Závisláčky na stránke modrý koník. Prihláste sa

elise
13. máj 2008

kto sa prihlási medzi závisláčky na koníkovi? ja sa hlásim prvá nájde sa ešte niekto? 😀 😎

simka9122008
21. máj 2008

Ale čosi ja som tu len som kúpala malú 😀

oazapokoja
21. máj 2008

tak aspon jedna 😉 ,ale je tu ticho ☹ ,žeby aj dnes blbol koník,aj mna už dnes asi 3x zhodil 😠

minkak
21. máj 2008

ahojte aj ja som uz tu 🙂

sestri
21. máj 2008

ahojte,aj ja som už tu. 🙂

oazapokoja
21. máj 2008

minkak ty si teda ozaj závislák ,príspevkov máš neúrekom 😉

minkak
21. máj 2008

jaaa, pozri kolko maju baby na predchadzajucich stranach-maju tam aj okolo 25000--na tie sa my nechytame 😉

oazapokoja
21. máj 2008

to sa nechytáme ale aj sestri regist. ako ja a popísané.... 😉 no čo už budem sa viac snažiť a dcérenka bude mat aj tak po dnešku zákaz počítač tak to dobehnem 😀

elise
autor
21. máj 2008

aj ja som tu ale uspávam malého 😉

sestri
21. máj 2008

ja som to nazbierala na diete.

oazapokoja
21. máj 2008

aha,všimla som si že si na 90 dnovke,ale poviem klobúk dolu pred vami 🙂 ,ja by som skapala jak koza od hladu 😀 ,ja som bola na delenej ale mám problemy s ladvinami tak dala dr. zákaz 😠 ,aj ked by som asi tak 4-5kg mohla dat dole 😉

monkula
21. máj 2008

A pozri koľko má príspevkov elise, to je poriadna závisláčka... 😀

oazapokoja
21. máj 2008

no monkula ale ty ju dobiehaš 😉 a to mne sa podarí asi za rok aj dva ☹ 😀

monkula
21. máj 2008

veď si tu len mesiac a ja budem o tri dni 1 rok... 😀 😀

oazapokoja
21. máj 2008

takže možno o rok to číselko bude krajšie 😀

sestri
21. máj 2008

ale poviem vám,že mne sa tu celkom páči 😅 ...je tu kopu super báb. 😉

zuzidr
21. máj 2008

ahojte závisláčky 😀

orgovanka
21. máj 2008

Ahoj zuzidr!Aký si mala dnes deň?

zuzidr
21. máj 2008

ahoj,celkom dobrý,ale niečo na mna lezie,spravila som si čaj,a počkám kým na mna polezie MM aby som sa vypotila 😀 😀 😀

oazapokoja
21. máj 2008

máš úplnú pravdu sestri 😉 ja skáčem aj na ms a tam som tiež našla pár klebetníc s ktorými môžeme debatovať o hocičom 🙂 ,ešte asi skočím na 90-dnovku,lebo som počula že jedna tá dieta je pre také čo chcú zhodiť len pár kilečiek ale nemám o tom ani šajnu ☹

orgovanka
21. máj 2008

Keď na teba lezie nádcha je dobré si dať šťavu z jedného citrona,lyžicu medu,strúčik cesnaku,rozmiešať to a na tri krát vypiť,nechutí to dobre,ale zaberá,aspoň mne. 😎

monkula
21. máj 2008

oazapokoja, skús sacharidové vlny, u nás na tom fičí celá posilovňa 😀 😀 😀

sestri
21. máj 2008

ja som o 5kg ľahšia...90dň...ale tu o diete písať nechcem,to je iná téma.

moni...bola si tam fešanda a akého máš svalnáča 😉

monkula
21. máj 2008

vďaka sestri...
Ako sa vlastne voláš? Nech ťa môžem pekne oslovovať... 😵

sestri
21. máj 2008

iveta

monkula
21. máj 2008

Teší ma... 😀

oazapokoja
21. máj 2008

mon a to je čo? 😖

monkula
21. máj 2008

No, cez víkend sa natrieskaš všetkým možným, dobre to začína, čo? 😀 😀 a v pondelok urobíš telu rázne NIE, a dáš mu len 50 g sacharidov, to je asi pol sáčka ryže, žiadne pečivo, v utorok 100 g atď..
Keďže je telo zvyknuté na sacharidy, tak ich strašne chce a berie si ich zo zásob, čiže z faldíkov 😀 😀
Ale upozorňujem ťa, že je to náročné na psychiku, to by si mala vidieť, ako po sebe doma štekáme, chalani trieskajú v posilovni činkami a nadávajú si, proste si z nedostatku sacharidov podráždená, najhoršia je streda, ale výsledok stojí za to...

oazapokoja
21. máj 2008

no tak toto by som ja nezvládla 😲 😀

monkula
21. máj 2008

prečo? ja som to skúšala, ale už sa nevládzem pozerať na kuracie prsia 😝 😝

minkak
21. máj 2008

ivet aj ty oaza ,co vy chcete chudnut?
teda viem ivet ze ty si natej 90dnovke ,ale na tej fotke vyzeras stihla-neblaznite 😉