Žehlička na vlasy Remington. Je dobrá?

mata35
1. máj 2008

Prosím vás o radu, chcem si kúpiť žehličku remington 2014, keramické platničky, s tefl.ochranným povrchom. Vraj je šetrna na vlasy, máte s tým niekto skúsenosti? Alebo mi poradíte nejakú inú?

dia2006
14. sep 2008

Ja som skusala obe, ale lepsia je uzsia v kazdom pripade - aj kadernicky to tvrdia.

dididi30
14. sep 2008

dk baby,tak susim tu tensiu, lebo mam kradsie a postupne zostrihane vlasy, no dufam,ze to zehlenie zvladnem 😉

dia2006
14. sep 2008

Treba len cvik, da sa to. Mna osobne to nebavi, lebo mam dlhe a huste, ale zehlim kamoskam a aj ma to bavi a celkom dobre aj ide.

penelope2066
15. sep 2008

ano,chceto len cvik vobec to nieje tazke ani narocne,ja somm k tej mojej mala aj dvd kde bola ukazka ako sa ma zehlit.ja mam tu uzku remingtonku 1031 a neviem si ju vynahvalit.mam ju od aprila a zehlim kazdy den.odporucam

kili
15. sep 2008

penelope, to video je fakt super, som sa nasmiala, že na čo to vôbec je, že ukazujú, ako to profesionál robí na modelke. Aj ja to viem na cudzej hlave. Ale vôbec neukázali, ako sa to má zvládať na vlastnej. To by som ho chcela vidieť 😀 . No mne to najprv robil MM, lebo keď ma videl, ako s tým šibrinkujem, tak sa zhrozil 😀 . Potom, keď zistil, že mi to musí robiť každý druhý deň, tak už mrnčal a tak som to začala robiť sama. Potom som to zvládla už za nejakých 10min. ale nie je to tak dobré, ako mi to robil on. Ale dá sa.

keď tu píšete, že lepšia je užšia, tak to mi je ľúto, že ja mám tú širšiu 😒

denisocka
16. sep 2008

a to ine nie su dobre?len tie? lebo by som nejaku tu chcela,do tej 1000 😅 lebo viem že všetko ma baví len chvílku 😔

zuzkafuny
16. sep 2008

Nechcite mi nahovoriť, že si rovnáte brčkavé vlasy...!!! 😠
Čo ja by som za ne dala ☹

denisocka
16. sep 2008

čauz funy - no vidíš,zas smola 😅

dia2006
16. sep 2008

Denisocka, aj ostatne su dobre. S uzsou sa mne osobne lepsie narabalo. Aj tie do 1000 Sk posluzia, mne sa to tiez nechce robit, ale mam ju doma a to je podstatne.

kili
16. sep 2008

zuzka, ono nie sú brčkavé, ale len také vlnité a keď to nie sú pekné vlny ale každá iná, tak to nevizerá pekne, ale skôr strapato

lefika
16. sep 2008

denisocka, ja mam etu: stala tusim 900, zatial funguje, je uzka 😉 ,ma displej s nastavovanim teploty...

penelope2066
16. sep 2008

ja som tu moju zehlicku dostala ako darcek lebo som ju velmi chcela,ale aj keby som ju nedostala tak si ju kupim ajked bola drahsia.stala 2000 ale do tohto sa oplati investovat.
kili-mas pravdu to video je zabavne,chcela by som vidiet tu modelku ako si tie vlasy zehli sama 😀

ivka2812
16. sep 2008

ja mam žehličku už dlho ale uvažujem nad kúpou novej . ukecávam muža nech mi ju kúpi pod stromček.
trvalo mi dosť dlho kým som sa naučila rýchlo a pekne vyžehliť vlasy
zo začiatku som chcela aby mi vzadu pomohol vyžehliť muž 😀
no to bola hrôza 🙄 vôbec mu to nešlo a hundral že čo som si to za somarinu kúpila.chcela by som ale poradiť nejaký dobrý prípravok.
používam ten ružový od lorealu ale nie je to nič moc

