Žehlička na vlasy Remington. Je dobrá?

mata35
1. máj 2008

Prosím vás o radu, chcem si kúpiť žehličku remington 2014, keramické platničky, s tefl.ochranným povrchom. Vraj je šetrna na vlasy, máte s tým niekto skúsenosti? Alebo mi poradíte nejakú inú?

lenik15
23. okt 2008

Ja pouzivam loreal ten ruzovy , ten got2b sa mi zdalo ze je skor ako lak na vlasy ostaly mi suche. A je dobry sampon aspon mne vyhovuje ked si zehlim ten novy loreal s materskou kasickou. Baby co je to ten OSIS? este som o tom nepocula.

dahlia23
26. okt 2008

Ten osis robí Schwarzkopf, je to Flatliner pod žehličku a je úplne super. Akurát, že ho majú iba v kaderníctvach a v kaderníckych potrebách. Pene drží tvar vlasov a vyzerajú také lesklejšie, hebkejšie a zdravšie. Cena cca 340 Skk.
Inak, ja mám v návode na tú S1031 napísané, že stylingové prípravky pškodzujú plochu, preto ju treba po každom použití (keď vychladne) utrieť vlhkou handričkou. Žehlila som si s ňou zatiaľ 2krát, je skvelá a teda ju utieram. 🙂

penelope2066
26. okt 2008

Ja mam tiez tu S1031 a utieram ju malokedy.

irenkat
26. okt 2008

adulik23: neviem ci poznas zvolen, ale v dome sluzieb, z tej strany ako je centrum na prizemi. je to predajna Bama...

penelope2066
26. okt 2008

dnes som citala ze sprej je vhodny vraj len na jemnejsie vlasy a tym ktore maju huste sa odporuca ochranne mlieko.ktovie co je na tom pravdy,ja pouzivam to ruzove mlieko od lorealu a som s nim spokojna.

chymenitta33
26. okt 2008

ahojte ja mám akmarátku vlasovú kozmetičku a ona mi radí sprej a sem tam poriadny zábal urobiť aj na dve hodky

petka_s
27. okt 2008

ja mam dost huste vlasy,tak by som mala pouzivat mlieko?kupim ho normalne v drogerii?

dididi30
27. okt 2008

petka ja mam tiez take mlieko ale to si davam na suche vlasy cez noc, je to super vec a vobec su vselijake
mlieka a kremy na osetrenie vlasov by sa mali pouzivat ci uz zehlis ci nie, ale najlepsie sa vlasy aj tak zehlia, bez tych maglajzov, ale potom sa nicia ☹
chymenita ja mam aj sprej, to sa dava pred zehlenim nie?

dididi30
27. okt 2008

alebo si staci urobit domaci zabal, mala lyzicka olivoveho oleja, nejaky balzam na vlasy a ja som tam smarila aj deci piva, supis jemne vlasy 😉

petka_s
27. okt 2008

dididi30-ja tiez pouzivam taky sprej-asi osis,
ale je taky zvlastny,
ako keby som si dala lak na vlasy tak sa mi zle pouziva,ze by som vyskusala to mlieko od lorealu,
a uvidime 🙂
ja mam uz rok remingtonku,tu klasicku hrubu,
ale vcera som si v nay-i,kupila taku lacnu tenku zehlicku,
vraveli predavaci ze je celkom dobra,len tam nema nejaku ochrannu vrstvu inak ze je ok,
tak uvidime 🙂

penelope2066
27. okt 2008

ruzove mlieko od lorealu sa da normalne kupit v drogerke.ale su vraj aj ine druhy mliek no ja pouzivam toto

petka_s
27. okt 2008

a kolko asi stoji??

dididi30
27. okt 2008

petka, ja mam tiez remingtonku, ale tu tensiu a drahsiu , je super 😉 , ale ked to tak vezmem kazda znici vlasy, takze to je urcitim sposobom jedno 😉
ale vraj tensia je lepsia 😉
no asi stoji 200-300 sk, ale urcite su lacnejsie 🙂

penelope2066
27. okt 2008

ano kazda nici vlasy ale cim je lepsia ochrana vrstva tym je to menej.
mlieko od lorealu stoji 140 korun,pravidelne si ho kupujem.

dahlia23
31. okt 2008

Mne ten osis vyhovuje, stojí síce 340 skk, ale zasa to niečo vydrží, veď si ho nedávam každý deň. 🙂 A vlasy mi potom super držia. Dneska som bola dokonca s malou na plavárni a zvládli sme to bez jedinej vlnky. A to je Lenka vo vode pekný divoch. 🙂
Penelope: ja tú plochu radšej utieram, lebo kdesi som čítala, že jednej babene sa to začalo šúpať, tiež na remington. A mohlo to byť spôsobené práve tým "opätovným pripaľovaním" stylingových prípravkov. 😅

dahlia23
1. nov 2008

Ešte sa chcem spýtať,máte niektorá žehličku Philips Hp 4642 SlanoStraight Ceramic? Často cestujeme k svokrovcom a nechce sa mi stále nosiť žehličku so sebou. Našla som ju za skvelú cenu (ďalších 2000 za žehličku nevyhodím 😅 ), tak by som rada vedela ak ste s ňou spokojné.
Ďakujem. 😎

mirka2710
27. dec 2008

Ahojte...vsimla som si, ze vela z vas tu ma zehlicku Remington 1031. Dostala som ju teraz aj ja, ale mam problem. Nejak mi nedoliehaju tie ptatnicky. Doliehaju len na konci a z druhej strany vlasy potom vysmykuju. Mate s nou rovnaky problem alebo mam len chybny kus? Dakujem.

