Závisláčky na stránke modrý koník. Prihláste sa

elise
13. máj 2008

kto sa prihlási medzi závisláčky na koníkovi? ja sa hlásim prvá nájde sa ešte niekto? 😀 😎

etuska
21. máj 2008

😀 😀 😀

monkula
21. máj 2008

Najprv sme sa jej smiali, ako sa rozkrikuje, žužužu šeše atď a zrazu z toho vyliezla plnohodnotná veta... 😀

etuska
21. máj 2008

no vidis,ani nevies aku sikovnicu mas doma 🙂

monkula
21. máj 2008

už vieme... 🙂 🙂

maja22
21. máj 2008

Júj, nech už aj náš malý rozpráva... 🙂 Ale to si potom budeme musieť dať bacha, čo pred ním hovorí,bo také dieťa prezradí úplne všetko a ešte aj pridá 😀 😀 😀 Ja viem, aj taká bola, mamina sa nejeden raz červenala, xixi

monkula
21. máj 2008

maji, no neboj, Jarko mi neraz pripravil horúcu chvíľku...
Bývali sme v dome so spol. dvorom, mali sme dobrého, ale strašne zvedavého suseda, vždy sa pýtal, Kam ideteeee, kde ste boliiiiiii, čo si kúpilaaaa
a Jarko mu to vždy vytrúbil, čo som kúpila, že varím, že som neumyla riad, tak som mu raz povedala, aby nevykecával, že to je naša vec atď.
A raz zase sused a kam ideteeee a malý sa pred neho postavil, ruky v bok a hovorí mu: Dedo, maminka povedala, že si zvedavý a to je naša vec....
Našťastie šušlal tak mu moc nerozumeô, no ale ako som sa hanbbila...

etuska
21. máj 2008

😀 😀 😀
Ja som raz bola poriadne napalena a povedala som manzelovi,ze som teda totalne nasr... a Mimi si to zapamatala. Isli sme na druhy den zo skolky a ona sa ma zrazu pyta:"Mami, a teraz si tiez nasr.....?"-a to riadne nahlas 😀 😀 😀

monkula
21. máj 2008

😀 😀 😀

etuska
21. máj 2008

no asi zaleziem do postele, zjtra vstvam o 6tej, vlastne dnes 😵 😵 😵 bru nocku

maja22
21. máj 2008

😀 😀 😀

maja22
21. máj 2008

to ja som si aj vymyslela... Bola u nás návšteva a nás naši učili slušne si všetko vypýtať. Bolo to v čase, keď sme si doma max zarábali sirupovú vodu, kupované malinovky boli len veľké sviatky, nie ako teraz... No a ja som mala hroznú chuť na malinovku, tak som sa pýtala: "Oci, môžem si dať malinovku?" On nato: "Môžeš, prečo by si nemohla..." A ja ťapa, aby to nevyzeralo, že som malé decko, čo si musí všetko pýtať, som zahlásila: "Lebo mamina spomínala, že jej máme málo..." Samozrejme, mamina to nepovedala, ani pri tom nebola, ocina skoro vystrelo a návšteva si už nechcela viac nič dať... No trapas som im spravila riadny... 😅 😅 😅

minkak
22. máj 2008

dobre ranko,babulky ,ale ste to tu roztocili sa tu smejem 😀 😀 😀
som ja zvedava na nasu....ked raz nieco take zahlasi....

Monika ty jedna spehovacka 😀

elise
autor
22. máj 2008

dobré ránko závisláčky, vlastne už aj obed 😀 😀 😀

minkak
22. máj 2008

ajoj elise,tak sme sa stretli-ja som akurat nakukla 🙂

elise
autor
22. máj 2008

ja som ešte klikala v piešťankách a som v práci 😉 ale nič sa mi nedarí ☹ všetko sa od rána kazí 😒

minkak
22. máj 2008

preeeco co sa deje?

elise
autor
22. máj 2008

zaspala som do práce, ocinko došiel z nočnej a zabudol ma zobudiť ☹ na školení ktoré som mala ísť skontrolovať za kolegu sa vyskytol problém a ja som bola na vine ☹ (ale vyriešila som ho do 10 minút), dnes musel ísť malý sa varovať doobeda aby si manžel aspon 4 hodky pospal tak dúfam že to bude ok

minkak
22. máj 2008

no teda ,tak to mas vesele-tak sa drzkaj,a pekny dnik ti prajem ,nech uz je lepsie 🙂

elise
autor
22. máj 2008

minkak ďakujem za povzbudenie 😉 ale poobede si malého budem vychutnávať 😉

sestri
22. máj 2008

ahojte závisláčky....máme prestávku.

elise
autor
22. máj 2008

ahoj ivka 😉

sestri
22. máj 2008

doki 1 a 2 išli na obed,tak tu závisláčim 😀

elise
autor
22. máj 2008

super a ty čo obeduješ?

elise
autor
22. máj 2008

samozrejme okrem kona 😀

sestri
22. máj 2008

mäsko so zeleninou a ktomu chlebík.už som po obede.

elise
autor
22. máj 2008

ja občas aj pracujem, ale sledujem kona 😀
ivka máte veľa pacientov?

my chodíme s lukaskom pravidelne každého pol rok aod vyjdenia prvého zúbku a čistíme zúbky 2x denne tou prstovou zubnou kefkou, ked som sním doma snažím sa po každom jedle pol hodinu. odporučil mi zubár elmex od 0-3 rokov 😉 inak zubárovy lukasko vycerí všetky svoje zuby nám iba ked sa mu chce 😀 zubár ho vždy povozí na kresle a malý je nadšený z vrtačiek ked mi naposledy odstranoval zubný kameť tak malý bol fascinovaný že brm brm 😀

minkak
22. máj 2008

elise aj my pouzivame elmex,ale u zubarky sme este neboli,zrovna som nad tym zacala uvazovat 😉

sestri
22. máj 2008

minka...ešte máte čas.

elise...dosť...ešte budú štyria.dnes robíme v klude.žiadne zhony.
...elmex je dobrý...a kefky tie najjemnejšie...CURAPROX

elise
autor
22. máj 2008

závisláčky robím na tabulke večer ju sem hodím 😉

dannynka
22. máj 2008

ahojte zavislacky....kto tu teraz so mnou zavyslaci 😀 😀 😀