Zdeněk Vorlický - Stretnutie s anjelom. Viete o tom niečo?

sasib
24. feb 2009

ahojte viete nieco o tom,nie je to nejaka sekta. ?ĎAKUJEM 😉

biela
24. feb 2009

😕
pozrite si fotku v tej fotogalérii, ide z toho strach.

sasib
autor
24. feb 2009

nemozem to otvorit 😒

zuzula28
24. feb 2009

scientológia v inom odtieni...podľa mňa tam ide o zakázané psychologické postupy, ktoré majú právo používať len odborníci ako psychiatri, špeciálny vyšetrovatelia a pod....bŕŕ 😔

babi30
24. feb 2009

Prečítajte si poslednú vetu v rubrike O mne a potom si prečítajte cenník. Za ďakujem to určite nerobí 😀 . Nejaké veci medzi nebom a zemou určite existujú ale niektorí sa na tom riadne obohacujú. To nie je správne, ak chce konať dobré skutky 😖

bibula
24. feb 2009

presne tahac penazi....
a na tej foto ziadnu "silnu" energiu nevidno

sasib
autor
24. feb 2009

kamoska je z toho nadsena.bojim sa o nu,aby neurobila hlupohhst.v sobotu ma ist na semina.anechcem ju moc prehovart nic o tom neviem,nepocul niekto o tom 😖 dakujem za kazdu radu 😔

melory
24. feb 2009

vyzera to na dobru kravinu 😉

bibinka
24. feb 2009

sasib-z takých naivných ľudí ako je tvoja kamoška tí kadejakí "upíri" žijú a vegetujú. pokiaľ je ona už nalomená na nich- a to už určite je, tak ju len ťažko odtiaľ dostaneš..... ☹ ☹ ☹ ona sama musí pochopiť, že je to celé nezmysel, ale bude to trvať veľmi dlho.

sasib
autor
25. feb 2009

Ďakujem .myslim ze je to tak. ona sa na to tesi,ja to nepochopim je velmi sikovna neverim co za par dni dokazu urobit s tak skvelym clovekom. ☹ asi sa mi to uz do soboty nepodari 😠 🙄