penelope2066
28. dec 2008

mirka2710 mas chybny kus lebo ja mam tuto zehlicku doma a platnicky priliehaju k sebe normalne.chod to reklamovat.

annia
28. dec 2008

Ahojte, jezisko mi doniesol zahlicku REMINGTON S 3007, ma siroke platnicky, je perfektna, len sa chcem spytat, ci neviete, ci by sa snou dali urobit aj take velke vlny, mne to akosi nejde:(

ivka126
28. júl 2009

...tinni...prosim ta,to tecni art je taka cierna tuba? a naco to presne sluzi? Dakujem 🙂

womenne
28. júl 2009

Ahojte chcem si kupit žehličku na vlasy poradite mi nejku dobru značku?čo je lepšie tenka alebo klasik?ccela by som si robit jemne vlnky alebo vytačat ofinku.Ak mate nejake zaručene masky na vlasy aby sa tak velmi nepoškodili tak sem snimi mne dost padaju vlasy tak skušam všetko možne. 🙂

knobloska
27. aug 2009

Holky a ta Remington 1031 má displey na teplotu?

nnikka
27. aug 2009

hej ma

ja mam tu istu Remington... ale ma na vonkajsej strane gombiky a ked si chcem natocit vlasy tak ich nechtiac prepinam... inak zehliaca plocha vyborna... vlasy skoro neposkodene (zehlim 1x max 2x do tyzdna)

Dobra rada !!!! kupte si taku co ma nastavovanie (gombiky na vnutornej strane) lepsia manipulacia

vanja
27. aug 2009

ja mám žehličku ETA asi už 5 rokov, a žehlím si vlasy vždy po umytí, pretože mám kučery a chcem mať rovné vlasy.
Som s ňou spokojná, má vnútri ovládač na teplu.

jeana
28. sep 2009

ahojte,
infosky su tu da sa povedat rok stare... 😎
viete mi poradit prosim zehlicku na dlhe vlnite vlasy? je nieco nove na trhu.. stale sa mam drzat klasiky remington?
dakujem 😉

nikushka1
28. sep 2009

jeana ja mám remington S 8102.je na žehlenie silných a vlnitých vlasov.ja mám vlasy vlnité až kučeravé a z touto vecičkou sú rovné pokiaľ ich nenamočím.môže byť vonku aj vlhko mne ostanú vlasy rovné 😉

nguyen
28. sep 2009

ja pouzivam zo zasady remington uz dlhe roky, su to najlepsie zehlicky (myslim ze aj najdrahsie, ale na tom nezalezi) maju teraz novy model s teflonom ci cim, akurat ma to zaujalo ( minuly tyzden som na ne narazila v obchode) a medzi inym aj posledna novinka co vyrovnava aj vytvara vlny - podla potreby http://www.darty.com/nav/achat/petit_electromen...
a uplne ma dostala zehlicka s avokadovym olejom a vitaminom E integrovanym v platnickach (netusim co je na tom pravdy a ako to funguje 😀 )
http://www.darty.com/nav/achat/petit_electromen...

z osobnej skusenosti uz pomaly 7 rocneho pouzivania zehlicky je dolezite (aspon pre mna) mat
1 otocny kabel - inak sa za rok prederie a zelhlicka funguje tak kazdu tretiu minutu nehovoriac ze vas to moze zabit
2 stojan resp "podopierka" ktorou sa da podopriet ked potrebujem mat obe ruky volne
3 aby bola lahka kedze mam krce v ruke ked s nou manipulujem 15 minut

no a samozrejmosti ako dokonale platne z keramiky alebo teflonu a 30 sekundove nazhavenie ani nespominam

body, ktore som nikdy nevyuzila alebo sa ich obavam
1 moznost nastavenia teploty - kedze vlasom je uz fakt fuk ci ich mucim 180 °C alebo 220°C a pri tych 220°C to aspon maju rychlo za sebou na prvy sup 😅
2 moznost "zakliknut zverak" mechanizmom mi pride nebezpecne ak sa mi zachlpia vlasy radsej uvolnim zovretie rukou ako keby som si mala spalit vlasy zauzlenou zehlickou

jeana
29. sep 2009

dakujem velmi pekne za tipy 😉
este skusim podebatovat s mojou kadernickou, a dufam ze ma nebude presviedcat od ich zehlicke ktora stoji ca 160 eur.. 😠

monkula
29. sep 2009

jeana, ja som si minulý týždeň kúpila túto: http://www.hej.sk/biela-technika/obchod/423598/...
krásne sa mi po nej lesknú vlasy, je ľahučká a zatiaľ je fajn....