Žehlička na vlasy Remington. Je dobrá?

mata35
1. máj 2008

Prosím vás o radu, chcem si kúpiť žehličku remington 2014, keramické platničky, s tefl.ochranným povrchom. Vraj je šetrna na vlasy, máte s tým niekto skúsenosti? Alebo mi poradíte nejakú inú?

monnaa
12. sep 2010

ahojte, ak sem ešte niekto chodi, viete mi poradiť ako sa používa sprej na vlasy pred žehlením vlasov ? Ja som si myslela , že pred žehlením jednoducho nastriekať na pramienok vlasov ktorý idem žehliť , ale potom su predsa tie vlasy vlhé, resp. aj mokre nie ? No a take by sa žehliť nemali, tak fakt neviem....Včera som si po preštudovaní tejto temy konečne kupila remington 1051, ale zatial som nepoužila, vlasy mam dosť jemné a opotrebovane, preto ich chcem čo najviac ochraniť pri žehlení. Alebo mam ten sprej nastriekať najskôr na všetky vlasy, nechať vyschnuť a potom žehliť ? Vďaka .

murinka
16. sep 2010

@monnaa to skade si nabrala ze vlasy mas pred zehlenim nastriekat tak aby boli mokre? 😕 su sice zehlicky ktorymi sa daju zehlit mokre vlasy ale ty asi mas klasicku.premen vlasy len zlahka stiekni 1-2x 😉 zbytocne ich tym potom zatazujes 😉 nikdy nesmu byt mokre!!! 😉 som kadernicka a viem co pisem 😉 😉 😉

monnaa
16. sep 2010

@murinka -vdaka za odppved, totiz raz ked som bola v kadernictve, tak mi kadernicka tak vlasy zehlila, ze najskôr nastriekala kazdy pramen sprejom a potom vyzehlila, len som si vtedy nevsimla co to mala za sprej a ci boli vlasy vlhké..... 😲 Zehlicku mam klasicku a sprej od Schwarzkopf taky čierny vysoky / nejaka novinka vraj / . Ale aj ked zlahka streknem ten sprej tak su vlasy vlhke, asi ich mam moc jemne, neviem....Skusam to teraz tak, ze nastriekam vsetky vlasy, necham vyschnut a potom zehlim, dufam ze je to OK.

helka101
16. sep 2010

@monnaa ahooj, ja si davam na žehlenie, ten pripravok od Swarzkof..ten ružovy... dam si do mokrych vlasou ten kreem, votriem, vlasy dam na velke natačky, a tak žehlím 🙂 ked uschnuu 😎 a mam ich pekne, jemne a dobre vyžehlene, aj ked je dobre, ked maš vlasy aj ošetrovane, nejakou maskou alebo kurou, aby sa nevysušovali... o tom spreji som nepočula, vieš mi hodít nejaky link ktory to je?

dadis
16. sep 2010

ja si vlasy nastriekam, necham vyschnut a potom zehlim, raz som to skusila bez vyschnutia, to "skvrcanie" ma odradilo...odvtedy ten sprej necham chvilku preschnut, ale v navode to nepisu...

monnaa
16. sep 2010

@helka101 - ja som tiez rozmyslala nad tym ruzovym pripravkom od Schwarzkopf, ale ktosi tu v tejto diskusii pisal davnejšie, ze na kratke a myslym aj jemne vlasy je lepsi sprej ako krem. Link na ten sprej neviem, ja som ho kupovala v DM, vola sa presne: got2b , dalej je tam napisane: guardian angel, 220 C heat protection, predavacka vravelala , že vraj je to uplna novinka na trhu, stal okolo 4 Eur. Dnes som si vsimla vzadu malymi pismenami napisane, že ho treba nastriakt do vlasov, vlasy vysusit fenom a potom zehlit / ja trulo, mohla som si to hned precitat však 😀 /
@dadis - aj mna skvrcanie zehlicky odradilo, to by mi na hlave asi neostalo nic keby som takto zehlila 😕

helka101
16. sep 2010

@monnaa aha... no lebo ja mam vlnave vlasy.. teiž jemne ale vybuchnute, a mne je ten krem suprovy.ale vyskušam aj ten sprej čo si písala 🙂 uvidííme... 😵 ten krem si mohla vyskušať a uvidiš, lebo su ponom pekne rovne vlasy... aspon ja som snim spokojna 😉

sandravavrova
24. sep 2010

Nazdar holky, potřebovala bych poradit s výběrem nové žehličky na vlasy. Na internetu jsem našla článek o nejlepší žehličce http://ucesy-pro-polodlouhe-vlasy.info/nejlepsi... a tak bych se ráda zeptala, jestli je opravdu tak dobrá nebo je to pouze reklamní kec. Máte s tímto modelem nějaké zkušenosti? Nebo budu zbytečně platit za značku?

