Žehlička na vlasy Remington. Je dobrá?

mata35
1. máj 2008

Prosím vás o radu, chcem si kúpiť žehličku remington 2014, keramické platničky, s tefl.ochranným povrchom. Vraj je šetrna na vlasy, máte s tým niekto skúsenosti? Alebo mi poradíte nejakú inú?

penelope2066
3. máj 2008

a to je aky pripravok irenkat?

penelope2066
3. máj 2008

ja pouzivam take mlieko od loreal,je v takej ruzovej flasticke a kupila som si ho v drogerii za 115 korun.kolko casu vam trva kym si kompletne vyzehlite vlasy ked ich mate cerstvo zmyte?mne sa velmi krutia a v ten den ked si ich zmyjem a vyschnu mi tak ich zehlim skoro hodinu a pol a potom kazdy den dozehlujem konce az kym si ich znova nezmyjem

irenkat
3. máj 2008

ten OSIS pouzivaju predovsetkym v kadernickych salonoch. u nas vo ZV je aj predajna kad. potrieb, kde sa da kupit tato znacka, bezne v drogeriach ju nemaju nikde. je to vo forme spreju.
no mne trva vyzehlenie cerstvo umytych vlasov tak najviac 10-15 minut, ale vlasy mam len po plecia a nekrutia sa mi az tak hrozne. potom len dozehlujem konce.

wladka
3. máj 2008

Remington S-2005 , maximalna spokojnost, krasny, strieborny s trendovymi fialovymi kvietkami 😀 rychlo si aj vlasy vyzehlim.. 😉 cca max. 10min.. tiez len suche zehlim..mne sa ani velmi nevlnia, skor mam konceky ako tatar 🙄 , tocia sa mi jak keby som stala pri ventilatore 100min 😀

pouzivam serum proti krepovitosti, na urovnavanie z Avonu, oranzova flasticka, a zelena flasticka serum na suche konceky- vonia to krasne, a vlasy mam 2dni super, kym si ich neumyjem.. 😉

mala som na vyrovnavanie rozne mlieka, aj od Loreal - ale lepili sa mi vlasy, mastili, brrr, nechutne, ani na pohladenie.. 😖

penelope2066
3. máj 2008

ja mam vlasy ostrihane dopostupna po bokoch kratsie vzadu dlhsie a najprv si zehlim vzadu a potom boky,ale uznavam ze je to nenormalne dlhy cas kym si to vyzehlim.a ten sprej sa nastrieka do mokrych vlasov?

irenkat
3. máj 2008

wladka, nemas znicene vlasy? lebo to serum od Avonu ti vobec nechrani vlasy pred vysokou teplotou...

penelope2066
3. máj 2008

ja som s tymto mliekom spokojna ale chcela by som este nieco lepsie,mne sa vlasy velmi krutia hlavne po umyti asi preto mi to tak dlho trva 😠 a ide mi to na nervy.ale potom ked uz len dozehlujem konce tak je to 5 minut.

penelope2066
3. máj 2008

ja si davam to mlieko do mokrych vlasov a potom ho este pouzijem na uhladenie vyzehlenych vlasov.to chrani aj proti teplote ale aj tak chcem nieco lepsie

irenkat
3. máj 2008

ten Osis sa strieka do vlhkych alebo suchych vlasov a potom sa este prefenuje. ja som pred tym pouzivala to mlieko od Loreal, ale tento sprej sa mi zda lepsi.

penelope2066
3. máj 2008

v com lepsi irenkat?

irenkat
3. máj 2008

tu je:
http://www.pro-vlasy.cz/p/schwarzkopf-osis-flat...

a lepsi v tom, ze mam menej znicene vlasy ako pred tym. a este aj v tom, ze nemam zababrane ruky od toho mlieka 😀

penelope2066
3. máj 2008

no vyzera to zaujimavo

karolinkafe
3. máj 2008

No skusim to najst 😉 dakujem za tip. Inak ja mam dost dlhe vlasy, teda mam ich zostrihane postupne, ale najdlhsie su takmer po pas. Zehlenie mi netrva dlhsie ako 20 minut, ale mne sa vlasy velmi nevlnia a je na nich dobre to, ze ked su uz raz vyzehlene, ostanu rovne ako palicky az do dalsieho umytia. Ja si ich zehlim vlastne preto, ze ked si ich umyjem su trosku rozlietane, tak iba na uhladenie 😵

wladka
3. máj 2008

irenka, ani nie.. zehlim si vlasy uz vyse roka, tie sera od avonu mam hadam viac ako 7mes.. spokojna som.. kaderke chodim raz za polrok 😀 na strih.. inak farbenie raz za 3mes.. mam svoje tmavohnede, len si raz za 3mes dam cokoladovu, nech sa mi vlasy lesknu 😉 , a to mi drzi na vlasoch jak besneee 😀 ..

a co sa tyka zehlenia, ja to zas neprehanam.. ozehlim jednym tahom, obcas dva krat a mam to.. 😉 ..

wladka
3. máj 2008

ten osis vyzera zaujimavo, skusim si to aj ja kupit.. 😉 alebo objednat cez net..

penelope2066
3. máj 2008

boze babenky aj ja si chcem za taku kratku chvilu ako vy vyzehlit vlasky,zavidim vam ☹

penelope2066
4. máj 2008

akym sposobom i vlasy zehlite ked to mate tak rychlo?

