Zážitkové darčeky. Už ste niekedy objednali?

zrzulka
18. sep 2008

uzisito
Objednavali ste nejaky darcek pre niekoho podobneho rázu? Co to bolo a aky ste mali uspech? Rrozmyslam nad offroadom pre muza.

jaduska
18. sep 2008

fuuuha, zaujímavé 😀 idem to preštudovať 😝

yasminelle
18. sep 2008

Perfektná stránka, ani som netušila, že také niečo existuje. Paráda!!!!!!!!!! Môj drahý bude mať meniny a narodeniny. To bude prekvapko!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Už žiadne voňavky a tričká!!!!!!!!!!!!!! 😀

kili
18. sep 2008

že by som kúpila na vianoce jazdu na F1 😕 😀

mimakro
18. sep 2008

Tak to je super link. Na budúci rok bude mať manžel 30 a jeho sen je raft a jazda v teréne. Len sa neviem rozhodnúť, či offroad, alebo buginy. Tak má zmáknutý, keďže je vojak a čo to už na tanku najazdil. Už som pozerala možnosti v Európe a netušila som, že aj doma také niečo máme. Zrzulka, zaslúžiš si medailu 🙂

yasminelle
18. sep 2008

No tá F1 má dobrú cenu... To by bol darček na úrovni 😉

jaduska
18. sep 2008

jee mimakro, aj ty máš vojaka? ja mám doma delostrelca...

bihan
18. sep 2008

my sme mali rezervovaný let balónom, ale máme smolu.. nevyšlo počasie a v pondelok už odlietame ☹

wali
18. sep 2008

stranka je fakt zaujimava, to je vyborny napad. urcite viem, ze u draheho by tiez viedla F1 😀 nebyt teda tej ceny 😝 ale inak je to tam vcelku cenovo dostupne, co je super!!

certica
18. sep 2008

tusim sa na tych "atrakciach" stretne cely kon 😀

zrzulka
autor
18. sep 2008

je viacero stranok podobneho razu ale tato ma celkom prijatelne ceny. ja som rezervovala ten offroad nech sa chlapec vyblazni🙂. zajtra by mi to malo prist🙂) tak som zvedava co na to muz. 🙂 Ci som dobre strelila. on je na adrenalin ale skor padaky,skoky a podobne zalezitosti. To najprv musim nasporit. 🙂 Mne by sa pacila ta stihacka pre neho ale 26 tisic:( budem musiet dlllllllllllho setrit🙂

zuzana76
18. sep 2008

zrzulka bomba stranka, nemozes uviest aj tie dalsie, resp. ako si to hladala, pod akym slovom?

marika80
21. sep 2008

ja som raz manzelovi kupila lekciu v lietania. Isiel sa zblaznit 😀

lindda
16. jan 2009

ak mate niekto nieco na 60 tku pre muza ftipne nie stripterku ale nieco fakt bomba prosim pomozte

bubba
16. jan 2009

baby takato tema tu uz volakde aj tusim bola 😕 len neviem ako sa to volaoo

babatko88
16. jan 2009

babyyy, ešte raz ten link pls 😒

bubba
16. jan 2009

uzisito

mikalove
16. jan 2009

my sme leteli balonom a bolo to super...ale cely čas som sa príšerne bala 🙂

danona
16. jan 2009

no..nie je to presne zazitkovy darcek, ale ponukaju ho tiez tie firmy predavajuce zazitkove darceky.. ja som mojmu mangelikovi na posledne narodky kupila pozemok na mesiaci..s vyhladom na zem.. 😀 daju sa kupit vo vselijakych cenach /podla mnozstva/ 😎 - darovala som s komentarom ze take pozemky este nemas.. 😉

lindda
17. jan 2009

baby dajte dobry tip na 60tku vdaka za kzdy dobry napad pre muza

audreyd
17. jan 2009

ja som môjmu drahému kúpila na vianoce bagrovačku 😵 on je "stavbár" 😅 rehtal sa ako kôň 😀 tešíme sa na výlet, keď zem odmrzne, ideme bagrovááááááááááááť 😀

lindda
18. jan 2009

emeje ahoj pozerala som ale nic som nenasla ☹ stripterka by nepresla a brusne tanecnice no neviem, ze ci je to ftipne ,,, 😅
Inak uz to mas za par 😉

alexandra
18. jan 2009

Mame sme prave so sestrou na 50-tku darovali cokoladovu masaz a malovanie na hodvab, po com veeeelmi dlho tuzila 🙂

sue
18. jan 2009

Náš starý otec dostal na 68.ku lístok na Stingov koncert - je jeho veľký fanda 🙂

audreyd
18. jan 2009

my sme mamine na 50tku darovali skrášľovací pobyt v kúpeľoch v rajeckých tepliciach 🙂

lindda
18. jan 2009

Baby nieco pre chlapa ktorý ma rad hory a cigy
😀

lindda
20. jan 2009

mimicky prosim poradte uz sme zúfali vdaka

zveron
20. jan 2009

ahoj mimicka

ehm; odvykacka v Tatranskych kopcoch typu
mozes zafacit, ked vydes na tento kopec... 😉

audreyd
20. jan 2009

lindda, čo tak nejaký horolezecký výcvik? 😕 alebo výstup na gerlach alebo také niečo 🙂

sue
20. jan 2009

Víkend na Téryho chate 🙂 alebo v tom hoteli na Lomnickom štíte, vraj je to tam super 🙂