Žehlička za cca. 3000 Sk, tipy ,názory

dulius
14. dec 2008

zdravim ... manzelke na Vianoce by som rad kupil zehlicku.
Tak mi poradte 🙂

paci sa mi napriklad tato, co na nu poviete? : Philips GC 4640

najlacnejsie asi ju najdem tu:

http://www.biga.sk/index.php?page=6&itm=32678&a...

cena 3318 Sk, doprava zdarma ... popripade Vase tipy na mozno nieco lepsie v tej cene 🙂

thanks ...

danulik
14. dec 2008

zehlicku na vianoce?? aby ti nou mohla zehlit tvoje kosele? 😀 a co tak skusit nejaky osobnejsi darcek? 😉

inac ta zehlicka vyzera dobre.. ja mam tefal (neviem presne aku), ale uz by som si ju nekupila..

elenita
14. dec 2008

A to Ti este stihne prist do Vianoc?

valka
14. dec 2008

my mame phillips z tejto serie uz 2 roky a zatial klop klop ziadny problem...kupili sme podobnu aj mojej mame, aj svokre a aj svagrina si kupila...vsetky sme maximalne spokojne...odporucam
myslim, ze tato je ok...
ak sa budes rozhodovat, pozri, ci ma naparovaciu spicku a automaticke vypnutie, ak sa s nou dlhsie nepracuje - usetrite kopec elektriny, ak nahodou na nu zabudnete (a nebude vam hriat cely vikend ako mne 😀 )

3558
14. dec 2008

ja by som sa zehlicke potesila. danulik ved to je celkom fain darcek. ja som za prakticke darceky.a do domacnosti ma potesi aj kalendar na rok 2009. 😉 😉

bubba
14. dec 2008

no ja mam tuto zehlicku uz 2 roky(teda vyzera ze je to ona)stala 2890,-v tescu a som s nou maxi spokojna vzivote som lepsiu zehlicku v ruke nedrzala 😀 😀 😀 uz jej chyba len jedina vec a to dialkovy ovladac 😀 😀

maruschka
15. dec 2008

ja som dostala takúto žehličku ako svadobný dar-tiež Philips a stála bez pár korún 4 tis..Slúžila dobre, pokiaľ ju moja dcéra pár krát nepreskúšala...

Potom som od manžela dostala systémovú naparovaciu žehličku tiež Philips-a to je delo...Mám ľanové plachty a tie keď žehlím hoci aj v 4 vrstvách, tak to vyžehlí všetky naraz...Alebo rifle-veľa krát sa mi stalo, že som ich neskoro dala dole zo šnúr a boli vyschnuté "na škrip"..Normálna naparovačka by s tým mala problémy, ale táto nová to vyžehlí jedným prežehlením obe strany..Takže namiesto toho, aby som stála hodinu pri žehlením, mám hoci aj 2 práčky vyžehlené za 20 min...Lebo niekedy periem aj 3 práčky za deň-podľa toho, čo baby práve robia a aké je počasie, či sa perie aj posteľné prádlo zo všetkých postelí,atď, atď....

Ale dulius odporúčam tú žehličku...Lacnú by som si nikdy nekúpila, lebo nestojí ani za deravý groš....

kocurik16
15. dec 2008

ja mám vianočný darček žehličku tefal už druhý rok,vtedy stála okolo 2500kč/to bola akciová cena/som veľmi spokojná.
Moja prvá žehlička stála iba necelú tisícku a vydržala mi 14 rokov.Keby chalani neboli skúšali ako lieta možno by slúžila do dnes.Nezáleží na cene ale na kvalite a šťastí.

babi30
15. dec 2008

ja mám žehličku braun, som s ňou veľmi spokojná, známa má tefal už viac ako 5 rokov a nevymenila by ju za nič. Z každej zn. je viac druhov kvalitat. aj cenovo odlišných myslím že sa oplatí porovnať pomer cena=funkcie jednotl. žehličiek. Odporúčam na žehličke nešetriť, moja bola drahšia a žehlí sama 😉 😀

bambusko
15. dec 2008

ja mam rowentu focus, tuto

http://www.elektroexpert.sk/zehlicky-parne-stan...