karolinkafe
4. máj 2008

Penelope ja som vravela, ze mne sa vlasy velmi nevlnia, zehlim si ich len na "usporiadanie". Ja si ich zehlim tym sposobom, ze idem z dola (teda od krku) nahor. Stale si hrebenom zarovno vezmem asi take 2-3cm a ostatne vlasy zopnem na vrchu nejakou sponou. Prezehlim to co mam a zas vezmem 2cm a takto az po ofinu 😉

penelope2066
4. máj 2008

no to mas dobre ze sa ti velmi nevlnia,ja som od polky hlavy ako barancek 😠 a tiez si ich zehlim tym sposobom ze od krku serom hore vzadu a potom po stranach.

karolinkafe
4. máj 2008

Je pravda, ze mne vlastne staci prejst jednym pomalym tahom a je to ok 😉 ale chapem, ze ked sa ti vlasy dost vlnia, stravis viac casu pri zehleni najma ked su trochu dlhsie a fakt neposlusne 😅

penelope2066
4. máj 2008

no tak to hej,ked si ich zmyjem a vyschnu tak si ich zehlim tak vyse hodiny a potom uz len dozehlijem konce az kym si ich znova nezmyjem.potrebovala by som nejaky pripravok na zafixovanie lebo od polky hlavy je to obcas katastrofa a niekedy ich aj den po zmyti a vyzehleni mam ako by som znova zmyvala.

mexx
12. máj 2008

Babule, ma niektora z vas skusenost so zehlickami, ktore su vlastne zaroven fenom? Teda ja som vzdy poznala len obycajnu keramicku zehlicku, aj ju pouzivam, ale kamoska je taka klasicka brcula a ked chce mat vlasy rovne, tak pouziva ten specialny kulmofen - vlasy jej to vysusi a zaroven aj vyrovna... Osobnu skusenost s tym nemam, ale ak by to malo byt lepsie ako klasicka keramika, tak by som to brala. Lebo zehlenie inac trva vecnost... 😅 🙂

bihan
12. máj 2008

Ja mám Rowentu Lissima a som viac než spokojná - vlasy síce nemám brčkavé, ale prirodzene tak blbo zvlnené, že to nie sú ani vlny, ani rovné vlasy, tak to vždy vezmem fénom so žehličkou, vytvaruje mi to účes a nesplasne vlasy ako klasická žehlička.

mexx
12. máj 2008

Ja tiez nemam kucerave, ale ani rovne, skor take strapate zvlnene, tocia sa kam chcu, tak sa s nimi vzdy rozculujem, najma teraz, ked ich nechavam rast... 🙂 Som rada, ze to niekto pozna, omrknem to este niekde po nete...

mata35
autor
1. jún 2008

penelope, tá žehlička je úžasná. Mám aj mliečko Loreal, ale poobzerám sa aj po inom. Ale konečne sa mi darí sa aj sama vyžehliť, nie je to ako od kaderníčky, ale učím sa. Ďakujem

penelope2066
1. jún 2008

mata35 to som rada,ze si spokojna.k tej zehlicke bolo aj cd a tam som odpozerala ako si ma vlasy zehlit.s touto zehlickou je to lahke.ja mam mlieko s drogerie loreal v takej ruzovej flasticke,ale v poslednom case mam dojem,ze mi nestaci tak chcem vyskusat nejake ine.tento mesiac sa chystam ku kadernicke tak tam si nieco kupim.velmi sa tu chvali ten osis tak skusim to.

zuz11
7. júl 2008

malinkebabatko • Včera o 23:28
Ahojte, viem, ze co - to o zehlickach sa uz popisalo a mam to, samozrejme, poctivo prestudovane 🙂

Rozhodla som sa pre znacku Remington, ale ...neviem si vybrat medzi dvoma S 1031 (uzka aj na vlnky) a S 9000 (professional na poskodene vlasky). O tej 1031 som citala vela dobrych referencii a vseobecna spokojnost. Ibaze o tej druhej, o ktorej uvazujem o nieco viac, kedze mam velmi jemne vlasky, som sa nedocitala vobec nic - ani na zahranicnych weboch. Mate, prosim, nejake skusenosti s tou S 9000?

sylverka • 2d • Včera o 23:29
ja mam s 3007 a som max spokojná

malinkebabatko
8. júl 2008

Ahojte, rozhodla som sa pre znacku Remington, ale ...neviem si vybrat medzi dvoma S 1031 (uzka aj na vlnky) a S 9000 (professional na poskodene vlasky). O tej 1031 som citala vela dobrych referencii a vseobecna spokojnost. Ibaze o tej druhej, o ktorej uvazujem o nieco viac, kedze mam velmi jemne vlasky, som sa nedocitala vobec nic - ani na zahranicnych weboch. Mate, prosim, nejake skusenosti s tou S 9000?

penelope2066
8. júl 2008

ja mam remington S 1031 a som s nou velmi spokojna,no lepsie povedane bola som lebo dnes som ju zaniesla reklamovat.zacala mi na jednej zehliacej platni schadzat ta ochranna vrstva.som z toho na nervy lebo si vlasy zehlim kazdy den a teraz som ostala bez zehlicky a budem chodit strapata ako kuko ☹ ale inac zehli vyborne.no neviem co si pocnem tych 30 dni kym mu ju vyreklamuju 😠

maca793
8. júl 2008

😀 😀 😀
tak ti treba 😀 😀 😀 😝
ale nie 😵 😵 😵
ja takýproblém nemám, žehliť vlasy si nemusím len prádlo 😀 😀 😀