Závisláčky na stránke modrý koník. Prihláste sa

elise
13. máj 2008

kto sa prihlási medzi závisláčky na koníkovi? ja sa hlásim prvá nájde sa ešte niekto? 😀 😎

simka9122008
20. máj 2008

takže si môžme podať ruky jen to že ja som momentálne na materskej

vavka33
20. máj 2008

Caute zavislacky,co preberate?

sestri
20. máj 2008

simka...tiež si u zubára?

dannynka
20. máj 2008

sestri aj ja momentalne ked dcera spy tak "pracujem!teda relaxujem na compe 😀 😀 😀

dannynka
20. máj 2008

boze aka hrubka ze spy 😅 malo byt spí 😉

sestri
20. máj 2008

to je pekný relax...my čakáme na pacientov.

dannynka
20. máj 2008

sestri a aky mas dnes dnik?hmm,ja som si povedala ze od dnes zacnem aspon ako tak znovu dodrzovat dietku tak mi drz palceky... 😅 lebo posledne dni som to dost flakala ☹

simka9122008
20. máj 2008

nie ja som u očnej lekárky no uvidím čo bude keď sa vrátim. 😒

sestri
20. máj 2008

dannynka...ja som to začala flákať 😀 ...dnes mám UH...cestoviny už nemusím 😝 ...a pizzu stále robiť nemôžem...neviem sko vydržím mesiac.

sestri
20. máj 2008

simka...aj preto sa veľmi nesnažíme o druhé,lebo mám dobrú robotu a neviem,čo by bolo po 3 rokoch.a to mám naozaj super šéfa.

dannynka
20. máj 2008

sestri tak aspon niesom sama...ale od dnes chcem zase nastolit tvrdy rezim.... 😀 😀 😀

teraz maju akciu na kaizerky cerealne tak stale ich vyzieram 😅 😅 😅 😝 😀

simka9122008
20. máj 2008

Tak to je super drž sa jej keď takto môžeš netovať tak dole klobúk to by som brala

sestri
20. máj 2008

aj teraz sedí za mnou...dnes mám dokonca dvoch doktorov...máme chirurgický deň. 😀

dannynka
20. máj 2008

sestri tak to mas super dr,a sefov v jednom.... 🙂 😉

minkak
20. máj 2008

ivet,ty to super stihas-si sikulka 🙂

dannynka
20. máj 2008

moja dcerka sa prave zobudila tak sa jej idem venovat,pa pa vecer 😉

elise
autor
20. máj 2008

idem nás trochu vyzdvihnúť na horné priečky aby som vás večer našla závisláčky 😀 😀 nie že padnete na druhú stranu 😀 😀 😀 😀 to bysom sa nahľadala 😀 😀

sestri
20. máj 2008

neboj sa elise,nás sa tak ľahko nezbavia 😀 😀 😀

sestri
20. máj 2008

kde ste?...

simka9122008
20. máj 2008

Ja som tu tak aký si mala deň v práci?

sestri
20. máj 2008

Ďakujem...bolo veľa ľudí...ale zvládli sme to. 🙂
...vy to ako zvládate v tomto zlom počasí?

orgovanka
20. máj 2008

Ja som dnes mala blbý deň,vybavovačky po úradoch,u nás na úrade sú strašne ochotné,a keď som išla na nákup s dcérkou,potkla sa,padala,za ruku som ju zachytila,visela vo vzduchu,teraz ju tá rúčka trocha bolí,to dieťa priťahuje úrazy,vždy ju musím pevne držať za ruku

regotka
20. máj 2008

🙂 Orgovanka,nebuď smutná,každé dieťa sa rýchlo adaptuje a rýchlo lieči.Deti oveľa ľahšie znášajú bolesti ako dospelí,len sme na to pozabudli a nás to bolí aj za deti,lebo ich milujeme. 😕 Oni sa nám potom za lásku odplatia svojou nevďačnosťou 😀 😀 😀 ,ber to prakticky,veď lekári sú u vás aj rontgen existuje,tak tú sádru v najhoršom prípade dajako znesiete.Možno si iba ty priveľmi ustráchaná mama s veľkým bubu strachom,zahoď čierne okuliare 😎 a svet bude krajší a bude menej úrazov v rodine. Veľa šťastia praje Regotka

orgovanka
20. máj 2008

Vítm Ťa na našej stránke,milá Regotka!Terka už hýbe rukou,dúfajme,že bude dobre.Numerologiu už máš?Neviem nájsť na klávesnici dľžeň.

regotka
20. máj 2008

mám,len tak v skratke.Som rada,že hýbe rukou

elise
autor
20. máj 2008

ivka super foto v pase 😉
mon práve ťa sledujem v telke 😎 si normálne stár 😎

minkak
20. máj 2008

monika ,nevadi ,ale si kocka 🙂 fakt star 🙂

monkula
20. máj 2008

vďakaaa 😵 😵

sisstin
20. máj 2008

mon: voe..ty jsi na STV? Se musím podívat hned 😝

oazapokoja
20. máj 2008

ahojte ,bože človek sa sem 2 dni nedostane a potom má čo robit aby všetko prečítal,ale chýbalo mi to 😀
sestri vidím nové foto,o.k. 😉