Žiadny podvod

mercy
13. mar 2007

Práve mi volala Janka Snopková, o ktorej som tu písala v súvislosti s jej synom Davidom,ktorý má smrteľnú chorobu a potrebuje finančnú pomoc, aby sa mohol liečiť v Egypte u doktorky Augustínovej.Niektoré z vás jej prispeli, za čo vám veľmi ďakujeme. Niekto ju tu však obvinil z podvodu a jej prosba-aj moja- boli vymazané.Vraj uverejnený účet nepatrí jej,ale nejakému chlapovi 🙄
Takže:mám málo času,ale hneď teraz sem musím napísať, lebo nedovolím, aby mojej výbornej kamarátke, ktorá dosť trpí aj tak, niekto takto ublížil.Najprv kto som ja:volám sa Marcela Fuknová a som reportérka jedného týždenníka.Mnohé z vás ma poznajú a keď si hodíte na vyhľadávač moje meno, nájde vám to x článkov.Moja totožnosť sa teda dá ľahko overiť. Janka Snopková je moja priateľka už 15 rokov. Býva v Považskej Bystrici, adresu môžem pokojne dať.Davidka mala v 22 a hoci sa rozhodovala úplne sama a v ťažkej situácii, nechala si ho, čo by mnohé ženy nedokázali😠 Okrem toho vychováva s láskou a dobre dve dcérky svojho druha Juraja Haššíka. Žijú spolu už 5 rokov.Dievčatám mama zahynula pri dopravnej nehode Janka sa o ne nádherne stará.Okrem toho má vyštudovanú vysokú školu, učí v Dubnici nad Váhom angličtinu. Davidko je naozaj chorý, napíšem to už takto blbo-Jani prepáč, ale ak medicína na niečo nepríde, tak o desať rokov bude ležať úplne ochrnutý na posteli a dýchať cez dýchací prístroja a zomrie na zadusenie.Terapia doktorky Augustínovej mu môže pomôcť tento stav oddialiť.Janka je najsilnejší a najstatočnejší človek akého poznám, tých 100 000 naozaj potrebuje na liečbu, x krát prespávali u nás, keď Davidkovi robili v Bratislave vyšetrenia.Celý priebeh jeho choroby som opísala v marcovom čísle Mama a ja.Nemusíte jej poslať peniažky, ale nech sa nikto viac neodváži ubližovať jej napriek tomuto všetkému svojím podozrievaním. Lebo Janka urobila pre svoje dieťa maximum:zverejnila svoje súkromie a prosila o pomoc, hoci to veľmi ťažko nesie.Inú možnosť totiž nemá.

mercy
autor
15. mar 2007

Ahojte, dlhšie som sa nedostala k netu, lebo som u našich. Dievčatá, veľmi pekne ďakujem za to, aké ste zlaté🙂 Janka je skvelá ženská a je len škoda, že už nebývame v jednom meste,aby sme mohli byť spolu častejšie. Minule mi povedala, že pre ňu je najhoršie to, že sa nemá s kým porozprávať o tom, čo cíti, Davidkovmu stavu veľa ľudí nerozumie, vraj jej hovoria, že z toho vyrastie 😒 Ona je ale napriek tomu všetkému veľmi veselý usmiaty človiečik. Do tohto na MK som ju trochu navliekla ja, pretože som chcela trochu využiť to, že sa tu poznáme 🙂,aspoň som si to myslela a že väčšina z nás sme mamy. Zdali set sa mi totiž blízke, nie cudzie, aspoň tie, čo sa hoci len cez net poznáme už nejaký ten rok🙂Ešte raz, klobúk dole pred vami, veľmi vám ďakujem aj za to, že ste Janku podporili, lebo to potrebuje minimálne rovnako ako tie peniažky.

