Zháňam DVD Pilates z edície sme z 1.6.2007

olinka6226
24. jún 2007

Ahojte, snazim sa zohnat pilates cvicenie z edicie sme - konkretne cviky na chrbat. Vyslo to v sme 1.6., ja som to bohuzial prepasla. Dala som si ho kupit manzelovi a on ho sice kupil, ale to bez DVD ☹ Strasne by som ho chcela zohnat. Mate ho niekto? Bol by pripadne niekto z BA ochotny mi ho pozicat? Dakujem.

skrecok
24. jún 2007

Ahoj Olinka,
akurat tieto Cvicenia na chrbat a drzanie tela mam 2ks. Ale musim najprv pohladat, dufam ci to najdem, lebo mam tolko papierov okolo seba 😕 . Potom sa ti ozvem ked najdem.

olinka6226
autor
24. jún 2007

ok, to by bolo super keby si nasla.

anielik
26. jún 2007

babulky a nemate niekto tie cd pilatesu? ja som to dako cele prepasla. Ak by ste to niekto mali a nenapalili by ste mito?
Fitloptu mam

http://www.sme.sk/pilates/
Dakujem

vendynka
26. jún 2007

Babulky a mate tie CD aj so zvukom? - lebo sme na nich zvuk nejde ☹ - tak hladam, kde je chyba...

bibula
26. jún 2007

ahojte,mne zvuk ide...

anielik odkial z ba si? napalim ti,alebo to skusime nejak cez pc? 😉 zabalim to do raru a skusim to poslat cez uschovnu?co ty na to?

vendynka
26. jún 2007

Bibula aj ja si prosim ten pilates, ak smiem 😕

anielik
26. jún 2007

ahoj bibula som zo senca...
neviem co je uschovna, ale pokial to tebe ide poslat tak ja mam velku schranku. Mame vlastnu domenu so schrankou...

Dakujem si zlata 😉

skrecok
27. jún 2007

Ahoj,
uz som nasla sme zeny s DVD pilates-cvicenia na chrbat a drzanie tela. Tak ako sa dohodneme, poslala by som ti to postou alebo...?

bibula
27. jún 2007

ok,ked to vlozim na net,dam vediet.pa

bibula
27. jún 2007

takze 1.cast-musite stiahnut vsetky zasielky,su 4-teda 1.cast sa sklada zo styroch balickov 😀

adresa- http://www.uschovna.cz/

vyzvednout balik a zadat kod ao je aj s tou uschovnou-okopirujte a cucajte,idem vkladat dalsi diel 1.casti
Uschovna468295afd73eb86

vendynka
27. jún 2007

OK, dakujeeem - prvu cast mam 🙂 - Ty makas na pokracovani, vsak?

bibula
27. jún 2007

Uschovna4682a2459005819

bibula
27. jún 2007

Uschovna4682ac1e01a2424

bibula
27. jún 2007

Uschovna4682b5895ada360

1 cast je hotova.skuste ci ide..pa

madeleine
28. jún 2007

Ja som ti to objednala... sa mi to zase nezda az take drahe... skoda ze sa to neda bez SME... ale mozno ked skonci ta kolekcia s novinami, ostane im toho kopu a budu to predavat aj bez... 😉

hasleerka
1. júl 2007

ahojte o aké cvičenie sa to jedná, len na chrbát, alebo celé telo?

mojalili
4. júl 2007

Ahojte kočky,
Cd cez dennik SME som presvihla,a le mam doma dve CD Pilatesu, jedno je cvicenie s činkami a druhe je zamerane na sepvnenie brucha, zadku a stehien. JA cvicim denne (niekedy aj 2x denne) to druhe a naozaj, citim sa po tom super. A HLAVNE sa pri tom riadne odreagujem z celeho dna, nakolko to cvicim ked mam cas (t.j. o 23 hod. vecer). 😉

sannika
25. júl 2007

ahoj, mám problémy s chrbticou a zháňam pilates DVD 4 tak vás pekne prosím sk ho niekto máte kontaktujte ma mailom čím skôr prosííím. Vďaka

anamor
25. júl 2007

skus to objednat zo sme, viem, ze este len to idu odosielat, lebo bol velky zaujem, tak dorabali dvdcka www.sme.sk/pilates da sa aj cez net

adrianocka
22. sep 2009

Ahojte baby, viem, ze sa ozyvam neskoro, ale az teraz som bola donutena (po materskej) sa dat na cvicenie. Pilates to je to prave orechove. Mozete mi niekto poslat na adrika2000@pobox.sk subory s cviceniami Pilates, kedze uz sa nedaju stiahnut z uschovne.cz alebo ich niekde na nete vyvesit, kde si ich budem vediet stiahnut. Diky.Pa.

ianitka
22. sep 2009

adrianocka a ktore by si chcela.pohrabala som a nasla som z tej sme edicie 1 (uvod -sila zvnutra), 2 (na chudnutie) a 4 (na chrbat a drzanie tela)
mam este zoralates a este 2x pilates z emmy, ktore by si chcela

adrianocka
24. sep 2009

ahoj inanitka, dik, ze si sa ozvala; mala by som zaujem o zoralates a sme ediciu 1,2,4; som uplny zaciatocnik, tak dufam, ze si vyberam dobre (pilates z emmy nemam tiez), diky moc

rasva
18. okt 2009

chcel by som pilatesové cvičenia pre svoju partnerku, viete mi niekto v tom pomocť? 😉