molka
24. sep 2010

@sandravavrova ja mám doma Remington, ale trochu iný typ a som s ňou naozaj veľmi spokojná. Všetky kamarátky, ktoré majú doma iné typy žehličiek, mi ju chvália, vraj sa žehlenie s Remingtonkou nedá porovnať. Dá sa s ňou buď žehliť alebo sa dajú tvarovať krásne kučery.

mirka099
10. nov 2010

Ahojte.. Idem si od jeziska pytat remingtonku 😉

Prosim vas poradte, aky je rozdiel medzi keramickymi a tymi teflonovymi platnickami???? Ktora je lepsia?

DAkujem

marorlinko
24. jan 2011

@mirka099 aj jedna aj druha je dobra,ja mam remington keramicka je aj teflonova,rozreje zehlicku rychlo, je lepsia,ako ta predtym co som pouzivala len keramicku, navyse tu novu co mam,mam digitalny displej na teplotu, je super,navyse chrani vlasy pred poskodenim,davam si len ochranny sprey na zehlenie,hlavne na konce,vlasy su krasne leskle ako z magazinu,ked uz ma muz pochvalil,ake krasne vlasy mam po nej. drahsie su lepsie,ja pouzivam tu najnizsiu teplotu na zehlenie aku zehlicka umoznuje a to je 130stupnov, nepotrebujem dat vyssiu teplotu,nemam kucerave vlasy ani vlnite, len rovne,ale ked ich nevyzehlim,tak su huste a lietaju vsade.
odporucam teflonovu a s dig.displejom. tod moja skusenost.

zuzuh
9. mar 2011

Chystam sa kupit zehlicku na vlasy, aku by ste mi poradili?
Hlavne aby dobre vyzehlila a aby rovne vlasy zostali dlho rovne.
@marorlinko a aku presne mas ?

marorlinko
9. mar 2011

@zuzuh ja mam Remington GP1100 ,som s nou velmi spokojnanastavim si teplotu,aka mne vyhovuje a to od 130st,co mi staci. ak mas vlnite alebo kucerave tak samozrejme vyssiu,moje vlasy su krasnepo vyzehleni a aj ked nepouzijem ziaden pripravok na zehlenie sa aninelamu,kedze ako pisu v navode,nie j enutne pouzit,kedze j ekeramicka a zaroven teflonova co chrani vlasy, ale sem tam pouzijem prey na zehlenie.

zuzuh
9. mar 2011

@marorlinko U nas sa asi tento typ neda kupit? Ja zvazujem REMINGTON S6500.

marorlinko
9. mar 2011

@zuzuh neviem,skus pozriet na nete,ci sa da, navyse k tej zehlicke je aj puzdro a zehlicka je ulozena v tvrdom obale,ktory sluzi potom ako odklad a ma aj zasuvku na doplnky,potom je k tomu este taka tasticka na zips,kde si tiez ulozis nejak espony a pod. bezne stoji 75libier,oplati sa,pretoze mas aj doplnky,skus pozriet na nete.

19ninka27
27. mar 2011

ajojte baby potrebovala by som vediet nieco viac o tomto produkte!chcem si ho kupit len neviem ci by mi pomohol nakolko je dost drahy bojim sa ho klupit bez akych kolvek informacii,nieco som si uz o nom precitala ale neviem ci to fakt zabera naco vlaste sluzi??pomaha zregenerovat poskodene kobceky resp,vlasy??alebo uz sa dalej nebudu nicit pri zehleni ked si budem davat ten osis na vlasy! viete mi este poradit co by mi bolo dobre na vlasy ked ich mam suche,poskodene ,konceky rozstiepene a ked si ich umyjem a ked zacnu schnut mam ich jak krepovi papie chcem si dalej zehlit len neviem c by mi ten osis pomohol ze by sa dalej nenicili !nasla som ho na internete za 13 eur!je to drahe???je 250 ml!!vopred Vam dakujem za rady

kaja79
30. jún 2011

Ahojte, potrebujem poradit ( pre nedostatok casu necitam diskusiu): Idem kupovat zehlicku a neviem aku....viem, ze su teflonove aj keramicke - ktora je lepsia? a ktora znacka? dakujem 🙂

kaja79
30. jún 2011

....a este - su uzke a siroke - ktora pre moje polodlhe vlasy?

