Žiadny podvod

mercy
13. mar 2007

Práve mi volala Janka Snopková, o ktorej som tu písala v súvislosti s jej synom Davidom,ktorý má smrteľnú chorobu a potrebuje finančnú pomoc, aby sa mohol liečiť v Egypte u doktorky Augustínovej.Niektoré z vás jej prispeli, za čo vám veľmi ďakujeme. Niekto ju tu však obvinil z podvodu a jej prosba-aj moja- boli vymazané.Vraj uverejnený účet nepatrí jej,ale nejakému chlapovi 🙄
Takže:mám málo času,ale hneď teraz sem musím napísať, lebo nedovolím, aby mojej výbornej kamarátke, ktorá dosť trpí aj tak, niekto takto ublížil.Najprv kto som ja:volám sa Marcela Fuknová a som reportérka jedného týždenníka.Mnohé z vás ma poznajú a keď si hodíte na vyhľadávač moje meno, nájde vám to x článkov.Moja totožnosť sa teda dá ľahko overiť. Janka Snopková je moja priateľka už 15 rokov. Býva v Považskej Bystrici, adresu môžem pokojne dať.Davidka mala v 22 a hoci sa rozhodovala úplne sama a v ťažkej situácii, nechala si ho, čo by mnohé ženy nedokázali😠 Okrem toho vychováva s láskou a dobre dve dcérky svojho druha Juraja Haššíka. Žijú spolu už 5 rokov.Dievčatám mama zahynula pri dopravnej nehode Janka sa o ne nádherne stará.Okrem toho má vyštudovanú vysokú školu, učí v Dubnici nad Váhom angličtinu. Davidko je naozaj chorý, napíšem to už takto blbo-Jani prepáč, ale ak medicína na niečo nepríde, tak o desať rokov bude ležať úplne ochrnutý na posteli a dýchať cez dýchací prístroja a zomrie na zadusenie.Terapia doktorky Augustínovej mu môže pomôcť tento stav oddialiť.Janka je najsilnejší a najstatočnejší človek akého poznám, tých 100 000 naozaj potrebuje na liečbu, x krát prespávali u nás, keď Davidkovi robili v Bratislave vyšetrenia.Celý priebeh jeho choroby som opísala v marcovom čísle Mama a ja.Nemusíte jej poslať peniažky, ale nech sa nikto viac neodváži ubližovať jej napriek tomuto všetkému svojím podozrievaním. Lebo Janka urobila pre svoje dieťa maximum:zverejnila svoje súkromie a prosila o pomoc, hoci to veľmi ťažko nesie.Inú možnosť totiž nemá.

tonicka
13. mar 2007

mercy som rada, ze si napísala, my sme peniazky poslali a celkom sme sa podivili, ked tema zrazu zmizla. Janke aj Davikovi drzime palce a zelame vela síl.Tonka, Kamil a Karolinka 😵 😵

elliana
13. mar 2007

drzim prsty janke aj jej Davidkovi, netreba si vsetky hlasky brat k srdcu, vzdy sa najdu ludia, ktori chcu ublizit

mimi109
13. mar 2007

mozno niekomu vadilo ze janka tu hladala trosku financnej podpory
drzim prsty obom

newyorkgirl
13. mar 2007

mercy si super, ze takto pomahas ako mozes, Janke aj Davidkovi aj my velmi drzime palceky 🙂

elliana
13. mar 2007

Ja mam pocit, ze niektore maminky si myslia, ze sme naivne a slepe a ze nam vlastne pomahaju otvorit oci. Ale ja si tiez overim, kam posielam peniaze a 10 krat si rozmyslim, ci robim dobre a ci nejde o podvod.

certica
13. mar 2007

elli, to hej, ale musi to byt tazke psychicky, uz aj tak je to...no fakt neviem, ako by som sa citila.
jani drzte sa 🙂 , rozhodla som sa este poslat nejake tie peniazky. myslim, ze clovek ich dokaze v zivote vyhodit na ovela nepodstatnejsie veci...

