Žehlička na vlasy Remington. Je dobrá?

mata35
1. máj 2008

Prosím vás o radu, chcem si kúpiť žehličku remington 2014, keramické platničky, s tefl.ochranným povrchom. Vraj je šetrna na vlasy, máte s tým niekto skúsenosti? Alebo mi poradíte nejakú inú?

penelope2066
1. máj 2008

ahoj s toto nemam skusenosti ale ja mam remington 1031 a ta je vyborna.ma tri ochranne vtstvy teflon,keramiku a turmalin a da sa regulovat aj teplota

jankando
1. máj 2008

ja mam remington a sice cislo neviem ake, ale nemozem si ju vynachvalit... 😵 😵 😵

penelope2066
1. máj 2008

remingtonky su dobre znacky a akurat som si na nete pozrela tu 2014 a vsimla sm si ze ma mechanicke nastavenie teploty,ta moja sa nastavuje pomocou tlacitok a ma aj displej takze vies akou teplotou si skutocne vlasy zehlis.a nieje ani velmi draha 🙂

mata35
autor
1. máj 2008

penelope, ty máš akú? vieš číslo? ceny sa mi zdajú cez datart najlepšie

irenkat
1. máj 2008

ja mam remington S 2003 a som veeelmi spokojna. inac videla som tu 2014 a nejako sa mi nepacila. a aj ta 1031 je dobra... zaklad je ale dobra ochrana, co pouzivate vy?

mata35
autor
1. máj 2008

no nádherná nie je, ale ide hlavne o kvalitu a ochranu vlasov

irenkat
1. máj 2008

tym ze sa mi nepacila som nemyslela ze ako vyzera 😀 ale tie platne mala take cudne a nepriliehali uplne k sebe. a kazda zehlicka nici vlasy rovnako, treba pouzivat dobru ochranu pred zehlenim.

mata35
autor
1. máj 2008

našla som tú 1031, vyzerá lepšie, ešte pozriem S2003

jankando
1. máj 2008

baby, ja mam remingtonku a vobec mi nejak neskodi vlasom...je perfektna..mne sa vidi, ze mam po nej vlasy lesklejsie..nemozem najst cislo aka je 😠 , ale mam tiez display a tiez sa nastavuje tlacitkami...a pise na boku, ze 3xprotection.. 😉 😉

kili
1. máj 2008

ja mám teiž remingon, a tiež sú vlasy po nej jemnejšie, ale mám pocit, že je to len optický klam a ničí to vlasy tiež. Mňa skôr zaujal ten vyrovnávač vlasom od rowenty, už presne neviem, akým spôsobom vlasy rovnal, škoda že už mám tú žehličku.

sylverka
1. máj 2008

ja mám doma remington žehličku S 3007 a je perfektná úplná bomba 😲

nitka
1. máj 2008

kocky nijaka zehlicka nesetri vlasy to je teda riadny blud...treba pouzivat pripravky na vlasy z vlasovej kozmetiky aby sa vlasy uplne neposkodili... 😉

martina.d.
2. máj 2008

Nitka máš pravdu. Ja používam žehličku už vyše dvoch rokov, ale len s prípravkami. Pred tým u nás nebol taký výber, tak som chodila do Maďarska alebo do Wiedne. Ale aj v kaderníctvach predávajú takéto pomôcky. Sú dobré, netreba ich veľa a dlho vydržia.

lucim
2. máj 2008

ja som tiez teraz kupila zehlicku, vybrala som si etu 3332, je krasne cervena, keramicka a tumalinova, strasne dobre sa drzi v ruke a na vlasy si samozrejme davam osetrujuci sprej. a stala ma iba 999. poradili mi ju kamosky.

tinni
2. máj 2008

ahoj, ja Remingtonku pouzivam uz skoro tri roky a doteraz mi vydrzala a bola uplne super, vobec sa neopotrebovala a to si zehlim vlasy kazdy treti den 🙂
A teraz som si kupila uz novu, lebo uz je zase ina technologia- s tourmalinom, tiez Remington, a je tiez vynikajuca 🙂

mata35
autor
2. máj 2008

Tinni a akú si si kúpila? vieš čislo? Ja viem určite, že chcem remington, ale neviem sa rozhodnúť ktorú, chcem tenkú, s tumalinovým povrchom, a asi si ju objednám cez internet.