musko
15. mar 2007

Ahojte!
No som rada, dievčatá, že som Vás objavila!!!! Na českom koníkovi som stále hľadala povodnú tému a nebola tam, tak som písala emjee - len odpísala, že to bolo zrušené, akurát nenapísala prečo ☹ . Je mi smutno z niektorých nás, ale stále verím, že nás je viac takých, čo Janke ( aj iným mamám, ktoré to nemajú jednoduché ) veria. Stále na Janku myslím a strašne jej držím palce, píšeme si, skúšame nájsť aj alternatívne postupy....
Tak som rada, že nás je viac. Janka, držím palce a mercy - dakujem. Mať takú kamošku, ako si Ty, je dar. Janka má veľké sťastie!!!! 😉 🙂

cat
15. mar 2007

Mercy, urobila si dobrú vec že si o tom napísala. Ja napr. som nikde doteraz neprispela /okrem Slobody zvierat/.. Lebo týchto žiadostí o pomoc je neúrekom ale teraz baby /z našej témy/ prispeli viaceré a to je pekné a stačilo iba tvoje meno ako záruka 😉
Dúfam že keď sa Janka a Davidko dostanú do toho Egypta, tiež o tom napíšeš, velmi radi si to potom prečítame 😉 a držíme palce, neboj Jani, stále je veľa dobrých ľudí..a tých druhých si nevšímaj, nestoja za pozornosť.

janickacrazy
16. mar 2007

Ďakujem dievčatá, ste úžasné. 🙂 Už je mi oveľa lepšie 🙂 Aj Davidkovi som už prezradila, že možno pôjdeme do Egypta. A on vyhlásil, že v žiadnom prípade nepôjde do mora, lebo bude z toho osolený. 🙂

madeleine
16. mar 2007

janicka, ahoj, aky je aktualny status? Kolko vam chyba?

markis
16. mar 2007

janickacrazy rada pomuzu,ale nevim kam poslat penize a jak se posilaji penize z ceska?
Nic si nedelej z holek typu 4a,sledovala jsem to a bylo mi z toho na nic,nepochopila jsem dodnes,proc 4a do toho vubec rypala a ublizovala?Jakym pravem?Mela by se stydet! 😠

priska
16. mar 2007

Přidám se,taky jsem chtěla pomoc,přijet s penězi,pracuji ve velké firmě,kde jsem chtěla vybrat nějaké peníze pro Davídka a poslat nebo předat mojí slovenské kamarádce,která by peníze přivezla.Taky jsem slyšela,že díky akci 4a některé holky peníze poslat nechtěly,ale věřím,že se najdou takové,co pomůžou!Věřím tomu!

4a však tohle se ti jednou vrátí,neboj!

madeleine
16. mar 2007

baby, z ciech sa vam neoplati posielat peniaze na ucet, ak mozete, radsej jej ich poslite na adresu postou (moezm vam ju dat, mam aj ja). Zistila som ze napriklad v CSOB vas to bude stat 250 korun a to je skoda... jedine ze mate niekoho kto ma CSOB ucet na slovensku, tam je prevod 100, furt vela... ☹

Ja som sa vo firme tiez pokusala pytat na moznost daru, zatial som sa nedopatrala spravnej osoby.. 😒

emjee
16. mar 2007

no neviem s tym posielanim penazi na slovensko je to problematicke, aj posta si totiz pravdepodobne vypyta za odoslanie penazi tolko ako banka za prevod 😠 (mam osobnu skusenost opacnym smerom - zo slovenska do ciech tak cez banku ako aj cez postu)

madeleine
16. mar 2007

no ja som vzdy posielala prachy ako obycajny dopis. Z Nemecka, Rakuska, Ciech aj naopak... a vzdy dosli. Treba Spravit farebnu obalku (trebars s kalendara) nech je nepriesvitna, popisat ju detinskymi sprotostami a nikoho nenapadne, ze by prave tam boli peniaze... 😀 este najidealnejsie je oprejovat, nech obalka riadne tiahne... 😀 😀 😀

emjee
16. mar 2007

a zavesit na nete kazdemu na nos ... 😉 😀

madeleine
16. mar 2007

presne tak... 😎

anielik
16. mar 2007

Admini,

skoda ze ste zmazali ten prispevok od MERCY v temy MILA 4A. Tie uzivatelky co podryvaju a robia "zlu krv" kludne nechate a tie co sa vyjadria si najdu "sprda" pripadne im zmazete diskusiu...
Neviem ale nepripada mi toto ako "slobodne forum"...

