Závisláčky na stránke modrý koník. Prihláste sa

elise
13. máj 2008

kto sa prihlási medzi závisláčky na koníkovi? ja sa hlásim prvá nájde sa ešte niekto? 😀 😎

cessy
5. aug 2009

minkak ja som tiez chcela dvojicky, ale teraz niekedy nezvladam ani jedneho 😀
z muzovej strany bola moznost, ze by sme mohli mat dvojicky, maju to v rodine a nic.....len jedno.... 😕

teraz sa aj trosku obavame , ze mozno druhe budu dvojicky. mozno aj pre to muz nechce 🤐

cessy
5. aug 2009

nikto zavisli??? 😕 😨

mne teraz maly spinka tak mam trosku volno. okolo stvrtej zas pojdeme von, tak sa sem mozno az vecer dostanem 😉

nikollette
5. aug 2009

Elise má pravdu ,každa je závislá na svojich TOP témach hlavne 😀
mne zato už priatel nadava že tu furt vysedávam 😅
že vyhodí notebook von oknom 😝 😅 🙄

cessy
5. aug 2009

nikoll ja som tu vzdy ked muz nieje doma, ked je doma, tak sa mu venujem....rozpravame sa, pozerame TV, ale pc je stale zapnuty, takze ked idem okolo, tak vzdy nakuknem 😕 😅

nikollette
5. aug 2009

Asi ako u nás... 😀 😀 😀 😀

cessy
5. aug 2009

no ved by boli nestastny, ale aj on vecer odklada pc, lebo vie ze aj mne to vadi ked tam vysedava a ja sedim na gauci ako tlk 😠

cessy
5. aug 2009

kde ste vsetky??

elise
autor
5. aug 2009

ahojte ja dnes mala náročný den tak som na konovi teraz 😀

chymenitta33
5. aug 2009

Ahojte_🙂

JA som tiež závislá na konovi priznávam🙂 mám vyberané temy kde prispeivam každodenne ale aj mimo temy ktoré ma zaujmú.

elise
autor
6. aug 2009

pekný večer závisláčky 😀 ja mám zajtra dovolenku tak si užijem malého 😉

cessy
7. aug 2009

ahoj elise, ja som tu vcera vecer nebola, muz bol doma, tak sa ani nedalo.

a ako travis dovolenku??idete niekam??

maly ti uz chodi do skolky??

elise
autor
20. aug 2009

ahojte, cessy malý chodí do jasličiek ale od januára pôjde do škôlky 😀 ako ten čas letí

sestri
20. aug 2009

ahojte...táto téma ešte funguje?...ako sa máte závisláčky?

emily333
20. aug 2009

ahoj zijeme á zavislacime 😵

elise
autor
20. aug 2009

ahoj ivka ešte funguje dokial bude ak kono 😀

miroslava89
20. aug 2009

ahojte..
zavislacky-- hmm ja patrim asi priamo na liecenie😅.. za mesiac a pol 1200prispevkov.. to uz da zabrat aj normalnemu rozumu..

elise
autor
20. aug 2009

mirka nám už kopec tém vymazali čo mali cez 10000 príspevkov takže kopec príspevkov nám zmazali 😀

elise
autor
20. aug 2009

my závisláčime aj vo svojich top témach 😀 😀 😀

miroslava89
20. aug 2009

😀 to viem ze niekedy sa temy mazali.. ale i tak na mesiac je toho dost vela 😀

elise
autor
20. aug 2009

mirka to je dosť a máš detičky? nemáš napísané v pase nič 🙂

cessy
20. aug 2009

ahojte, tak mne nesiel net , mali sme nieco s modemom. ako nahle sme to spojazdnili, tak som isla hned na konika a po par prispevkoch som sa az uvolnila. fakt mi chybal, tedaj aj vy 😅 😵

cessy
20. aug 2009

mirka no to je dost, ale ja pri malom stiham velmi malo pisat.samozrejme vyzaduje pozornost, takze sa sem dostavam az takto vecer, ked spinka. a jasne ze ked nieje muz doma 😉

mirka099
20. aug 2009

ahojte zavislacky, mate medzi sebou dalsiu 😀 jeej ahoj cessy 😉
ja som tu takisto kazdy vecer (ked nieje MM doma, co je dost casto, lebo robi nocne smeny)
uuuha Mirka, tak to len kukam, tolko prispevkov??? si sa aj odlepila od pc? 🙂

leniciatko
20. aug 2009

no asi aj ja som závisláčka,ale taká zdravá. dnes som vytiahla 3 témy zo samej poslednej strany,lebo tieto už mám poprečitované a novú neviem akú začať. 😵

elise
autor
21. aug 2009

dobré ránko závisláčky 😀 tak super víkendík sa blýži a sme bez auta odyšiel nám klinový remeň 😠 takže musím zvládať malého z mesta presunúť na detinu kde bývame, ked pôjdem pre neho do jasličiek.a to idekme budúci týždeň na dovolenku 😒 ked sa darí tak sa darí 😒 😠

cessy
21. aug 2009

mirka ahoj, takze do tejto temy si tiez zapasovala

elise a kam sa chystate na dovolenku, juuj jak vam zavidim 😵

krpito
21. aug 2009

ahojte baby, síce nechtiac ale predsa sa radím medzi Vás 😉 Ja som tu len od júna, ale už sme doma na rozvod 😀 večer sa venujem PC a to sa drahému nepáči 😢 no ani sa mu nedivím 🙂

hasleerka
21. aug 2009

no ja sa medzi vás myslím tiež môžem zaradiť ... krpito aj u nás to už vyzerá na rozvod 😀 😀 😀 , hlavne odkedy mm nerobí nočné

elise
autor
21. aug 2009

cessy ideme do budapešti hotel helia, najviac sa teším na bazén a pôjdeme aj do zoo 😉

cessy
21. aug 2009

elise no super,mame ti co zavidiet, takze budes off?????