Zdravotnícki asistenti, kto sa chystá na doškolenie?

miiva
5. máj 2019

Ahojte. Potrebujem poradiť.
1.Končila som SZŠ v roku 2009 ako zdr.asistent...viem že sa minulý rok robili doškolenia pre zdravotníckych asistentov(navýšenie kompetencií) , nestihla som to. Viem mi niekto poradiť kedy bude najbližší termín doškolenia (BA, DS, TN, TT,..)a ak je tu niekto kto ide tiež alebo sa chystá nech sa mi ozve.

2.Je povinné aj pre zdrav.asistenta zbierať kredity? Doteraz som nezbierala, pracujeme v DSS v BA.

janinah
5. máj 2019

Školenie organizuje zamestnávateľ,u nás mám pocit,že dosť často....ale je v tom chaos....áno,aj asistenti zbierajú kredity.

lovasovaandrea61
5. máj 2019

Ahoj ja som asistent a tak ako pise vyzsie zamestnavatel robi ja som mala ist v marci ale este sa mi neozvali z roboty.minuly rok uz robili u nas v robote a ostavam uz len ja lebo som na materskej

lovasovaandrea61
5. máj 2019

@janinah ahoj a ako sa zbieraju tie kredity som nevedela vobec

janinah
5. máj 2019

@lovasovaandrea61 radím absolvovať toto aj počas materskej....a kredity-podmienky si pozri na stránke Komory
http://www.sekmtp.sk/

miiva
autor
5. máj 2019

@lovasovaandrea61 presne ani ja som o kreditoch nevedela, keď stretnem nejakeho asistenta tak 1/2 kredity zbiera1/2 nezbiera....
Ú nás v robote je ten problém že je to súkromné zariadenie, bud sú tam"klasické sestry "alebo sanitarky a ja som sama ako asistentka 😥😥ako píšeš je v tom chaos...
Aj preto uvažujem o zmene zamestnávateľa keďže ten môj nemá vôľu mi nejak pomôcť pozisťovať veci

lovasovaandrea61
5. máj 2019

@janinah ja to absolvovat budem len cakam kym sa ozvu z roboty alebo sa mi uz aj tak oplati skola urobit normalne