Žehlička za cca. 3000 Sk, tipy ,názory

dulius
14. dec 2008

zdravim ... manzelke na Vianoce by som rad kupil zehlicku.
Tak mi poradte 🙂

paci sa mi napriklad tato, co na nu poviete? : Philips GC 4640

najlacnejsie asi ju najdem tu:

http://www.biga.sk/index.php?page=6&itm=32678&a...

cena 3318 Sk, doprava zdarma ... popripade Vase tipy na mozno nieco lepsie v tej cene 🙂

thanks ...

bubba
15. dec 2008

jeeeeeezis jani a ta voda sa da kupit aj u nas????ako sa to vola a kde to kupujes???ja to milujeeeeeeeeeeeeeeem.stretla som sa s tym v zahranici a pradlo potom uzasne vonia 😵 😵

monkula
15. dec 2008

bubba, takú voňavú vodu do žehličky predávajú v DM-ke 😉

katrin21
16. dec 2008

caute... my mame tu zehlicku z reklamy, co tam ta pani vylieva vodu z kvetov.. s tym otocným otvorom velkým.. Je VYNIKAJUCA!!!! len si teraz neviem spomenut, co to je za zancku, ci tefal, ci roventa... kazdopadne odporucam..

CO sa tyka destilovanej vody.. robim v elektrarni a mame tu aj upravnu vody ( demineralizaciu = destilovana)... a pytala som sa, ako je to s tou vodou...ze teraz uz pisu, ze aj obycajna moze byt... Ma technici vysmiali, ze jasne! Ved oni potrebuju, aby sa im predavali zehlicky, a aby sa tie, co mame rychlo pokazili.... vodny kamen neoklames...... takze spravte si nazor kazdy sama.. ja im verim... vodu su nosim, ale jasne, ze ked nahodou ziadnu nemam, nalejem aj obycku.. ale to len velmi vynimocne...

kocurik16
16. dec 2008

ja som používala aj do prvej iba vodu z vodovodu,ale tu je mäkká voda tak asi preto to nevadilo.Moju novú žehličku kupoval drahý v Brne na odporučenie predavačky a fakt je dobrá.

bambusko
16. dec 2008

vzdy som pouzivala iba vodu z vodovodu a nic sa nestalo, kamen sa predsa odstrani parou. teda moje zehlicky - aj stara aj nova, maju taku funkciu

janka196
16. dec 2008

bubba tu v uk to maju na kazdom rohu a vselijake vone. ked som bola minuly rok na slovensku tak som veru nikde nevedela zohnat 😠

katrin21
16. dec 2008

bamnusko: keby sa kamen odtranoval parou, tak ho nemame ani vo varnej kanvici, tam je pary az az 😀

aponchie
16. dec 2008

Loccitane ma nadherne vune do zehlicek a domovu,ale desne drahe..ja kupovala Quanto ironfresh v pruhledne lahvi ,ale s debilnim davkovacek strika to kdyz to nahnes je celkem fajn jen to pradlo po nem az tak nevoni..na nektere veci jsem dala zkusebne do nadrzky namichanou vodu s par kapkama levanduloveho oleje co mam na provoneni bytu a vonelo to nadherne a celkem to drzelo na povleceni treba..davam to i do vysavace par kapec oleje 🙂

dulius
autor
18. dec 2008

dakujem za reakcie, ja som to hned v ten den aj objednal, manzelke svietili ocka ;)
malo by to prist uz kazdym dnom, mozno aj zajtra ...

dulius
autor
23. dec 2008

Hehe, dnes dosla postou, manzelka nevydrzala a vyskusala ... a nevie si ju vynachvalit, ta Ionizovana para je super vec, takze som rad, ze je to OK ;) stalo to za to ...
pekne Vianoce a PF 2009 vsetkym !

bambusko
23. dec 2008

katrin, hej? a preco potom varna kanvica nezehli a nenaparuje??? 😕 😨

vinka
23. dec 2008

Bambuško aj ja mám takú žehličku kde stlačím gombík a odparí sa mi vodný kamen.Ani nie odparí ale pod parou vychádza z dierok von.Ale dobrú otázku si položila. 😀 Aj mna by to zaujímalo. 😀 😀 😀

bambusko
23. dec 2008

no asi som to nenapisla minule zrozumitelne. vodny kamen vypadne z tych dierok pri parnom naraze 🙂 a tak sa to cisti samo

slunicko552
23. dec 2008

dulis tak to je fajn,že jsi se trefil 😉

dulius
autor
23. dec 2008

slunicko, to hej ;) take veci potesia, najma na Vianoce ... mam rad prakticke darceky

lubka131
13. feb 2009

vraciam sa este k tejto teme, babeny, ktore mate Tefal, ta zehliaca doska Ultragliss nelepi?
mate niektora tuto: http://www.elektroexpert.sk/zehlicky-parne-stan...

lebo sa mi pozdavaju aj Rowenty, napr. tato http://www.elektroexpert.sk/zehlicky-parne-stan...
ma vela naparovacich otovrov co je dobre nie? nemate s nou niektora skusenost? dakujem.

yasmina
13. feb 2009

ja som myslela ze na vlasy ...tak som tu mrkla...hehe a to sa tu rozobera brrr zehlenie pradla 😀

lubka131
20. máj 2009

Ahojte, chcem sa vas opytat, nemate niektora tuto zehlicku? bo ju chcem kupit mame k narodeninam...
http://www.hej.sk/biela-technika/obchod/360593/...

peroli
1. dec 2009

já mám ariette a teda spokojenost úplně obrovská 😉