Žena, ktorá by chcela iba dievča. To bude matka!

era.peace
11. apr 2008

Co vravite na zenu, ktora je tehotna, ale povie, ze chce iba dievca. Vraj ked sa narodi syn, da ho prec. Vraj chlapci viac vystrajaju a nepocuvaju. A ze ona bude radsej fintit dievca. Mna uplne sokovala. Hovorim si, ze to povedala len zo srandy, ale mna tym zhrozila. Chuda to dieta. To bude matka?
A teraz este nieco lepsie k tomu. Minule sa prekecla, ze ma nejake problemy a ze doktor jej povedal, ze moze mat iba dievcata. Vraj nikdy nebude mat chlapca. To iba kvoli tomu hrala tvrdasku?

mywiel
12. apr 2008

Zrejme vie ze moze donosit len dievca, ze ak to je chlapec tak bude mat tie vrodene vady a telo ho samo vyluci na zac. tehu mozno to tak myslela...? 😕

mywiel
12. apr 2008

Ten konik dnes nejako blbne pisem 2x tu istu odpoved a vobec mi ju tu neukazuje! 😠

jabber
12. apr 2008

mywiel - já si taky myslím, že to může být jedině takhle. Jako přát si druhé dítě dceru to samozřejmě může, ale snad není taková krá.a, aby zdravého chlapečka dávala pryč 😕 😅 . Já ani nevím, jak by to prakticky provedla, vždyť když už je poznat pohlaví, tak už jí potrat nikdo z jiných než zdravotních důvodů ani neudělá 😕 . Může ho dát tak jedině k adopci 🤐

tribitka
12. apr 2008

ja poznám jdenu babu, ktorá nie je nejaká mladá hlúpa, má už viac ako 30, chce dieťa, ale už viac ako rok zisťuje a chodí k rôznym liečitelom, lebo ona chce len a len dievča... ked mi naposledy s vážnou tvárou povedala, že keby sa jej narodil chalan tak ho vyhodí von oknom, skoro som je jednu strelila!!!!!!!!!!!!!!!! 😠

maca793
12. apr 2008

tribitka
tak tú babu odomňa pozdrav a vypál jej za ucho!!!!!!
ja som chcela len dievku, ale hovorila som si, že keď to bude chlapec, tak to bude fajn, lebo chlapca v rodine nemáme a môj otec sa konečne poteší vnukovi, ale čo čert nechcel mám 3 baby a otec je z toho na nervy ☹

penelope2066
12. apr 2008

ked budem niekedy v buducnosti tehotna tiez tuzim len po dievcatku...no ale ked to bude chlapec tak sa stoho nezblaznim ani ho nebudem mat menej rada,ale radsej by som mala dievcatko.

penelope2066
12. apr 2008

len nech je zdrave

maca793
12. apr 2008

to je pravda, pene 🙂 😉

penelope2066
12. apr 2008

ale najradsej zdrave dievcatko 🙂

maca793
12. apr 2008

aby si mohla robíť copíky, a obliekať donekonečna tie krásne šatičky? 😉

papuellka
13. apr 2008

Jéé maca793, ty máš tři holčičky, to je krásné... taky si moc přeji holčičku, ale nic se na tom nezmění, když to bude chlapec... 🙂

kovackaadka
13. apr 2008

Ja vždy hovorím že ked budem mať druhého chalana tak ho predám na čiernom trhu 😀 😀 😀 ale samozrejme,že nie,ani z mosta skočiť nepôjdem a budeme ho vééééľmi ľúbiť,tak isto ako aj prvého.ale predsa len to dievčatko by bolo supééééér.

andelka
14. apr 2008

Já si taky přeju holčičku, nějak podvědomě, dokonce když s manželem mluvíme o budoucím mimču, tak říkáme Anežka, aniž bychom mohli ovlivnit, co to jednou bude. Taky bych chtěla vědět dopředu, co se narodí, až budu těhu, abych se mohla srovnat s tím, že to bude kluk. Neříkám, že bych chlapečka nechtěla, ale musela bych se s tím torchu smiřovat a nalézt k němu cestu ještě v bříšku. Na druhou stranu si říkám, že bych chtěla páreček a kluk aby byl starší, takže už tak kategorická nejsem. Hlavně aby se zadařilo přirozeně a mimčo bylo zdravé, aji já.