certica
13. mar 2007

elli, to patrilo este k tomu tvojmu prvemu prispevku

marfusaklimca
13. mar 2007

ahojte, ani sa mi nechce veriť, že niekto niekoho môže obviniť za podvod, ak ide o pomoc... čo sme to za ľudia

ramzesa
13. mar 2007

No toto 😠 , to preco ta tema zmizla, myslela som, ze sme si to uz vydiskutovali, ze clanok je pravdivy. Ved niektore sme ho aj ofotili do albumov. 😠 Myslim si, ze casopis by len tak cosi do sveta nepustil a je v nom uvedene take iste cislo uctu. A aj keby Dr. Augustinova mala Davidkovi pomoct co i len o jeden mesiac oddialit vozicek, tak to stoji zato. Co by sme my ostatne pre svoje deticky neurobili. 😔

cat
13. mar 2007

elliana, tu na modrom koníku je strašne vela báb od samého začiatku tejto stránky, čiže cez 2 roky, tým chcem povedať že Mercy poznáme, aj osobne niektoré a toto zaručene nie je žiadny podvod. 😎

elliana
13. mar 2007

cat, ja janke a mercy verim, narazala som prave na tie, ktore do mercy rypali, ja som aj predtym v tej teme pisala, ze kto nechce prispiet, nech radsej nevypisuje popudlive hlasky. A citala som ten clanok v mamaaja este predtym, ako tieto temy vznikli

sonja2
13. mar 2007

Ahojte, je to ten článok o motýlovi ?

chcela by som prispieť aj ja napíšete mi niekto číslo účtu ?
Certi : súhlasím s tebou , oveĺa častejšie vyhadzujeme peniaze na úplne nepodstatné veci ...
Možno sumam kt. pošlem nebude velká ale, verím že aj to málo pomože 😀
Janka a Davidko obidvom Vám držím pršteky 😀

certica
13. mar 2007

sonja, poslala som ti ip

ramzesa
13. mar 2007

sonja cislo uctu je aj v casopise Mama a ja, ja ho tu radsej nenapisem, nech to spravi merci alebo ja, lebo ma este obvinia, ze som napisala svoje 😕

erika153
13. mar 2007

ano aj ja som citala ze temu zrusili a navrhujem aby sa k tomu admini vyjadrili, preco to tak spravili a preco sa na ceskom koniku pise ze admini zistili ze je to podvod.. neverim ze je to podvod a preto by sa k tomu mali vyjadrit kompetentni! majka, bob, emjee tak ako to vlastne bolo? preco sa na vas odvolavaju ludia ze ste zistili ze ten ucet je podvod? 😨

janka drzime palce a nevsimajte si ludi, ktori vam to chcu pripadne prekazit ale celu svoju energiu radsej venujte syncekovi. 😵

cat
13. mar 2007

eliana, tak potom beriem späť, neviem prečo som mala dojem z tvojho príspevku že skôr pochybuješ..a zmazanú tému som ani nedočítala, to sa nedalo 😒 tak sorry 🤐

ramzesa
13. mar 2007

chcela som napisat janka

cat
13. mar 2007

erika, v ktorej téme sa to píše??

erika153
13. mar 2007

a aby som bola konkretnejsia:

4a • 2d • Včera ve 21:30
holky,
jednu diskusi tady už nenajdete. Týkala problematiky, která mě rozčilila tak, že jsem psala adminům. Prože se nic nedělo, dala jsem zjistit, komu patří zmiňovaný účet, kolik je na něm peněz.

Výsledek: účet patří muži, není u něj poznámka na charitu ani veřejná sbírka. Obrat na účtu se pohybuje v rozmezí 600- 6000,- SK. Na účtu už byl i debet.

cat -Jen tak o živote...

fakt neviem ako sa daju zohnat informacie o ucte nie to este kolko je tam penazi! 😕

melory
13. mar 2007

bingoooo

melory
13. mar 2007

mala to nehat medzi nami slovakmi, lebo vidim komu sa najviac chce hrat na detektiva v oblakoch 😢

papula
13. mar 2007

Ja tiez verim,ze to podvod neni a velmi drzim palceky Janke a Davidkovi aby sa im to podarilo 🙂

cat
13. mar 2007

erika, dámy z tamtej témy sú predsa tie ktoré rýpali v pôvodnej téme, takže ja sa nevyjadrujem, napokon, slúbila som to emjee.

