Závisláčky na stránke modrý koník. Prihláste sa

elise
13. máj 2008

kto sa prihlási medzi závisláčky na koníkovi? ja sa hlásim prvá nájde sa ešte niekto? 😀 😎

otrivinkajanka
14. máj 2008

ty brdo!tak vavka to tu teda neflaka za tolko prispevkov by tu uz mali mamicky odmenovat alebo dat ako priklad pre ostatne na hlavnu stranku kona

certica
14. máj 2008

bre ranko , som to tu videla uz vcera vecer, ale ze pockam si, kym sa to tu rozrastie... 😀

martina.d.
14. máj 2008

ahoj baby, tak ja som tiež závislá. Ale snažím sa tu byť vždy, keď drobec spí. Popravde občas aj medzi tým.

bachcha
14. máj 2008

Aj ja jsem závislá.
I když mám málo příspěvků, protože jsem se zaregistrovala nedávno, tak sem chodím už asi rok a stále čtu a hledám. 🙂
Když já tak nerada přispívám.... 😒
Ale koníka si nenechám vzít. 😠 😀

andrissek
14. máj 2008

Ahojky zdravím závislačky 😉 ,taky se přidávám 😉

tonicka
14. máj 2008

otrivinjanka, a mrkni certicu... a to su po jarnom upratovani 😀

otrivinkajanka
14. máj 2008

no nestiham zirat to ja sa mozem schovat to su uz fakt zaryte zavislacky 😉 😀

certica
14. máj 2008

toni, mozem ja za to, ze som taka aktivna v pisani 😀

lenadka
14. máj 2008

ja som tiez 😝 závislacka 😅

andy21
14. máj 2008

ahoj holky, já když můžu na i-net, tak musím na koníka 😀

elise
autor
14. máj 2008

dobré ránko závisláčky, chvílu vas nechám bez dozoru a vy popíšete kopu príspevkov 😀 😀 😀 😀 ja som teraz dorazila do práce 😀

schwarzovka
14. máj 2008

tak se taky hlásím do klubu 😉

elise
autor
14. máj 2008

schwarzovka vitaj v klube závisláčok 😀 😉

elise
autor
14. máj 2008

tonička gratulujeme k 4 tisíc príspevku je to česť že si ho dala k nám závisláčkam 😀 😎 😎

vavka33
14. máj 2008

Ja Certulku dobehnem,teraz sa venuje drobcekovi a ja uz tolko nemusim 😀 😀 😀

minkak
14. máj 2008

ahojte kocky ,tak aj sa k vam pridavam ,chcela som sa pridat vcera na prvu stranu ,ale prisiel manzel ze treba zalohovat.....tak sa zalohovalo do 01:30......
ja mam sice malo prispevkom oproti vam ale som registovana nieco viac ako mesiac,pred tym ked som mala moznost ist na net tak som citala prispevky,tak sme si dali zapojit net a som tu -stale....muz mi vravi ze ho uz ani nevnimam-ale vnimam ... 🙂 ale som tu stale tiez hned rano zapinam.....a som tu do noci 🙂

kristi
14. máj 2008

no, ja taky....je to fakt zavislost.... 😅 😕

karolinkafe
14. máj 2008

Caute. Kristi prepana krala ako si nazbierala 20 tis prispevkov!!!!! 😅 Ved ja mam pocit, ze stale len pisem a mam len 1500 😅 No waw

kristi
14. máj 2008

karolinko, ja jsem tu snad od zacatku, na beremku a pak na konovi....ono to naskace. Vsak uz to budou 3 roky

sisstin
14. máj 2008

karolinkafe: kristi je trapnej amatér 😝

karolinkafe
14. máj 2008

No fakt 😀 😀 😀 😀 oproti tebe. Ja sa nestiham divit. 😅

karolinkafe
14. máj 2008

Tebe asi ani jednu temu nezmazali, ked si tolko nazbierala. Lebo baby tu vraveli, ze ked admini rusia temy, tak tym klesaju prispevky.

karolinkafe
14. máj 2008

Ale naozaj, to tolko stale popises? Ja niekedy len citam, ale nemam co "povedat" 😅

bzuco
14. máj 2008

hlásim sa 🙂
MM už radšej ani nekomentuje, ked ma vidí pri pc 😀 😀 😀 😀

sisstin
14. máj 2008

karolin: ted už jsem tak aktivní, třeba nedávno jsem tu nebyla dva měsíce..ale jinak od tý doby, co jsem byla těhu..a přestala jsem asi ve 25tt chodi do práce..tak jsem tu byla celý dny 😉

pirlenka
14. máj 2008

Já já já jsem zááááááááááááááááávislá 😀

kukona1
14. máj 2008

mna ked muž vidí pri pc tak sa rozčuluje že či som zas na tom ,,štajrákovi" 😀 😀 😀
ale zas až taká závislá nie som 😀 😀 😀
iba troška,ale vačšinou iba čítam nechce sa mi písat 😝

minkak
14. máj 2008

sisstin-tak myslim,ze teba uz nik neprekona 🙂

sisstin
14. máj 2008

minkak: omyl..krista má víc příspěvků...o několik tisíc 😝 😅

minkak
14. máj 2008

tak potom neviem -mne ukazuje krista-20462-a ty 28199-takze????