baris
14. apr 2008

Já chci mít taky holku 😵 a jsem si jista, že když mi pan doktor na 3D ultrazvuku řekne, je to kluk, tak to obrečím 😀

Ale především chci, aby moje dítě bylo zdravé, takže kluka si sice obrečím, ale budu to neznamená, že bych ho měla méně ráda.

roxy
15. apr 2008

aj ja chcem dievčatkko 🙂 chlapcek by mi tiež nevadila ale okolo mna su samí chalani tak by som to chcela trošku prelomit 🙂 a male dievčatka su strasne zlatynké 🙂))))))))

meleri
15. apr 2008

holky, přiznám se, že bych taky chtěla holčičku! S tím ovlivňováním je to asi blbost...tedy někde jsem četla, že prý pohlaví ovlivňují spermie, takže nevím...
navíc podle toho co se píše, tak mám furt chuť na slané a to bude asi kluk...

maart
15. apr 2008

Holky, je tady taky nektera, ktera touzi po chlapeckovi....fakt by me to moc zajimalo 🙂 .

sue
15. apr 2008

Maart, ja som veľmi veľmi chcela chlapčeka 🙂

kristi
15. apr 2008

ja jsem chtela holcicku a mam ji. Ver a vira tva ti da,co chces 😀

panterka
15. apr 2008

ježiš, to je ale blbost 🙄

kristi
15. apr 2008

kdo je nespokojeny, tak si to vymente 😀

panterka
15. apr 2008

radši si važte toho, že máte zdravý dítě a vůbec že v dnešní době nějaký máte 🙄

maart
15. apr 2008

....Kristi.... 😀 .....no ze ja jsem taky moc touzila po klouckovi, ale tady se mne zda, ze by kazda chtela kupovat ruzovy saticky, co? Ahojky Panterko! No jasne, je to blbost, ale prote mi to tak prislo 😉 ....Ja jsem tedy spokojena.... 🙂 .

sue
15. apr 2008

Panterka, presne tak 😵
...ale inak verím, že platí to čo píše Krista...

maart
15. apr 2008

Jasne, ze mas pravdu, tak je to....

panterka
15. apr 2008

holky, jak jsem to tu četla, tak mi to přišlo, že malý chlapečci by se po porodu měli topit jak koťata, ty lidi si vůbec neváží toho, že mají zdravý dítě a že ho vůbec mají, podívejte se kolem sebe, určitě uvidíte hodně připadů, kde by páry, který nemůžou mít děti, dali cokoliv za to, kdyby jim bylo přáno

panterka
15. apr 2008

ahoj maart, nezdá se Ti, že se to tu nějak rozmáhá? 😅 to je už druhý podobný téma, ve kterým jsme se takhle sešly 😕

maart
15. apr 2008

...no prave, taky jsem si to zbezne precetla a mam takovy pocit, ze jsou ty moji dva klukani takovy jako podradny ci co 😅 😕 .....no nic, jenom jsem chtela stournout to vosiho hnizda.... 😉 , prijde mi proste ujety, kdyz nekdo rika, ze by chtel JENOM holcicku, to je fakt sila, no ne???

panterka
15. apr 2008

maart, proč myslíš, že jsem zareagovala já? 😀 😀 😀 😀 přijde mi to už fakt jako maximální kravina, kor když někdo čeká první dítě... já myslím, že stačí pár problému s otěhotněním nebo v těhu a maminy by hned změnily názor, kdyby zjistily, co je to bát se o děťátko

sue
15. apr 2008

Maart, náš tatko sa na mňa hrozne nahneval, keď som povedala, že chcem chlapčeka... vraj vyberaví ľudia nemajú dostať nič, tak nech už nikdy nič také nepoviem 😔