Zháňam knihu od Johna Graya

pampusiaci
31. júl 2017

Ahojte, neviem, či to patrí do diskusie, ale zháňam knihu: John Gray: Muži sú z Marsu, ženy z Venuše a deti sú z neba... Je to kniha o pozitívnej výchove. Nenašla som ju na bazári a v kníhkupectvách len ako vypredanú. Viete mi niekto poradiť, kde ju môžem zohnať, alebo, ak niekomu stojí v knižnici a chcel by ju predať, napíšte mi, prosím 🙂

citizen113
1. aug 2017

@pampusiaci skus aj bazoš zadať inzerat niekedy sa pošťastí ,ja tak kucharske knižky zhanam a knižnica ,niekedy ozaj prekvapí

0silvia0
1. aug 2017

@pampusiaci veď sa dá nájsť aj v pdf. formáte, pri zadaní názvu mi vyskočil hneď prvý odkaz:
http://files.cyrano-a-roxana.webnode.sk/2000002...

pampusiaci
autor
1. aug 2017

@0silvia0 Jeej, ďakujem, na to som ani nepomyslela, odkedy som skončila školu, nejako mi pdf knihy vyšumeli z hlavy 🙂))

pampusiaci
autor
1. aug 2017

@citizen113 Ďakujem 🙂 Hľadala som aj na bazoši, aj v knižniciach, majú ju KE len vo vedeckej 1 ks a ten je požičaný do septembra. To už mám termín pôrodu, tak potom neprečítam už asi veľa 🙂 Ale budem ešte sledovať bazáre 🙂 A zatiaľ si vystačím s pdf formátom, ako mi tu poradili 🙂 Vďaka.

0silvia0
1. aug 2017

@pampusiaci nemáš za čo, možno sa začítam aj ja, tiež som túto knihu ešte nečítala 🙂

pampusiaci
autor
2. aug 2017

@xxxxxnnnnn Tam som ale našla samé vážne veci, pomoc v hmotnej núdzi a tak... Je mi trápne dať tam takúto požiadavku... Bude to ok?

pampusiaci
autor
3. aug 2017

@0silvia0 Práve som si stiahla ten odkaz, tak to je síce kniha od Graya, ale o partnerských vzťahoch. Potom vydal ešte jednu, ktorá má skoro rovnaký názov, len ten dodatok je "deti sú z neba" a tá je o pozitívnej výchove 🙂
Ale nemám ani tú prvú, tak sa mi zíde aj táto 🙂 Trochu som sa začítala a vyzerá to zaujímavé 🙂
Vďaka teda 🙂 To len aby si vedela, že o výchove je ešte iná kniha 🙂

0silvia0
3. aug 2017

@pampusiaci pardon to som si nevšimla, ale ja mám riešenie aj na túto druhú knihu. V tomto antikvariáte ju majú, rýchlo objednaj aby ti ju niekto nevyfúkol:
http://www.paseka.sk/index.php?&page=katalog&bo...

pampusiaci
autor
11. aug 2017

@0silvia0 Jeej, ďakujem, až teraz čítam... V Banskej Bystrici mám tetu, tak mi to rovno kúpi 🙂 Veľmi pekne ďakujem 🙂

0silvia0
12. aug 2017

@pampusiaci radsej tam vopred zavolaj a rezervuj, maju len 1 ks.