Žijete na dlh, alebo si dopredu našetríte?

mokuska
20. jún 2008

zvyknete si aj vy brat pozicku alebo setrite a az potom si to kupite.Ja som asi stara skola,ale zatial som nastastie nikdy nemusela brat ziadnu pozicku a vzdy som si na to,co som potrebovala nasetrila az potom kupila,A co vy

mokuska
autor
23. jún 2008

ja setrim tiez a tak,aby som nazatazila rodinu dlhmi,ak nieco chcem tak si na to tvrdo nasetrim a musim bez toho vydrzat,su veci na ktoré clovek naozaj nenasetrí ale ak chcem nieco ,co este vydrzí tak radsej odkladam korunky ako kazdy.Poznam pripady ked sa cela bytovka zblbla,že nieco musia mat a tak si kupovali vsetci pocitace,kuchyne, auta a tak sa zadlzili len preto,že ani jeden nepovedal že na to nema a vsetci si napoziciavali a teraz si trieskaju hlavy,že boli takí sprostí a podlahli modnemu trendu a susedskej mánii.

zuzkaprofant
23. jún 2008

mi polku veci mame na splatky a sme spokojny inac by sme nemali nic , mi od rodicov nemame nic a na vsetko co sme si chceli kupit a co mame sme si zarobili sami takze to nas tesi o to viac, a nie je to hamba kupovat na splaky dnes je taka doba, jedno splatime druhe kupime a mesacne nas to nestoji vela kedze tie peniazky by sa aj tak inam minuly. neviem si predstavit ze by sme setrili 20rokov aby sme si mohli kupit auto 😀

sirinka
23. jún 2008

ja som zabudla, my mame pozicku od svokra 😨 ale nastastie bezurocnu a poctivo kazdy mesiac splacame
vela ludi zije nad svoje pomery, pretoze dnes je doba bezhotovstna a peniaze, ktore nevidime, sa lahsie minaju...

mywiel
23. jún 2008

Nastastie my problemy s financiami nemame, nie sme ani tie povahy co by mohli zit na dlh, ja musim kazdu fakturu zaplatit nacas, neda mi to... 😀

slobyf
Odpoveď bola odstránená
Zobraz