terezzka11
17. sep 2008

ja pouzivam zehlicku uz 4 roky. mam uzku, zdala sa mi sikovnejsia, u kadernicky som skusala aj siroku. znacku neviem, uz je vysuchana. Ale je dobra, ma regulator teploty, bezpecnostny spinac na rychle vypnutie(skvela vec, ked mala nieco vyvedie 😀 ) ale ma to jeden hacik. Vlasy si nevyrovnavam sice kazdy den, mozno tak raz za tyzden v priemere, ale mam ich dost znicene, vysusene, lamu sa mi a co je horsie, posledny pol rok aj hromadne vypadavaju. Nemozem si ich zafarbit, nepomahaju pripravky na poskodene, zehlene, fenovane a neviem ake vlasy, vitaminove pripravky proti vypadavaiu vlasov zaberaju minimalne, takze pocitam, ze do 35-ky budem plesata. ☹

penelope2066
17. sep 2008

ja pouzivam to ruzove mlieko od lorealu,a som s nim celkom spokojna no hladam nieco lepsie.ja si od zaciatku zehlim sama a veru veru s tymi vzadu som mala problem ale uz som vycvicena 😀 😀 😀

dahlia23
20. okt 2008

Ja som si práve objednala remington S1031, tak som zvedavá. Kamoška ma žehlila, keď sme išli na svadbu, ona má philips hp4669. Ale na tú remington som čítala toľko chvály.... 🙂 Inak, dala mi pod žehlenie ten osis flatliner, vlasy boi super a hebúčke a krásne voňali, a vydržali vyžehlené do ďalšieho umytia (3 dni). tak spokojnosť veľká, len som zvedavá, ako si ich budem žehliť sama 😀

anezena
20. okt 2008

dahlia, aj som ju kupila, minuyl tyzden. je super, zehlil mi vlasy manzel, lebo ja ten zadok nemam sancu vyzehlit, boky v pohode.
a cez vikend som zehlila sestre a parada.
a na ochranu pouzivam sprej od MAtrixu

katulka11
21. okt 2008

Babenky, tak ja som v žehlení nováčik, žehličku mám len nejaké 2 týž. ale kukám, že vy na nej fičíte jedna radosť... 🙂
Ja som si kúpila úzku, celkom mi to s ňou ide, je na nej aj displej a tlačítka na reguláciu teploty. Poradte, pri akej teplote je vhodné si vlásky žehliť, aby neboli až tak hrozne zničené??

irenkat
21. okt 2008

mne poradila kadernicka zehlicku najprv nahriat na najvyssiu moznu teplotu a potom stiahnut tak na 130 - 140 stupnov a zehlit 🙂 ja si ale davam tak 150 - 160...

angua27
21. okt 2008

tak sa pridám aj ja. mne prvýkrát žehlila vlasy kaderníčka a nevedela som sa na seba vynadívať v zrkadle. konečne moje vlasy držali tvar dlhšie ako 10 minút a krásne vynikol postupný strih. sestra mi najprv jednu žehličku požičala - bola široká a s nízkou teplotou, takže výsledok nič moc. teraz mi kúpila na narodeniny od Remingtonu, ale neviem číslo a je úzka. žehlím si na najvyššej teplote, skúšala som aj nižšie, ale vlasy sa po dni-dvoch zvlnili. na najvyššej teplote mám vlasy ožehlené za 5 minút a drží mi to aj týždeň. je pravda, že ich mám odvtedy trochu suchšie, ale vždy som trpela na mastné vlasy, tak teraz ich mám tak normál a stačí mi ich umývať každý 3-4 deň - predtým som musela každý. používam sprej na žehlené vlasy od Got2be a spokojnosť. no a čo je najdôležitejšie, všetci známy, čo ma po dlhšej dobe vidia, mi skladajú komplimenty, ako mi to sekne. 😀

dahlia23
21. okt 2008

Tak sa už veľmi teším, vo štvrtok idem do školy, tak si idem pre tú moju. Ešte musím zohnať ten sprej pod žehličku, chcem určite ten Osis. 😀

irenkat
21. okt 2008

dahlia s remington S 1031 budes urcite spokojna, mam ju tiez 🙂

dahlia23
21. okt 2008

ja v to verím, prečítala som hádam všetky diskusie na nete, kým som ju objednala. 😀 len jedna babena písala, že sa jej akoby ošúpala tá žehliaca plocha. Ale mne sa to hádam nestane. 🙂 Vieš si s ňou urobiť aj vlnky - sama sebe?