mala som 13 rokov tiez rowentu, na tie casy bola strasne draha, ale perfektna, vydrzala by, keby mi ju deti nestiahli za snuru na zem ☹ tato nova ma dobru zehliacu plochu a ta spicka vpredu je tiez super. na to, ze neznasam zehlenie, s tymto vynalezom to prezijem 😀

slunicko552
15. dec 2008

Jé tak to bych si taky přála.Mám etu za 1500Kč a stojí za prd.Budu muset šetřit.

blau
15. dec 2008

Mne svagrina povedala, ze jej krajcirka povedala, ze naj zehlicky su tefal. Ja mam siemens aj phillips a su fajn
zalezi co od tej zehlicky vlastne chces, myslim zehlit
robila som na lodi a tam mali dievcata ine zehlicky riadne s kontajnermi na vodu tie boli super to bolo para. Aj ja mam s kontajnerom na vodu, ale je dobra iba na postelne pradlo. Lebo je velka a dava vela pary. Ked som zehlila malemu veci bolo mi to tazke v ruke, tak som si kupila siemens za 17eur a som max. spokojna, ked sa pokazi kupim novu 😉

blovitc120
15. dec 2008

Ja osobne tiez fandim Philipsu, mozno su Tefal naj na svete, ale nie pre mna. Uz 3ks sa mi pokazili mesiac po uplynuti zaruky a oprava by vzdy stala tolko, co nova. Napr. odislo naparovacie teleso, nove stalo 1700 Sk+ praca, dakujem pekne. V servise mi povedali "tak ju pouzivajte ako nenaparovaciu". No bomba rada. Philips mam uz 5 rokov a je spickova, rovnako som Philips kupila mame aj sestre a tiez spokojnost. Ja najblizsie budem hladat taku, ktora sa sama vypne po 5 minutach necinnosti, lebo to stale zabudam 😠

dulius
autor
15. dec 2008

dakujem za vsetky odpovede a dodam len jedno pre niektore: ak chcem manzelke kupit zehlicku, to neznamena, ze to bude jediny darcek, takze tu sa bavim o zehlicke, nie o niecom osobnom. Dakujem za pochopenie.

Inak vyzera to, ze ju objednam, vase reakcie su pozitivne ;)

kristi
15. dec 2008

ja bych teda 3000 za zehlicku nedala

jinak mam Boschku za 800 a uz 4 roky zehli uplne super

danulik
15. dec 2008

dulius - ved v pohode, ale lepsie by znelo "chcem do domacnosti kupit zehlicku" 😉

mercy
15. dec 2008

My máme všetko Phillips, Elektrolux ale žehličku máme Tefal-a som spokojná

kocurik16
15. dec 2008

moja tefal vypína po 5. minútach. Ja som prvú kúpila sebe aj švagrinej pred 16. rokmi,stála málo ale dlho vydržala.Túto som si priala pod stromček ,mám ju dva roky a nemenila by som.Moja kmotra dostala žehličku skoro za 5000 a po troch mesiacoch ju vyhodila lebo voľačo sa pokazilo na nej a neu-
znali reklamáciu.Moje skúsenosti pri viacerých výrobkoch sú také,že ani značka ani cena neni záruka kvality.

mám značkový sendvičovač s výmennými platňami,kúpila som ho v máji tretí krát je v oprave z ničoho nič za pochodu prestane hriať 😒 ,suseda má z jedného obch.reťazca za 280Sk používa ho piaty rok.

dulius
autor
15. dec 2008

danulik: zehlicku kupujem manzelke, ja s nou zehlit nebudem , preto som to tak napisal 🙂

ide o to, aby sa jej zehlilo co najlepsie, najlahsie, preto treba kvalitu.