penelope2066
19. sep 2011

ahojte baby 🙂 mam doma remington s1031 a vcera som ju cistila vlhkou hubkou(ako velakrat predtym-mam ju skoro 3 roky) a asi sa tam dostala vlhkost lebo dneska rano som ju zapla a vyzehlila sa.No potom som si vsimla,ze mi tie ciarky aj ciselny udaj o teplote zmizli a displej svietil len na modro a nedala sa tlacitkom ani vypnut tak som ju vytiahla zo zasuvky. Vsimla som si,ze displej je zospodku ako keby zaroseny.Tak teraz riesim dilemu ci kupit novu zehlicku alebo sa to da do normalu.Co si o tom myslite?Uz sa to niektorej z Vas podarilo?Dakujem

penelope2066
22. sep 2011

Mam v plane kupit Remington S9950, mate s nou niektora skusenosti?

silvik1
23. sep 2011

@penelope2066 - ahoj, ja som ju dostala od mangela na meniny. je super, pekne vyžehlí vlasy (ale ja ich zase nemám kučeravé). píšu, že uvoľňuje do vlasov nejaký vitamín, len si neviem dosť dobre predstaviť ako. ale som s ňou spokojná. vlasy mi vydržali pekné rovné tri dni (vydržali by aj viac, ale už som si ich musela umyť). takže jej dávam palec hore 😎

penelope2066
23. sep 2011

@silvik1 Ahoj, dakujem Ti za referencie 😀 Mam si ju v plane kupit lebo ta moja terajsia uz dlho nevydrzi. Ani ja nemam kucerave vlasy skor take chaoticke 😀 Tak som zvedava.

evellinka27
18. okt 2011

Ahojte ,aj ja mam v plane kupit si novu zehlicku ,a neviem sa rozhodnut :Remington S9950 alebo BABYLISS ST 95 E Poradte mi prosim Mam kucerave vlasy,so sklonom k stiepaniu Dakujem za rady babulky 🙂 🙂 🙂

penelope2066
18. okt 2011

@evellinka27 Ja mam tiez v plane si kupit Remington S9950, podla mna su remingtonky najlepsie.

evellinka27
18. okt 2011

Teraz som sa bola poradit u mojej kadernicky a ona mi poradila znacku CHI v obchode sa neda kupit a je dost draha Zehlila mi nou vlasy a vyzeraju super a to nemusim mat ziadny pripravok V obchode sa neda kupit da sa objednat s Anglicka A le podla ceny zostanem asi pri Remingtonke Stoji totiz 120 eur

evellinka27
18. okt 2011

A ta zehlicka Remington S9950 je aj s parou ze?

penelope2066
19. okt 2011

@evellinka27 Nie,nieje s parou ta by mala obsahovat vyzivne serum,ktore sa pri zehleni uvolnuje.

zuzu1111
18. dec 2011

Ahojte baby. Máte niektorá žehličku Remington S1005 - tá čo je teraz v akcii vo vianočnej knižke v DM-ke?
Lebo čo som čítala, tak remingtonky si veľa báb chváli ale neviem, či aj toto číslo. 😝

zdenkakremenova
6. nov 2012

Na akej teplote sa maju žehlit vlasy?

angel22
7. dec 2013

Tak som sa aj ja po rokoch rozhodla pre kupu zehlicky a teraz som doslova zmatena, lebo to mnozstvo ... neviem si vybrat, co clanok, to iny nazor.
- volit kermicke plochy, alebo radsej trojkombinaciu ( teflon,keramika,turmalin)
- volit radsej ionizator, ci tie uvolnujuce sa olejceky ci co?
- mam odfarbovane huste blond vlasy, si poskodene, ale nie extra, takze staci rozmedzie 150 - 230, alebo este menej, teda 130 - 230?
Zehlicku chcem nie na kazdodenne pouzitie, a skor na natocenie vlniek a nie vyrovnavanie.
Moji finalisti:
http://zehlicky-vlasu.heureka.cz/remington-s-10...
http://www.shoppie.sk/remington-s6500/d-111299/...
http://www.shoppie.sk/rowenta-sf-7640/d-135995-...
http://www.mall.sk/zehlicky-vlasov/rowenta-sf-6...
http://www.shoppie.sk/remington-s7200/d-130370/...