No tiež si myslím že k tomu čo napísala tá 4a by sa mali admini vyjadriť, to je 1.,urážka tej mamy chorého chlapca a po 2, úplná hlúposť.

erika153
13. mar 2007

ale nakoniec urobia aj ta sprostych z nas 😀 😀 😀 to je vydareny paradox. a zakazdym to tak vypali, bud temu zrusia alebo zamknu alebo napisu do ip aby sme sa nehadali...samozrejme z niektorych prispevkov mam dojem ze ti najvacsi rypalovia ziadnu ip od admina nedostanu!🙄 ako mam potom verit ze admini su objektivni ked ziadnu objektivitu nevidim! 😕

melory
13. mar 2007

kdo veri posle kdo neveri je ticho....ale naco riesit - moj znamy z prahy sa raz vyjadril o svojich zmanych :"a resili veci..."a uz sa snimi nestika :"protoze furt, resili veci"

janickacrazy
13. mar 2007

Ahoj, ďakujem za podporu, som rada, že aspoň niektoré mamičky nám veria. Ani vám nebudem opisovať ako sa asi cítim. Len Vaše príspevky ma povzbudili. Číslo účtu tu už radšej nebudem uvádzať, lebo by ma zase niekto napadol. Kto chce, pošlem mu ho na IP. Nechápem, prečo sa k tomu nevyjadria admini, prečo veria nejakej 4a a prečo neveria mne? Nie je to zvláštne? Vôbec tomu nerozumiem. Poobede idem do banky a uvidím, či sa mi podarí nejakým spôsobom dokázať, že ten účet je na moje meno a nie na nejakého chlapa. Okrem toho si myslím, že keďže bol o nás uverejnený článok v časopise, tak tam si tiež musia overiť, čo zverejnia, no nie? Keď som sa pýtala Davidka, čo by úplne najviac chcel na narodeniny, povedal mi: Maminka, ja by som chcel byť zdravý. Mal vtedy iba 6 rokov. Ešte teraz je mi do plaču, keď si na to spomeniem. Prečo nám chce stále niekto ubližovať?

cat
13. mar 2007

Erika, ja som bola v lete na stretku MK kde boli admini všetci traja a myslím že určite sú a budú objektívni a že sa to vyrieši, myslím ten český príspevok..ak emjee napísala že aj im hodila ip, nemám dôvod tomu neveriť..

elliana
13. mar 2007

janka, prajem ti vela, vela sil, a ako som uz pisala, skus sa nad to povzniest, myslim si, ze este stale je na svete viacej tych "dobrych" ludi, ktori ti drzia prsty a snazia sa pomoct aj tym malom, co ti poslu na ucet.
Drzs sa a nepoddavaj sa

barunka
13. mar 2007

janka, prosím ťa, pošli mi číslo účtu do IP, prvý príkaz mi neprešiel a časopis mi zlikvidovala dcérka. Chcem vám prispieť aj ja, nie je to síce veľa, ale predsa niečo.

ja jednu vec nechápem, praxovala som v banke, pracovala v poisťovni a nie je mi jasné, ako sa dá zistiť zostatok na účtu cudzieho človeka. Je to diskrétny údaj, ktorý nijaká pracovníčka banky nezavesí na nos kadekomu... Jedine že by dotyčná osoba pracovala v tej danej banke...
otras.

cat
13. mar 2007

Jani, určite sa admini vyjadria a pochybujem že by verili tomu nezmyslu čo napísala nejaká 4a. Skôr si myslím že ešte ani netušia že to tam napísala, veď majú na starosti aj iné veci, veď majú malé bábo tiež..