Závisláčky na stránke modrý koník. Prihláste sa

elise
13. máj 2008

kto sa prihlási medzi závisláčky na koníkovi? ja sa hlásim prvá nájde sa ešte niekto? 😀 😎

yennn
28. sep 2010

Ahojte, znovu otváram túto tému, na "radu" admina 😀 (keď uzamkli mnou čerstvo otvorenú tému, hehe)
Teraz vážne - nemáte niekto setriózne výčitky, že by ste sa mohli viac venovať detičkám alebo mužíčkovi alebo domácnosti? Lebo ja mám, a hrozné. Každý večer. Ale keď si neviem pomôcť - stále mám pocit, že robím užitočnú vec, že čítam diskusie, že tu viem nájsť takmer vždy odpoveď na moje otázky... 😝
A potom znovu a znovu mám výčitky, minimálne voči malému.

filipal
29. sep 2010

@yennn ale ved si sem vela nenapisala! 35 prispevkov! to nie je ziadna zavislost! pozri sa na mna! 😝 😀

traktor
29. sep 2010

@filipal aj ja sa tu hlasim, tiez som zavislacka 😀

juliagregor
29. sep 2010

dobré ránko,
tiež som závisláčka a výčitky nemám...
ved aj sa potrebujem trošku uvoľniť 😀 ,
ved najprv sa postarám o deti a píšem, alebo čítam, ked sa deti hrajú, spinkajú, alebo ma v tom momente nechcú....

traktor
29. sep 2010

@juliagregor uplne suhlasim..tiez som tu casto , ale urcite nie vtedy , ked ma deti potrebuju alebo nedajboze malý place...skratka aj ja potrebujem trosku vypnut a zrelaxovat.. 😉 ;

juliagregor
29. sep 2010

@traktor a musím napísať, že vďaka koníkovi som sa začala normálne vyjadrovať...ved to bolo len papať, kakať a ked sa ma starší opýtal čo je to? (videl vázu), tak som bola už taká "pripečená", že som mu nevedela rýchlo odpovedať... 😝
pochopí to len žena, ktorá je doma dlho 😀

traktor
29. sep 2010

@juliagregor 😀 😀 😀 😀 ja som doma uz 13 rokov..viem o com hovoris 😉 ..aj mne to velmi pomohlo...to vyjadrovanie bolo..no hruza 😀

bamarama82
29. sep 2010

jezis aka tema dobra, netusila som ze taka je, ja som neznasala internet a fora a pokecy atd, ale cele tehu som doma na PN a z konika mi sibe, stale ho citam, aj co sa ma netyka si pozeram... je to moja naj stranka teraz, a s tym vyjadrovanim je to svata pravda, ja este nepouzivam kakat cikat /som v 34tt/ ale tiez mi hrabe, jedine co som schopna s muzom riesit je co dieta, co kupime, ake dupacky... uz je z toho chory. a ked zavola prve povie zas si na konikovi, co?

filipal
29. sep 2010

kocky, ja sa zase ucim argumentovat s chladnou hlavou. mala som problem, hlavne v mladosti, ze som hned vyletela. 😝
tu to sebaovladanie pri niektorych temach fakt potrebujem....🙂))

yennn
29. sep 2010

@filipal 🙂 No, vela som nenapísala, to je pravda. Ja som taký tichý pozorovateľ, ale intenzívny 😀

yennn
29. sep 2010

@juliagregor ináč toto je fakt pravda. Ja som doma necelý rok, ale keď sa rozprávam s inými ľuďmi, mám pocit že fakt mi odchádzajú mozgové bunky, pekne jedna po druhej. Fakt mám pocit, že mi už na um neprídu úplne obyčajné slová, a na nejaké sofistikované vyjadrovanie už môžem úplne zabudnúť. Blondínka, ešte k tomu na materskej 😀

titkovamiriam
29. sep 2010

som dlhorocna zavislacka 🙂

yennn
29. sep 2010

@filipal hehe, to s tým sebaovládaním je zaujímavý postreh 😝

morca3
29. sep 2010

tak jednoznačne aj ja 😀

martina2001
29. sep 2010

baby pripájam sa k Vám, som na tom tak isto. doma pn a tu máš stále s kým prepísať aspoň pár slov, to upratovanie, varenie, žehlenie............. je trochu veľa 😢

yennn
29. sep 2010

@filipal a ešte ma teraz napadlo, že mnohokrát vidím nie celkom pozitívne reakcie na to, keď niekto skočí do dlhočiznej diskusie a namiesto toho, aby aspoň trochu čítal, tak sa hneď spýta. Nie je to môj názor, ale rešpektujem to, takže sa mi veľakrát stáva, že sa radšej ani nespýtam, (nech ma baby nezožerú 😎 ) a čítam, čítam, čítam. To mi vlastne zaberá najviac času, kým nájdem aspoň akú-takú uspokojivú odpoveď na moju otázku... 😒

pepi_petra
29. sep 2010

ahojte koceny...pripajam sa k Vam.Som 6 tyzden tehula a som na PN a neviem co z casom.Uz tyzden to tu vsetko studujem 😀 citam.....

