Závislosti. Aj vy máte nejakú?

ivkka
16. feb 2008

Ahojte maminy,aké máte závislosti?Ja keď nepočítam pitie kávy tak asi nakupovanie,aj keď nič nepotrebujem musím niečo kúpiť aby som mala dobrý pocit 😅

nobody
17. feb 2008

já jsem závislý na příjemných lidech 😀
filmu, divadlu, trochu icq a různých pochutinách 😀 (radši bez rozboru)
a pak na některých věcech (taky samozřejmě bez rozboru)

rabiva
17. feb 2008

čokoláda, digiscrap, hudba, net, ale hlavne moje dieťa 😵

vesi
17. feb 2008

okrem detí sú to knihy, kriminálky (CSI), krížikové vyšívanie, net, káva..... 😀

jaduska
17. feb 2008

Samozrejme moje babenky a ................ sladkosti.

alcatko.j
17. feb 2008

jsem zavislla na svoji Nelince 😵 a Na sve rodine 😵

andrysek2
18. feb 2008

a samozrejme moje tri zirafatka teda detickyyy 😀 😀 😀

morusa
18. feb 2008

Moje rodina - největší závislost, ranní káva s mlékem a počas mateřské dovolené je to internet a pokec s mýma milovanýma ženama, ony ví 😵 😵

otrivinkajanka
18. feb 2008

no ja som zavisla na svojom starom samozrejme od jeho financii lebo ta nasa obrovska materska mi vystaci tak na 1 den a to asi kazdej a potom som zavisla od internetu a modreho konika a moje dieta je zavisle odo mna tak ako ja od neho

bubba
18. feb 2008

zavisla som od mojej dcery a od mojho priatela,ked dcera spi a priatel je na tyzdovke tak som "zavisla na surfovani a na MK"ale ked sme vsetci spolu tak na to ani nespomeniem...takze som asi neni zavisla???vyplnam cas 😉

lenrie
18. feb 2008

moja zavislot je nakupovanie,internet ,kavca ale v prvom rade su to moje deturence a mazelik 😝

pattie
19. feb 2008

Kafe (což teď moc nemůžu ☹ ), nternet, knížky, cestování, čokoláda a všechno sladké 🙂

agny
19. feb 2008

Ahoj,moje závislost- Margotka+četba, nejlépe současně, to jsem v sedmém nebi 🙂

alcatko.j
19. feb 2008

No jistee, Morusko, ja nezapomnela, jen zapomnela zminit 😅 takze jeste jedna moje zavislost-moje kamaradky, ony vi 😵 😵

melory
19. feb 2008

mam zavislost mat nove pero.

mem
19. feb 2008

ja mam tři: nas malej Emoušek, manžel a káva, nejlépe velké latte 🙂