irenkat
21. okt 2008

ja mam na vlnky kratke vlasy, tak asi po plecia... ale raz som to skusala a vobec mi to neslo 😀

martija
21. okt 2008

chcela by som sa vas kocky opytat - ja som si tu medzi vami zistila,ze mam remingtonku 2003 - tusim.Ma taky povrch,ako keby latkovy,a je v navode pisane,ze sa nesmu pri nej pouzivat nijake pripravky -az po zehleni,lebo ten povrch by sa mohol znicit.Takze vlasy nechranim pred zehlenim.Myslite,ze mam aj tak pouzivat,alebo ak mate nejaka tuto remingtonku,znici sa myslite pouzivanim nejakeho pripravku pred zehlenim...

irenkat
22. okt 2008

martija: pri ziadnej zehlicke by sa nemali pred zehlenim pouzivat akekolvek pripravky s vynimkou ochrany proti vysokej teplote. ja som mala remington S 2003, da sa povedat ze som s nou bola spokojna, ale asi po vyse roku sa mi zacala ta latka ci co to tam je nejako nicit, trcali z nej tie vlakna, tak som ju reklamovla, s tym ze najskor mi to neuznali, ze to nie su vlakna ale moje vlasy. tak som sa dobre pobavila a poslali to znovu na reklamaciu a tam mi oni tie vlakna z toho zrezali nozom, cize ostal poskriabany povrch, znovu som ju odmietla prebrat a ked videli ze ja nemam problem sa s nimi hadat tak mi radsej vratili peniaze....
cize pripravok pred zehlenim na ochranu vlasov mozes pouzivat urcite. v navode mali na mysli zrejme lak na vlasy, tuzidlo a pod.

martija
22. okt 2008

to mas teda dobre nervy irenka,dobre,ze si sa vyhadala.Niekedy je to strach,co sa reklamacii tyka.Ale prave v navode je pisane,ze sa nesmu akekolvek pripravky pred zehlenim pouzivat,prave koli tomu povrchu,aby sa neposkodil,ani tie ochranne,lebo vraj ta latka je uz ochranou.laky a gely,to je jasne,to ked uz mam raz na vlasoch,tak nezehlim,zehlim iba po umyti vlasov,ale dobre na tych pripravkoch je,ze drzia tie vlasy potom,ale neviem teda,ci znicit zehlicku,alebo vlasy 😖 .a tie pripravky,co sa teda pouzivaju pred zehlenim zanechavaju nejake stopy na zehlicke???treba ju potom utierat????

irenkat
22. okt 2008

ja som v navode nic take nevycitala a to som ho komplet precitala, ale teraz som zistila ze ja som mala S 2004 a ty mas S 2003. vobec neviem aky je medzi nimi rozdiel, vyzeraju uplne rovnako. mozno prave to je ten rozdiel, ze sa nesmu pri tvojej pouzivat ziadne pripravky pred zehlenim. zda sa mi to divne, ale ked to tam pisu nieco na tom asi bude. mne pripravok pred zehlenim nezanechava ziadne stopy na zehlicke. treba ju cistit, ale len vlhkou handrickou, ziadne ine pripravky nie...
inac ja si davam ten pripravok pred zehlenim len niekedy a vlasy mam v pohode 🙂

martija
22. okt 2008

ja nastastie nezehlim vela,takze zatial su tiez vlasy v pohodke,uvdime neskor,ale pozrem do navodu este raz,len musim si pockat,lebo som ho nechala na sk,a sme v spanieslku,takze to pozrem este raz poriadne a podla toho sa zariadim,lebo fakt neni odveci si chranit vlasy........zatial dik

adulik23
22. okt 2008

irenka - kde vo zvolene predavaju ten osis?