Žena, ktorá by chcela iba dievča. To bude matka!

era.peace
11. apr 2008

Co vravite na zenu, ktora je tehotna, ale povie, ze chce iba dievca. Vraj ked sa narodi syn, da ho prec. Vraj chlapci viac vystrajaju a nepocuvaju. A ze ona bude radsej fintit dievca. Mna uplne sokovala. Hovorim si, ze to povedala len zo srandy, ale mna tym zhrozila. Chuda to dieta. To bude matka?
A teraz este nieco lepsie k tomu. Minule sa prekecla, ze ma nejake problemy a ze doktor jej povedal, ze moze mat iba dievcata. Vraj nikdy nebude mat chlapca. To iba kvoli tomu hrala tvrdasku?

zuzec
11. apr 2008

to je nejaka blbost ze iba dievcata...moze to byt pravda???

mucilienka
11. apr 2008

to su hluposti, biologicky pohlavie dietata ovplyvnuje muz...

masinka
11. apr 2008

niektore choroby prenasaju matky na chlapcov, ale na dcery nie, tak to mozno tak myslel ten doktor ?

zuzec
11. apr 2008

tak to by som este chapala...ona to len zle napisala, ze nikdy nebude mat chlapca...chlapca mat moze, ale s nejakou vrodenou chorobou..asi tak ☹

era.peace
autor
11. apr 2008

Mozno, ona nam to povedala, ze nemoze mat chlapcov. Ale preco, to uz nepovedala, vtedy tato tema u nej skoncila.

dididi30
12. apr 2008

mucilienka aj ja som o tom pocula,ze ak ma zena rh negativ tak to ide na dieta hlavne chlapcov, no kto vie.. 😨

cairka
12. apr 2008

sa tu smejem nad tým, že chlapci viac vystrájajú a nepočúvajú 😀 😀 😀 máme v rodine dve baby, ktoré dajú zabrať viac ako 3chlapci spolu - jedna z nich je aj moja malá 😝

ygreen
12. apr 2008

no nevím, já byla jako dítě pěknej divoch a puberta se mnou tedy brutálně mlátila, že rodiče nevěděli co si počít, zatímco manžel byl absolutní andílek a kliďas 😀

Moje kamarádka si nadevše přála holčičku, ale přestože by byla malinko zklamaná, těšila by se i na kloučka, kdyby to tak mělo být. Naštěstí jí vyšla princezna 🙂

danka86
12. apr 2008

Svokra ma 4synov.. Cakala aj jedno dievcatko, ale potratila ju.. jednoducho jej telo nedokaze vynosit dievcatko.. takze v takomto pripade to mozne je..

dididi30
12. apr 2008

dani to vazne..ja som zas pocula,ze chlapci sa horsie vynosia, lebo su vraj citlivejsi ako baby 😨 ale asi je to individualne....

danka86
12. apr 2008

asi ano.. svokra strasne tuzila mat dievcatko a prisla o nu v 4mes a ona vlastne ani nevedela, ze je tehotna, lebo mala babenko a kojila a myslela si, ze menzes jej preto meska.. strasne ju to zlomilo, ked to zistila.. Teraz ked cakame s muzom dievcatko je radostou cela bez seba..

dididi30
12. apr 2008

dani to ti verim, aj z otcovej strany bola moja dcera jedinym dievcatkom ale segra caka dievcatko tak to bude ok....ale z muzovej strany je stale moja dcera jedine dievcatko tak sa vytesuju 🙂 ani sa to nezmeni, lebo muzova segra ma uz pomaly 40 a tretie babo , cize dievcatko neplanuju 🙂 ......ale svokra vravi, ze radsej 4 dievcata ako 1 chlapcek, ale ja zas vravim,ze teraz je to otocene, chlapci su zlatunky a babule ako certi ako aj moja mala 🙂

mywiel
12. apr 2008

Era matka nerozhoduje ci bude mat dievca alebo chlapca. 😀 O tom rozhoduje geneticky material muza. 😉 Ja mam tiez jednu kamosku co rozmysla takto a tiez ju nechapem, ved dieta je dar, nie sme pokusne kraliky kde si mozes vyklonovat dieta ake chces s takou farbou oci a vlasov nastastie to este riadi priroda. 🙂 Keby mala 4 chlapcov tak chapem ze chce dievku ale ako pises zrejme je toto jej prve dieta? 😅

danka86
12. apr 2008

to je vraj pravda.. muzi urcuju pohlavie a zeny mnozstvo 😅
Ja sa nedivim mojej svokre, ze uz je cela bez seba, ze toto bude baba, ale ked niekto prvorodicka.. Ale svokre by bolo jedno, keby to bol aj chlapec.. ale dievca, je predsa len dievca 🙂

mywiel
12. apr 2008

Inac dievcata sa objavuju castejsie, tazsie sa vraj urobia chlapci lebo spermie co robia chlapcov preziju v tele zeny kratsie, tie dievcenske su odolnejsie a dlhsie prezivaju. 🙂