No idem jej poslat link na tuto diskusiu, nech sa sama rozhodne 🙂

norik1
15. dec 2008

Dulius jasne, kup 🙂 aj ja by som brala, len musim pockat kym sa mi pokazi ta moja Tefalka... nezehli zle, ale mohla by aj lepsie.. nechces zavolat mojmu muzikovi nech aj mne kupi taku? 😀 😀

Pozdrav zenusku, ze ma starostliveho manzela 😉

aponchie
15. dec 2008

ja jsem zehlici maniak 😀 zehleni me desne bavi a uzivam si to a dovolim si rict,ze jiste zkusenosti s zehlickama jiz mam..Tefal mam doma Supergliss je dobra coz je na 3 😀 vsechno je v pohode jen malo hreje..Philips je super zehlicka a doporucuji opravdu tu nejdrazsi co je..automaticke vypinani,pohodlne dolivani vody a hlavne neni dobre mit zehlicku prilis lehkou 😉 o to vic se nadrete tlacenim..extra parni raz je super,ale neni casto puzivanej..super je nastaveni teplot kdy nemusite 5min a vice cekat na snizeni teploty uplne jen se mi zdala zehlicka s tim parnim bojlerem,ale je desne draha to jde do tisicu 5a vice a ta zehli jak list!!!preschle dziny prejedete na 3stupen z 5a najedenkrat jsou jak z mandlu...

janka196
15. dec 2008

ahoj dulius tak ja mam tuto philipsku a som s nou maximalne spokojna. dostala som ju ako darcek na narodeniny 😉 http://www.consumer.philips.com/consumer/en/gb/...

bubba
15. dec 2008

janka tak to mam potom tu istu co ty...teda ak ma keramicky spodok...

janka196
15. dec 2008

bubba hej ma 😉

slunicko552
15. dec 2008

aponchie odkud jsi?Že bych Ti nosila prádlo 😅

susik77
15. dec 2008

ako darcek super, ale tiez by som tolko nedala, ja ma uz asi 7 rokov VEGA , naparovacia-to naparovanie ani nepouzivam, len zakl. funkcie. Stala asi 700 Kc, uplne staci 😉 Ale je pravda, ze zehlim len obyc. veci, manzel nastastie nie je kravatak 😎

aponchie
15. dec 2008

slunicko ..klidne 😀 ale za penize

slunicko552
15. dec 2008

😀

bubba
15. dec 2008

janka 196 ta nasa zehlicka je uplne skvelaaaaa.a.....len ma jednu chybicku krasy....tazko sa do nej capuje voda 😝 vzdy sa mi tam urobi bublinka a povylievam tolko destilky,ze keby to manzel vidi tak ma asi zbije 😀 😀 😀 inac zevraj tato zehlicka nemusi pouzivat destilovanu vodu (ale neriskujem a pouzivam ju stale)a za te dllllhy cas co ju mam som este len 2 x skusala cistit a este nevypadlo z nej nic,takze ziadny kamen ani bordel 😀 alebo nefunguje ten cistiaci gombik???? 😝 😀 😀 😀 😀

janka196
15. dec 2008

bubba veru je prerfis a to s tou vodou sa aj mne stava. a popri tom som myslela ze to bude easy ked ma ten otvor taky siroky. ja hlavne ocenujem aj to ze ma dlhy kabel a ten klb otocny ze sa nezalamuje. pocuj tak potom ten gombik nefunguje ani mne lebo tiez som skusala a nic 😀 😀 😀
.... jaj a ta voda tak ja kupujem taku speci vonavu ale ci je destilovana tak to fakt neviem, ale snad ano 😅

monkula
15. dec 2008

no, ja má tú starú komunistickú červenú a som spokojná... je to taká baľšaja mašina, je taká ťažká, že len priložím a hne´d je všetko rovné... 😀
ale nemenila by som 😅