Závisláčky na stránke modrý koník. Prihláste sa

elise
13. máj 2008

kto sa prihlási medzi závisláčky na koníkovi? ja sa hlásim prvá nájde sa ešte niekto? 😀 😎

elise
autor
3. jún 2008

dannynka však mohol prezvoniť na mobil 😕

sestri
3. jún 2008

to že je mon stár je jasnééé 😉

monkula
3. jún 2008

A to nemohol zaklopať? 😀

dannynka
3. jún 2008

elise nema kredit 😀 😀

monkula
3. jún 2008

Ešte že ma tu máte, máte si z koho robiť srandy 😀 😀 😀

elise
autor
3. jún 2008

mon bez teba by závisláčenie nebolo ono 😉 😎 😀

dannynka
3. jún 2008

inak veru zaklopat mohol 😠

co uz,mala nastastie este stale spinka 😉

pa pa babulky vecer 🙂 😉

monkula
3. jún 2008

Elise, ďakujem... 😵 😵 😵

elise
autor
3. jún 2008

mon ja sa vždy poteším ked sa niekde stretneme, v neakej téme. máš dobré reakcie 😉

monkula
3. jún 2008

fuham t ofakt? No ja so mdosť priama úprimná ,takže hovorím z duše a zo srdca.So msama sebou, na nič sa nehrám, takže ďakujem...
Hoci som kvôli úprimnosti prišla o zopár kamarátok, ale asi to neboli dobré kamarátky ,keď nezniesli pravdu... 😉

elise
autor
3. jún 2008

mon mne sa tvoje odpovede páčia naozaj 😉

monkula
3. jún 2008

aspoň niekomu sa páči moja komplikovaná povaha, teda, komplikovaná pre tých, čo žijú v klamstve a faloši...

elise
autor
3. jún 2008

ja som tiež za pravdu a píšem fakt to čo myslím, ja sa tiež na nič nehrám. 😉 keby si sa cez leto zatúlala k nám tak daj vedieť a ak nebudeme niekte na dovolenke tak sa môžeme stretnúť 😉

monkula
3. jún 2008

no, chodievame pravidelne na výlety, hocikde, tak sa možno vyberieme aj do PN 😉

elise
autor
3. jún 2008

super 😉

monkula
3. jún 2008

no, idem ja, Chiarka smrdí, asi sa pokakala no a potom upratať kuchyňu, sa mi tak nechce, je tak horúco...

elise
autor
3. jún 2008

mon papa 😉

sestri
3. jún 2008

linda...už som ti to poslala 😉

elise
autor
3. jún 2008

ivka idem práve domou z práce tak pozriem mail, v práci tam nemám prístup ale ďakujem🙂

sestri
3. jún 2008

ahojte závisláčky.

elise
autor
3. jún 2008

ahoj ivka dakujem za mailik

dannynka
3. jún 2008

ahojte zavislacky idem dat dcerke veceru a potom ulozit do hajan a potom sa vratim 😉 🙂

elise
autor
3. jún 2008

lukasko už buvinká 😉

sestri
3. jún 2008

moja žena chodí spávať o 21.h....to boli časy,keď spala o 19h

elise
autor
3. jún 2008

ja idem do vane tak ma strašne bolí voblasti krížov taká dlhá bolesť je to, naplašili ma že to môžu byť aj ladviny, mňa to už týžden bolí. ☹

sestri
3. jún 2008

buď si bloknutá,alebo sú to naozaj obličky

elise
autor
3. jún 2008

ivka v sobotu som bola masáži a bolo to celkom dobré, pred masážou som mala bahnisko a zrkadlisko (darček od kolegov), trochu mi to ustúpilo ale tá bolesť je taká intenzívná, nezvyšuje sa ale len bolí, ale to bolelo ešte pred týždnom. asi sa vyberem dokine, ale nechce sa mi chodiť po lekároch 😒 😒 😒

sestri
3. jún 2008

choď...mňa doktorka minulý týždeň napravila a je mi oveľa lepšie...teraz ešte chodím na masáže.

elise
autor
3. jún 2008

bolí ma to pri každom pohybe aj ked niečo kúšem, alebo zakašlem, idem ja do tej vane už je napustená, manželík mi ju napustil papa 😉

oazapokoja
3. jún 2008

ahojte konečne som na vás narazila,lebo bud som tu ja alebo vy 🙂 elis ak sú to ladviny nedávaj si moc teplú vodu,ja mám s tým skúsenosti.mám ladv. kameň 😠