mywiel
12. apr 2008

Este by som rada vedela co bude robit ked sa dozvie ze je to nahodou chlapec to ho da prec?! 😕 😠

dididi30
12. apr 2008

danka tak veru, je to jedno len nech je to zdrave a hlavne nech je aj dievcatko aj chlapcek 😅 bo dievcatko pre mna na vypomoc a chlapcek pre muza na paradu a dedicstvo 🙂 ale aj ak je to blbost, dievcatka su nalepene na otcoch a chlapci na mamach, ale aj to je diskutabilne 😀

jabber
12. apr 2008

era.peace - já mám taky známou, která mohla mít jenom holčičky - ve smyslu, že chlapeček byl nositelem nějaké genetické vady, kterou mají v rodině (už přesně ale nevím, jak se to jmenuje) - přenáší se to jenom na potomky mužského pohlaví. Dítě se narodí, ale do 1 roku umírá. Byla dokonce 2x s chlapečkem na potratu ☹ 😒 než čekala holčičku. Je to hrůza, takovéhle osudy ☹

Podle mě to takhle bylo od té tvé známé myšleno 😉

mywiel
12. apr 2008

Tak to je fakt hrozne to si neviem ani predstavit ist zakazdym na potrat ked to nevynde, a to ti doktori maju 100% istotu, ze to dieta bude chore ak to bude chlapcek? ☹

jabber
12. apr 2008

mywiel - prý jo 😢 ☹ , hlavně když si představíš v kolikátém už je týdnu než se pozná chlapeček - je to fakt strašný ☹

f.nina
12. apr 2008

Holky jen bych chtěla říci že je pravda že ženy někdy nemužou mít určité pohlaví viz. moje mamka 5krát potratila a vždy zjistily že to byl chlapeček po několika letech vyšetření a zkoumání jí zjistily že opravdu chlapce nemůže mít že je nedonosí proto má jen 3 dcery

mywiel
12. apr 2008

Nina tak klobuk dolu, tvoja maminka 5x potratila?! ☹ Tak to je super, ze ma 3 holky, ze sa nenechala odradit, muselo to byt pre nu tazke. ☹

mataharyy
12. apr 2008

Je to nějaká porucha, ale to se projevuje jen u kluků, nebo ne 😕

jabber
12. apr 2008

f.nina - tak to mamku obdivuju 😵 , to muselo být fakt hrozné taky 😒 ☹
Je to tak - existují genetické vady vázané na pohlaví 😖

marse
12. apr 2008

Teraz nechapem, tak na jednej strane chce len dievca, ze chlapca da prec, ale na druhej strane chlapca mat nemoze 😕 trocha divne, tak je potom jasne ze zrejme bude mat dievca ked chlapca mat nemoze. Bud to v hlave nema poriadku alebo by chcela ovplivnovat pomaly aj slnko aby svietilo aj v noci. Ak ma vazne poruchu pohlavia pri miminku dobre, ale nech sa nevyjdruje ze ked bdue mat chlapca tak ho da prec. A ked bude zdravy a krasny tak aj tak po poputuje prec??? J a by som tu zensku nazvala inak ale to by mi zrejme zrusili prispevok 😒 😠

f.nina
12. apr 2008

mywiel :bylo to težké hodně jsi přála kluka a nikdy ji to nebylo přáno ale samozřejmě je ráda i za nás děvčata,ale když zjistila že jsem těhotná hrozně moc jsi přála aby to byl chlapeček a když jse nám narodil malí Patrik tak byla fakt šťastná a pořád ho rozmazluje.Myslím si že každá maminka si přeje chlapečka i holčičku ať jsou hezky do páru aspoň u mne to tak je přece jenom mít doma samé kluky a nebo holky to musí bejt záhul 😅

mywiel
12. apr 2008

Ja by som tiez chcela aj dievca aj chlapca, ale kazde dietatko je dar, niekto nemoze mat vobec deti a to musi byt to najhorsie. 😒

era.peace
autor
12. apr 2008

Pre mywiel. Praveze uz ma jednu dceru a chce, aby aj druha bola dcera.

mywiel
12. apr 2008

Aha tak to asi kvoli nejakym tym vrodenym chybam, ale ako si to predstavuje, ze bude skusat kym to bude dievca a ak to budu chlapci tak pojde na potrat?! No neviem si to dost dobre predstavit, ved to sa neda naplanovat aby to boli len dievcata!! 😒

mywiel
12. apr 2008

Mozno jej telo nevie donosit chlapcov a ak je embryo chore tak ho telo spontanne vyluci a tym padom u nej su to asi ti chlapci ktori maju nejaku tu chybu, tak vie, ze ak dieta donosi tak to bude urcite len dievca, mozno tak to myslela... 😕