokoja
3. jún 2008

no mám bolesť v pravej časti krížov a je taká jak ťahaná dopredu a aj hore ☹ ja mám zasebou aj lad. záchvat ale to je jak smrť,ja mám ten kamen v pravej ladv. v kalíšku 😠

elise
autor
3. jún 2008

asi pôjdem k tej dokine zajtra je zavolám a spýtam sa, idem do vane, lebo mi vychladne voda 😀 😀 😀

sestri
3. jún 2008

tak to bude chrbtica...daj si vaňu a choď tej doktorke.

elise
autor
4. jún 2008

dobré ránko ja som volala dokrtorke vraj sa tam mám na budúci týžden ukázať, tak uvidím, povedala že mám prísť dnes ale musím byť v práci zajtra mám voľno pečem manželovi tortu v sobotu oslavujeme jeho narodky (má ich síce 21.6. ale dať dokopy rodinu je niekedy umenie) 😀

sestri
4. jún 2008

ahojte...linda...aj my v sobotu oslavujeme...Tinka bude mať 11r...presne v sobotu a bude robiť kamoškám vonku piknik...len aby vyšlo počasie. 😎

oazapokoja
4. jún 2008

ahojte 😉 takže všetky oslavujete? no ja nie ale ideme a MM z roboty od piatku do nedele na výlet,niekam k námestovu,takže aj to je taká malá oslava:víkend bez našej pubošky 😀

sestri
4. jún 2008

ahojte...víkend bez pubišky?...ja sa teším na to,keď pôjde do tábora,to si oddýchneme aj my,aj ona od nás 😀

oazapokoja
4. jún 2008

no toto my máme len taký začiatok 😀 ,7.7 ide do tábora,po 10 dnoch príde,len ju vyperem,okúpem a pobalím naspäť,to bude doma 3 dni a ide so starými rodičmi na týžden do tatier 😀 ,takže nám bude dobre 😝 ,no neviem či nám nebude aj chýbať 😀

sestri
4. jún 2008

ako začiatom som mala nedeľu...bola na vystúpení a ešte pôjdu na školský výlet.
...ja beriem ako oddych deň,keď som sama doma aspoň pol dňa.

elise
autor
5. jún 2008

dobré ránko mňa to v tých krížoch dosť bolí dnes budem mať výsledky, kolegovia ma vyslali doktorovi tak som musela ísť. dám vanm vedieť ako to dopadlo, včera ma to tak bolelo večer že som sa nedokázala hýbať preto som tu nebola 😉 uvidím ako to bude v sobotu, a to ešte chcem manželovi piecť tortu 😒 😅

sestri
5. jún 2008

ahoj linda...držím ti palce,dúfam,že to nebude nič hrozné. 😉

elise
autor
5. jún 2008

ivka ahoj vraj platničky ale ešte sa mám objednať na ct-čko tak uvidím žijem na ibuprofénoch zatial, 3x denne 1 tabletku 4 stovku 😒 a to fakt pekelne bolí 😒 😒 😒 😒

sestri
5. jún 2008

skús si zohnať Nimesil sáčky.je to soper preti bolesti.

elise
autor
5. jún 2008

ivka a to sa dá kúpiť v lekárni?

sestri
5. jún 2008

je to na recept

danielitka26
5. jún 2008

V autobuse sedí mladá pani s dieťaťom na rukách a pokúša sa ho nakojiť:
- Papaj, synček, lebo dám cicík tomu ujovi, čo sedí oproti.
Ale dieťa prsník stále vypľúva a mamička mu opakuje.
- Ved papaj! Lebo ja ten cicík vážne dám tomu ujovi, čo sedí naproti.
Keď to trvalo dosť dlho, zamiešal sa pán oproti:
- Chlapče, tak sa konečne rozhodni, lebo ja už sa veziem o tretiu zastávku ďalej. 😀 😀 😀

oazapokoja
5. jún 2008

závisláčky kde ste? ja len na skok ,prajem pekný víkend a dúfam,že to do nedele večera bez MK vydržím 😉

elise
autor
6. jún 2008

ja stále v práci ale večer v bolestiach a to sa musím pripraviť na zajtrajšiu oslavu a upiecť manželovi tortu 😒 som na ibuproféne, že zatial iba tena aby som si dávala. 😒

inak prajem krásne dobré ránko 😉

minkak
6. jún 2008

ahoj elise,tak krize ☹ ja to moc dobre poznam,ale nastastie som sa z toho dostala pomocou kosmodisku a to nieje zart-vrelo odporucam 😉
ja som mavala tak ukrutne bolesti ,ze som sa ani na posteli nemohla otocit,musel mu MM pomahat,
niekedy sa mi pri chodzi tak podlomili kolena ,tak mi ta bolest vystrelovala,ze som skoro spadla
uz by som to nechcela zazit....
nosievala som ho len po veceroch doma a stale sa to opakovalo
a raz ma to tak neuveritelne chytilo ,ze som sa rozhodla a nosila ho 3 mesiac v kuse aj do roboty...vsade
a odvtedy pokoj-som strasne rada,strasne som sa bala,co bude v tehotenstve ale nastastie sa mi to uz nevtratilo 🙂 tehotenstvo som si uzivala-ani teraz pri malej a to som sa ju nieco nanosila...ale ved to poznas 🙂
drzim palce,nech si co najskor fit 🙂

bubba
8. jún 2008

halo kde sa podeli vsetky zavislacky:?

elise
autor
9. jún 2008

my sme cez víkend oslavovali, takže sme mali nabitý program, preto som to tu zanedbávala 😀 😀 😀
inak prajem dobríé ránko všetkým 😉

minkak
9. jún 2008

ahoj elise a co chrbatik ?uz lepsie?

elise
autor
10. jún 2008

minkak ahojky už je to trochu lepšie stále ma to však občas zabolý a beriem lieky od bolesti.vraj ma čaká ct-čko a liečenie 😒

minkak
10. jún 2008

no teda,tak sa drzkaj a nerozmyslala si nad tym co som ti pisala?samozrejme popri tej liecbe?

elise
autor
10. jún 2008

ďakujem minkak, zatial skúsim tú liečbu, keby sa to dalo požičať a skúsiť tak by som skusila ale zdá sa mi to veľa 😉

minkak
10. jún 2008

elise,no ved skus sa popytat niekoho ,mozno niekoho najdes kto to ma,ja som nosila len ten na krize 😉
to mi stacilo

elise
autor
10. jún 2008

minkak skúsim, ked sa mi ulaví je to fajn 😉 my plánujeme ísť do bojníc na ten rozprávkový zámok. tak okolo 20-teho uvidíme ako to vyjde 😉

minkak
10. jún 2008

no to ti verim,drzim palce nech si co najskor fit 🙂

elise
autor
10. jún 2008

minkak dakujem 😉
dnes som mala v práci audit, celkom sa dalo

všetkým prajem krásny večer 😉