Zdravotné poistenie po skončení strednej školy. Ako vyplniť formulár?

deniska0704
10. sep 2009

Neviet emi niekto poradit, ako mam vyplnit formular, kt.musim odniest do zdrav.poistovne?Dokedy ho tam musim odniest?Nema niekto priklad vyplneneho tlaciva, lebo som zufala a nechcem nieco zmeskat.Poradte mi prosim niekto.Dakujem

duska1122
10. sep 2009

raz som si nasla, potom sa mi tam nechcelo chodit lebo mi davali same blbe ponuky a prehanali ma vsade mozne, skoda reci. a teraz som sa stahovala tak mam problem sa tam hlasit ale to je o inom. musis to vydrzat uz len koli zdravotnemu lebo kazdy mesiac 29 eur je hruuuza

akvi
10. sep 2009

Bola som sa nedavno zaregistrovat na UP a MUSELA som to ist nahlasit aj do zdravotnej poistovne... Na tvojom mieste by som tam zasla, nic za to nedas.. Prinajlepsom ti povedia, ze si prisla zbytocne, a ze to za teba urobi UP...

emjee
10. sep 2009

deniska nechapem, co chces este riesit - sama poistovna ti predsa napisala, ze tam mas prist a doniest potvrdenie od up a maturitne vysvedcenie, tak tam chod a odnes im to, to je taky problem? podla mna vacsi pruser bude ak tam nepojdes a potom o par rokov zistia, ze tam mas nejake nezrovnalosti - to budes potom vysvetlovat, ze viete na modrom konikovi mi vtedy povedali, ze k vam nemusim ist, aj ked vy ste mi napisali, ze mam prist ... 😅

deniska0704
autor
11. sep 2009

Mna len zaujimali skusenosti inych, nakolko ja s tym ziadne nemam

emjee
11. sep 2009

btw. aj odo mna pytali pred 10 rokmi kopiu maturitneho vysvedcenia

deniska0704
autor
11. sep 2009

Ja viem, ze tu kopiu matur.vysvedcenia tam mam odniest, len som chcela vediet, ci to staci odniest naraz s rozhodnutim o zaradeni do evidencie uchadzacov o zamestnanie alebo to treba odniest skor.To rozhodnutie mi maju dat az 21.09.

emjee
11. sep 2009

staci naraz

deniska0704
autor
12. sep 2009

Dakujem