Závisláčky na stránke modrý koník. Prihláste sa

elise
13. máj 2008

kto sa prihlási medzi závisláčky na koníkovi? ja sa hlásim prvá nájde sa ešte niekto? 😀 😎

sestri
30. jún 2008

ahojte...tu som už dlho nebola...linda ako sa máš?

malaskoricka
30. jún 2008

ahojte ja osm tu si robim "povinne" kolecka okolo izby.z nervov

monkula
30. jún 2008

a prečo sa rozčuluješ škorička?

sestri
30. jún 2008

na nervy je dobrá čokoláda...

malaskoricka
30. jún 2008

monkula na mojho draheho a to riadne ...sice ma zajtra narodky ale tak to munedava ziaden dovod neozyvat sa mi od vcera...sice spolu nezijeme ale aspon jeho rodicia by mali vediet kde je 😠

monkula
30. jún 2008

kašli naňho... 🤐 🤐
Nerozčuluj sa a mysli na bábenko, mimochodom gratulujem...

malaskoricka
30. jún 2008

monkula akosi dnes neviem ako nanho kaslat..cele poobedie mam blby pocit ze sa nieco stalo.. 😔 ....
viem ze sa nemam moc rozculovat..kedze som aj rizikovka..ale to sa akosi neda...
a dakujem...

sestri kolko som jej ja dnes pojedla 🤐

sestri
30. jún 2008

kôli chlapom sa neoplatí rozčulovať...to je zistenie po 12 rokoch manželstva...zbytočne si ničíš nervy a škodíš tým bábätku v brušku.

monkula
30. jún 2008

škorička, neboj ,aj ja tak vždy stresujem, najmä, keď ide MM cez Pezinskú babu, to sa mi musí hneď ozvať...

malaskoricka
30. jún 2008

sestri....to sa lahko povie...asi to cxasom tiez zistim ale dnes sa asi takskoro neskludnim....

monkula aspon ze nie som jedina "hysterka"..

monkula
30. jún 2008

No, ja stresujem, aj keď mešká 5 minút... 😅

malaskoricka
30. jún 2008

monkula este ze s nim nebyvam......

idem sa pomalunky odhlasit a zas a znova preletiet cisla jeho najkamosov ze kde je...nech s myslia co chcu 😠

sestri
30. jún 2008

to ja sa skôr stresujem,keď dcéra nepríde na čas zo školy.

sestri
30. jún 2008

držím ti palce...hádam sa nič nestalo.

malaskoricka
1. júl 2008

ahojte....
sestri to len dufam ze nie....snad si poradi..

elise
autor
1. júl 2008

ahoj malaskoricka pekné fotečky 😵 😵 ako sa dnes máš?

elise
autor
1. júl 2008

aj v pase ale tá nie je dobre viditeľná, aj babenečko je super až ti závidím tehotenstvo my sa pokúšame o druhé a už vyše roka sa nám nedarí ale podarí sa určite tomu verím 😉

malaskoricka
1. júl 2008

elise ahoj🙂 dakujem🙂ja sa mam dnes na figu...celu noc som nespala...boli ma hlava som unavena 😢
a vy ako??

elise
autor
1. júl 2008

dnes je to už lepšie malý je zdravučký a je výmyselník 😀 máš pekný termín pôrodu na deň zaľúbených 😵 😵

malaskoricka
1. júl 2008

aspon vam je dobre🙂 co maly navymyslal???....
ten terminik naozaj vysiel pekne...splodene v maji a bolo by pekne keby ozaj vysiel terminik na valentina.. 😵

elise
autor
1. júl 2008

malaskoricka také láskové babenečko 😵 😵 ako dlho ste skúšali?

malaskoricka
1. júl 2008

ako tak sme skusali od zaciatku roka...potom akosi v nas zaiskrila tuzba po babetku....a tak na ostro sme isli od februara a vyslo to 🙂

emily333
1. júl 2008

ahojte babenky ako sa mate? 🙂 ja som dnes dostala mrchu no nezufame budeme to skusat dalej 🙂

monkula
1. júl 2008

malaskorička, aj ja som mala termín na Valentína... 😵 a podľa pohybov 21.2. A malá sa narodila 21.1.2007

elise
autor
1. júl 2008

ahoj mon ahoj emily 😉

emily podarí sa to uvidíš 😉

mon ako kvietok? rozkvitol ešte neak viac? 😕

malaskoricka
1. júl 2008

emily michalovcanka???🙂 aj jaa.....

monkula deti si vyberu termin aky sa im hodi... 😵

elise
autor
1. júl 2008

ivka si na nete? či máte dnes plno? 😕

monkula
1. júl 2008

elise, ostal rovnaký, ale už sa mi urobilo aj druhé čudo a tretie je na spadnutie...
3korička, no, veru, Chiarka sa síce vypýtala na svet o mesiac skôr, ale keby ostala v brušku čo i len o deň viac, tak by mi zomrela. ☹ ☹ ☹
Narodial sa s omotaným pupočníkom a ešte na ňom mala aj uzol... Aj lekár povedal, že je dieťa sťasteny... že to mohlo skončiť tragicky...

elise
autor
1. júl 2008

mon takže chiarka vedela presne že sa narodí ešte v januári a je krásnučká 😵 😵 😵

monkula
1. júl 2008

Ďakujem elise... 😵 😵
A Jarko sa mal narodiť 9.10. a narodil sa 7.10, aby mal sedmičku v dátume...