juliagregor
1. okt 2010

ahojte závisláčky 😀
trošku oživím...chcem sa opýtať...ako dlho Vám trvá kým rozpoznáte provokatérku a klamárku? alebo deti na základnej, kt. sa bavia...mne v poslednom čase stačia dva príspevky ...
niekedy fakt nechápem... 😨

monline
1. okt 2010

@juliagregor ja zvyčajne píšem v téme, kde sa už poznáme...ale- stalo sa mi, že som mala "tušáka", že s nejakou babou nie je všetko tak ako to popísala..

filipal
2. okt 2010

@yennn podla mna sa kludne zapoj aj do rozbehnutej diskusie. smelo sa pytaj, vzdy sa najde nejaka dobra dusa, ktora ta zasveti. 😅
horsie je, ked niekto pride do diskusie, kde to iskri, neprecita si vsetky prispevky a vynasa sudy. mne sa to par krat stalo a dost ma to zranilo. myslim si, ze je nekorektne, nepoznat vsetky informacie a rezolutne sa vyjadrovat.
tu by mali platit eticke pravidla, ako pri beznej diskusii, niekde na ulici.
to ako pises, ze baby casto zautocia na nejakeho jednotlivca je nechutne a ked sa dotycnej nikto nezastane aj smutne...
treba sa proti tomu obrnit a povedat si - aspon sa cvicim v asertivite. 😝 😅 😅

@juliagregor aj mne stacia zo dva prispevky. pisomny prejav o cloveku dost prezradi. niekedy staci, ze si precitam 2 vety a hned vidim, s kym mam do cinenia.
samozrejme su typky, ktore sa vedia dobre pretvarovat, su na to skolene 😅 tak u takych mi odhalenie trva dlhsie....

juliagregor
2. okt 2010

dobré ránko,

@monline ja tiež píšem väčšinou len vo svojich témach
kontroverzné temy si väčšinou len prečítam, ale niekedy mi to nedá a napíšem 😎,

@yennn filipal ti to už napísala, ja mám svoje "dvojičkové" témy a odpovedám dokola na to isté, odkedy som sa zaregistrovala na MK a nevadí mi to ....
@filipal všimla som si, že sa tu dosť často ženy hádajú a urážajú a je to ozaj smutné, lebo opačný názor sa dá napísať aj slušne...

gumkacik
2. okt 2010

tu som 😀 😅 🙂 😉

traktor
2. okt 2010

@juliagregor ..mne staci niekedy po prvom prispevku 😅 ...a niekedy mam taku chut hned zareagovat ale skratka radsej to necham tak...ten pocit som mala teraz v teme podviedol ma manzel alebo tak nejak..ale nereagovala som..len ma stve ake su niektore baby naivne a naletia...a priznam, raz som sa nechala strhnut a prispela som viac ako som chcela a doteraz to lutujem...v teme estetika...neviem preco som pokracovala dalej....zo zaciatku to bola riadna zabava...ale potom mi to uz tak neprislo ...a mrzi ma to...ale aspon mam poucenie, ze nie vsade mam reagovat. a potom dalsia vec co sa mi nepaci, ze skoro v kazdej teme sa skôr ci neskôr strhne riadna hadka..akoby clovek nemohol slusne diskutovat a sobodne vyjadrit svoj nazor....

juliagregor
2. okt 2010

@traktor 🙂 , presne viem čo myslíš....
niekedy je ťažko nenapísať a rozmýšľam, či ozaj je to tak, ale po pol dni kuknem posledné príspevky a mám jasno, že dobre ušetrený čas, že som nenapísala... 😀
len škoda, že jedno-dve indivídua pokazia celý dojem stránky, mne osobne veľmi pomohla, paragrafy a pod....
a mám veľa nových kamarátiek a to je super...
prajem pekný deň 🙂

filipal
2. okt 2010

@traktor viem asi ktory pripad myslis.... 😝
to bolo hrozne! 🙄 ako jednu podvadzal muz s tym intimnym strihom, ze?
a vies ako to skoncilo? dotycna si kupila saticky, boticky a odletela do Monte Carla....ja som si tiez vycitala, ze naco som sa do tej diskusie vobec zamotala...najprv som nechcela, ale potom mi nedalo....tak mi treba!!

traktor
2. okt 2010

@filipal presne..od zaciatku mi to nesedelo..mala som chut pisat....len mi prstami trhalo..ale radsej som to vzdala hned na zaciatku..

yennn
2. okt 2010

@juliagregor vidis, a ja patrim asi k tym naivnejsim - k tvojej otazke - o provokaterkach / klamarkach som sa dozvedela az nedavno, ked som sa trochu zacitala do temy otazky adminom, tam sa o jednej pisalo, nejaka pubina, co mala mnoho nickov a tvari, az sa mi to fakt nechcelo verit. Myslela som ze ludia maju malo casu na to, aby si niekde nieco vymyslali a travili cas niecim, co sa ich netyka... 😒
No fakt, vobec by ma nenapadlo, ze si tu niekto moze nieco vymyslat.... why why why 🙂

katka1981
2. okt 2010

@yennn, ano na koni som casto, menej sa venujem muzovi, lenze mala je ajtak kazdu chvilu hore, takto to mam aspon k nej na skok

yennn
2. okt 2010

@katka1981 aj moj pred chvilkou skonstatoval "uz zase klepeš?" 😀 😎

filipal
9. dec 2010

tak ako ste zvladali vypadok?
videla som na facebooku riadny naval 😝 😅