markis
16. mar 2007

souhlas!Admini,proc jste to smazali a nahravate tim 4a?Me to moc fer neprijde!

emjee
16. mar 2007

prepacte, ze nestiham citat vsetko, co sa tu za den popise, takze neviem ako nahravam 4a, ale nebudeme tu tu istu vec rozoberat v x temach - okrem toho ten prispevok je skor zalezitostou ip nez verejnej diskusie, zase by tu len vypukli hadky a to nechcem

madeleine
17. mar 2007

baby, ak mate s niecim alebo niekym problem, viete kto je admin, napiste mu, pridajte link na temu a citujte prispevok/prispevky, ktore su podla vas proti pravidlam alebo slusnemu spravaniu a admina tak na vec upozornite a on sa na nu moze zamerat...

je tu skutocne bohate mnozstvo tem a je tazke ich vsetky usledovat, kedze aj adminy maju aj inu pracu ako len kontrolovat nase prsty... 😉

janickacrazy
17. mar 2007

Ahojte dievčatá
Mám dobré správy, naša finančná riaditeľka u nás v práci mi dala 30 000 Sk pre Davidka, no nie je to úžasné? Vôbec som nevedela, čo mám povedať, bola som taká dojatá, vôbec som to nečakala. Stav na účte je momentálne 55 965 SK. 🙂 Už to začína vyzerať naozaj veľmi nádejne. Veľmi sa teším. Ani sa to nedá opísať.

ervotoc
17. mar 2007

to je suuuuper 😉 😉

deina
17. mar 2007

Je to cislo este v predaji? Dala by som ho potom do zborovne, urcite by kolegyne prispeli. 😉

julova
17. mar 2007

to je skvele 🙂...poslala som to co najviac ludom dalej..verim, ze sa to podari 🙂

janickacrazy
17. mar 2007

Je to marcové číslo časopisu MAMA a ja, takže by sa malo ešte dať kúpiť. 🙂 Ďakujem všetkým za finančnú aj psychickú podporu, ste zlaté. 🙂

gita06
17. mar 2007

super,těší mě to.Pošlu peníze v obálce,tak to je fakt dobrá zpráva!!

sylvie
17. mar 2007

janicka, tak to je super.. to uz mate viac ako polovicu.. 🙂 drzim palce, nech sa vam to co najrychlejsie podari zozbierat.. verim, ze sa vam to coskoro podari..

ramzesa
19. mar 2007

jeeej, tesim sa s vami 🙂 .
zienky ale radsej to poslite doporucene alebo do vlastnych ruk

alita
20. mar 2007

Ahojte,tyzden som tu nebola a neverim vlastnym ociam aky vedia byt ludia zli.Ved kazda z nas sa moze ocitnut v podobnej situacii ☹
Prosim vas poslite mi c.uctu,nepoznacila som si ho.
Janka drzim palce aby ste vyzbierali dost penazi pre Davidka a prajem uspesnu liecbu.Mohla by si nas priebezne informovat o stave na ucte.

janickacrazy
20. mar 2007

Ahojte dievčatá!
Stav na účte pre Davidka je momentálne 60 565 Sk. Ďakujeme všetkým!!!

matar
20. mar 2007

ahoj janicka, mozes prosim aj mne poslať to čislo účtu, nenašla som ho tu a ten časopis nemám. a davidkovi a jeho rodinke držím palce.

madeleine
20. mar 2007

matar, 2611175490/1100, clanok najdes tu https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...,

julova
21. mar 2007

kupila som si casopis a je cely dost zaujimavy, az som sa rozhodla si ho predplatit 😉....a normalne sa uz tesim na vyplatu - urcite opat posleme nejake korunky. len nech sa to podari 😔

matar
21. mar 2007

madeleine, mám pomôžem. dík 😀