blovitc120
2. máj 2008

ja mam Remington S1031 a je fakt dobra. pripravky na vlasy som vyskusala rozne, ale musim skonstatovat, ze tie, co dostat bezne v drogerkach nic moc, vzdy si kupujem u kadernicky bud Osis (Schwarzkopf cca 300,-) alebo od Wella (cca 200,-), nie su o moc drahsie, ale podla mna lepsie, v kadernictvach su vzdy koncentrovanejsie pripravky. zaklad je zehlit vzdy suche vlasy, pokial zehlicka nie je aj na vlhke. inak sa moc nicia.

karolinkafe
2. máj 2008

Ja pouzivam zehlicku Babyliss paris a som s nou velmi spokojna. Ma siroke platnicky a na moje dlhe vlasy je to skvele. 😵

julia225
2. máj 2008

eta3332, je super... zehlicka by mala byt co najtensia, keramicka s teplotou 200 stupnou celzia, nezabudnut pouzivat prostriedky na vlasky ktore ich chrania red vysokymi teplotami... 🙂
ja zehlim 3roky a vlasy znicene nemam...

nitka
2. máj 2008

najlepsie je zehlit trosku vlhke vlasy,vredy vyzeraju supis a perfektne sa zehlia

tinni
2. máj 2008

nitka, lenze vtedy sa najviac nicia, ked su este vlhke, vlasky by sa mali zehlit ked su uplne suche 🙂
Mati, mam Pro Slim Ceramic230 Protect and Shine 😉
A na upravu pouzivam uhladzujuce mliecko Tecni art od loreal Professionel, je sice trosku drahsie(590), ale vydrzi velmi dlho a je super

karolinkafe
2. máj 2008

Julia ako to myslis, ze by mala byt zehlicka co najtensia?

nitka
2. máj 2008

tinni tak to potom pozdravim svoju byvalu pani majsterku 😀 kedze nas to takto ucila ze na trosku vlhke vlasky treba zehlit 😀
no aspon ze som jej rady nepraktikovala 😉

irenkat
2. máj 2008

urcite nezehlit ani trosku vlhke vlasy! ale samozrejme ze su aj zehlicky urcene na zehlenie vlhkych alebo mokrych vlasov...

penelope2066
2. máj 2008

mata35 cislo tej zehlicky je S1031 a je naozaj super a v datarte by som ju nekupovala je tam o 1000 korun drahsia ako som si ju ja kupila.mna stala 1900 ale stoji to za to

mata35
autor
2. máj 2008

penelope, ďakujem, objednala som si ju cez int. , za 1570,-Sk, tiež tú 1031. Už sa teším, na bud. týždeň by mi mala prísť.

julia225
2. máj 2008

co najtensia, myslim nie z boku, ale ta plocha ktorou zehlis...na tvoje dlhe vlasy moze byt aj hrubsia ale ja by som nedosiahla efekt, keby som zehlila hrubou, navyse je neprakticka...teda aspon mne sa s nou zehli na houby...

penelope2066
3. máj 2008

nemas zac mata,som rada ze som ti poradila.ja si bez nej neviem predstavit ani den 🙂 az sa desim toho ak by sa mi nahodou pokazila ☹ potom daj vediet ako si s nou spokojna.a nezabudni si kupi nejake mlieko na zehlenie ktore ti zehlenie ulahci a ochrani aj vlasy.

karolinkafe
3. máj 2008

Julia no jasne 😉 Ale ako vravis zalezi od dlzky vlasov. Pretoze ja mam tu sirsiu a ta je urcena na dlhe a velmi dlhe vlasy. S tou tenkou by som tie moje po pas zehlila asi hodinu 😅
Baby ake pripravky pouzivate na vlasy, aby sa neposkodili??? 😵

irenkat
3. máj 2008

ja pouzivam pripravok znacky OSIS, stoji 300sk. ten mi odporucila moja kadernicka.