Žehlička na vlasy Remington. Je dobrá?

mata35
1. máj 2008

Prosím vás o radu, chcem si kúpiť žehličku remington 2014, keramické platničky, s tefl.ochranným povrchom. Vraj je šetrna na vlasy, máte s tým niekto skúsenosti? Alebo mi poradíte nejakú inú?

malinkebabatko
8. júl 2008

zuz11 : prepac, nechcela som kopirovat, nevsimla som si, ze si to tu uz stihla sikovne pridat 🙂 ospravedlnujem sa

penelope2066 - nemas znicene vlasky, ked zehlus kazdy den?

penelope2066
8. júl 2008

maca 😀
malinkebabetko-nie vobec nemam znicene vlasy,ta zehlicka je super a navyse pouzivam ochranne mlieko od lorealu

malinkebabatko
8. júl 2008

penelope2066: tak to som ozaj prekvapena 🙂 v dobrom, samozrejme, lebo holky zehliace denne sa skor zvyknu stazovat, alebo priznavaju, ze to kusok prehnali 🙂 ale kazdopadne, si ma potesila.

Zvyknes robit aj tie vlnky?

maca793
8. júl 2008

ale keď je niekto zvyknutí si to robiť každý deň, je to ako droga. ja som si niekedy každý deň musel azmyť hlavu aj 2x denne, lebo som mala pocit, že mám mastné vlasy.

penelope2066
8. júl 2008

malinkebabetko-musim povedat ze ja vlasy znicene nemam a som s tou zehlickou velmi spokojna.vlnky som si neskusala.
maca-veru neviem ako bez zehlicky vydrzim,budem vyzerat ako strasidlo.uz dneska som vymyslala ako sa budem cesat ked mam take nepodajne vlasy.

maca793
8. júl 2008

normálne cez hrabeň aruky ti budú slúžiť ako žehlička, dáš si g=l alebo tužidlo, prejdeš po vlasoch a bude to. 😵

penelope2066
8. júl 2008

keby to bolo take jednoduche,no co dajako vydrzim

malinkebabatko
8. júl 2008

maca793: toho sa trosku aj obavam, ze sa snazim samu seba presvedcit, ze budem ju pouzivat "prilezitostne" :D ale tak ja by som to ozaj nemala prehanat, lebo moje vlasy su katastrofalne jemne a vsade ulietane - no konec

penelope2066: preco mas nepodajne? velmi huste? velmi vlnite?

penelope2066
8. júl 2008

mam ich aj huste a od polky hlavy sa mi vlnia uplne kadejako a preto vyzeram ako strapaty harvepino 🙂

penelope2066
8. júl 2008

tiez som si vravela ze si budem zehlit len obcas 😀

maca793
8. júl 2008

nejak to prežiješ, ja mám teraz strašne vlasy rozhárané všade mi stoja a som z nich na nervy ale našťastie zajtra idem už domov a tam to dám doporiadku.

malinkebabatko
8. júl 2008

aaa rovne ti vydrzia az do dalsieho umytia? co je pravdy na tom, ze sa zehlene vlasy viac mastia?

penelope2066
8. júl 2008

ja som nejake extra velke zvysenie mastenia nezaznamenala.vyzehlim si po umyti raz a riadne dohladka a potom uz len kazdy den dozehlujem konce az do dalsieho umytia.

malinkebabatko
8. júl 2008

a ake dlhe mas vlasky? nelezie ti na nervy vkuse zehlit? 😎

maca793
8. júl 2008

u mňa to bolo v puberte, keď som chodila do školy. teraz si umývam každý 3-4 deň.

penelope2066
8. júl 2008

vlasy mam po plecia ostrihane postupne.obcas sa mi nechce zehlit ale premozem sa a ten prijemny pocit ked sa pozriem do zrkadla mi stoji za to.aj ja si umyvam kazdy 3-4 den ako kedy.

maca793
8. júl 2008

a robota zajtra ťa nečaká, že si tu tak dlho? 😉

penelope2066
8. júl 2008

necaka,mam dovolenku 😀

maca793
8. júl 2008

tak je to OK!!!! 😉

julia225
8. júl 2008

ja mam skusenost ze ked sa vyzehlim, vydrzim aj 2-3dni neumyt vlasy...ked nie, umyvam kazdy druhy...
takze si myslim ze vyzehlene sa mastia menej...
len treba pouzit dobru kozmetiku a plus sprej ochranny...taky co nemasti...

irenkat
9. júl 2008

no baby ja som si tiez vravela, ze zehlit budem len prilezitostne, ale je to ako droga 😀 som zavisla 😀 teraz nedavno som musela tu moju S2003 po roku reklamovat, a nevedela som si predstavit tych 30 dni bez nej, tak som kupila novu S1031, je velmi dobra 🙂 no a ked mi vratia tu opravenu alebo vymenia za novu tak bude darcek pre segru 😉

dadulka19
9. júl 2008

remington je super značka a super žehlička.Vlasy sú krásne lesklé a je fakt k vlasom šetrná šetrná... 😉 ..ja žehlím ostošesť 😉

penelope2066
9. júl 2008

ja som tiez hotova,vcera som bola reklamovat tu moju S1031 lebo mi z jednej platne zacala schadzat ochranna vrstva a neviem ako vydrzim tych 30 dni bez zehlicky lebo som zehlila kazdy den.tato zehlicka je uplne super a ani vlasy nenici.
irenkat-a co sa ti stalo so zehlickou ze si ju isla reklamovat?

irenkat
9. júl 2008

ta zehlicka ma take vlakna a tie sa zacali vytahovat zo zehliacej plochy. som zvedava, co s tym urobia.

penelope2066
9. júl 2008

aha,ja som o takych vlaknach este nepocula.som zvedava co spravia s tou mojou,ale myslim ze by mi mali dat novu ked tam zacina schadzat ta vrstva.no tebe asi daju tiez novu.

irenkat
9. júl 2008

http://www.tomsta.sk/product/remington-s-2003-5...
to je ta co som reklamovala, bola som s nou velmi spokojna, ale uz by som ju neodporucala, kvoli tym vlaknam...

dididi30
10. sep 2008

vladka aj ja mam v plane kupit zehlicku na vlasy remington, tak ak vravis ,ze je super tak si ho kupim 😉 lebo tiez sa mi tocia konce, na nervy 😠 a teraz mam postupne tak si to vies predstavit, ide ma porazit...
inak ja mam remington depilacny krem aj kulmu su supeeeeeeeeer

ozaj baby poradte uzku ci siroku zehlicku? 😕

dididi30
13. sep 2008

baby , poradte, vy tu piseste o remingtonkach, je mi jasne ,ze ju chcem ale mam dilemu, ci 2012 ci 2013, poradte a na co mam este kukat>?? tensia ci hrubsia je dobra 😒
dik

dididi30
13. sep 2008

hm vidim, ze mi nikto nepradil

mirik
14. sep 2008

siroka zehlicka sa odporuca na dlhe vlasy, uzka na kratsie
z vlastnej skusenosti (remington 1031) viem, ze uzka je ovela lepsia, lahsie sa nou manipuluje, a tiez je vhodnejsia pri zostrihoch "postupnych"