Závisláčky na stránke modrý koník. Prihláste sa

elise
13. máj 2008

kto sa prihlási medzi závisláčky na koníkovi? ja sa hlásim prvá nájde sa ešte niekto? 😀 😎

minkak
20. máj 2008

nevadiiii a kde su baby?

dannynka
20. máj 2008

neviem,ale ani ja uz tu dlho nebudem kliokaju mi ocicka...tak keby som nahadou neprispievala tak uz spim na klavesnici 😀 😀 😀

melory
20. máj 2008

ved tu! 🙂

minkak
20. máj 2008

danny nespi na klavesnici -pokazis tlacitka-a budes mat otlacene kocky na cele 😀
ja ta zobudim prezvonim ti na skype 😀 😀 😀

minkak
20. máj 2008

melory ahoj 🙂

melory
20. máj 2008

mne blbne kon, po odoslani prispevku sa neukaze a zmrzne mi stranka....uz sam konik ma chce poslat spat.

minkak
20. máj 2008

no trosku to strajkuje ☹

dannynka
20. máj 2008

mirka to vazne????tak to radsej pojdem do postele ako mat otlacene tlacitka na cele 😀 😀 😀 😀

minkak
20. máj 2008

ale uz to zase ide 🙂

melory
20. máj 2008

ved to, ved to, idem dat jednu zdravotnu a hajat, papa

dannynka
20. máj 2008

no ved aj mne to ide teda zatial 😀 😀 😀

minkak
20. máj 2008

danny kuk na moj posledny prispevok do panelaku-zasmejes sa

dannynka
20. máj 2008

oki idem kuki 🙂

dannynka
20. máj 2008

oki mojko idem ja uz bru lebo uz mam hlavu tesne nad klavesnicou a nechcem mat na cele tie spominane kocky 😀 😀

tak este raz bru nocku 😔 😔 😔

elise
autor
21. máj 2008

dobré ránko dnes strašné počasie stále prší a je chladno. je vôbec máj???? 😕 😅

minkak
21. máj 2008

ajojte,podla mna prisla jesen ☹
tych par dni teplucka nam malo asi stacit 😉
dokedy to potrva?neviete?

maca793
21. máj 2008

ahojte, prišla som kukuč na vás ako žijete?
to je hrozné počasie, nevytiahneme zimné bundy? 😉

minkak
21. máj 2008

asi ano 😉

sestri
21. máj 2008

ahojte...strašné počasie,len spať a spať.aj naši pacienti asi spia a kašlú na nás 😀 😀 😀

maca793
21. máj 2008

ako som dnes pozerala Iľka, tak do konca týždňa ale aj v pondelok-utorok by malo pršať. ale možno sa to znemí. teraz prišli ľadový bratia ☹

minkak
21. máj 2008

ja uz ani neviem co si mam obliect-vcera mi bola takaaaaaaa zima,a to uz ani nehovorim ze co obliect malej,ale ta je nastastie stale teplucka,v nci si da dole ponozky a samozrejme odkopana....a je teplulinka-nie ako ja zmzlinka 😀

minkak
21. máj 2008

no to teda prisli ☹

maca793
21. máj 2008

ja v noci malú nechávam nezakrytú, lebo to nemá zmysel, radšej ju viac oblečiem, lebo akonáhle ju zakryjem tak sa odkope.

elise
autor
21. máj 2008

my spávame v spacom vaku, ale prikurujeme večer našťastie bývame v rodinnom dome kde si to regulujeme 😉

maca793
21. máj 2008

keď sa dá, ja nemám rada veľmi prekúrený byt aj teraz keď nie je najteplejšie, mám doma otvorenú vetračku. aj v zime by som vetrala stále ale nedá sa 😉

maca793
21. máj 2008

aj vám tak ide pomaly MK? mne to nejak dlho načíta ☹

minkak
21. máj 2008

no my uz do spacieho vaku nedavame,lebo sa jej to prestalo pacit ale ked bola mensia tak ano teraz potrebuje pohyb ,lieta po celej postielke 😀
a ponozky si vase nedavaju dole?to moja teda stale aj cez den ,hned ma dole papucky aj ponozky,kazdu chvilu jej ich davam.....a hore dole 😀

elise
autor
21. máj 2008

malý si u nás často obúva topánočky po vyzutí je to zlaté 😀 tak večer zavisláčime 😀 😀 😀

monkula
21. máj 2008

Mirka, ani Chiarka nechce ponožky, ale keby len ponožky ,ona si vyzlečie všetko, čo jej na nožulkách vadí, pančušky, tepláčiky, sukničku, pyžamko, ráno je vždy povyzliekaná, bez pyžamak, ponožiek... 😀 😀
A aké má už grify... 😀 😀 😀

oazapokoja
21. máj 2008

kde je kto? už ste všetky vyliečené zo závislosti? 😀