Žilinská Univerzita - Fakulta PEDAS 1997-2003

kape
11. aug 2008

Ahojte Pedasacky.
Uz je Vas dost maminiek, pripadne nas je dost maminiek cakateliek a aby sme si nevypisovali maily, tak mozme debatit , radit si a podelit sa o nase skusenosti,pripadne si pospominat na cas studia aj tu 🙂

kape
autor
22. aug 2008

Pridavam Vam jeden link, ak by ste mali zaujem o vzorky www hami sk, my sme to mali v balicku z porodnice.
A este jeden link http://www.changenet.sk/?section=kampane&x=383992 , myslim ze pre kazdu je lepsia ta volby prveho slubu.

Dudlo to mi je luto s tou kostickou, nech s arychlo zahoji, aby ste mohli veselo bezkat.

Anka a Ty co, ako sa mate s Nellkou?

m.e.t.o.
23. aug 2008

ahoj Katka, dobre si myslis, byvala som s Ankou a Ludkou.
Tak uz si rada, ze ste vsetci spolu doma, to poznam, a ked som prisla z porodnice druhykrat, to uz ma cakal doma aj timotejko, tak som mala myslienky len pri nom, uz som sa nevedela dockat, kedy pojdeme domov, som chcela velmi byt doma. aj ked manzel je velmi spolahlivy, sa o neho staral cely cas, to som obavy mat vobec nemusela.
tak sa drzte, kojte sa a priberajte, nech sa vam dari.
e.

hrinka
27. aug 2008

Caute.

Tak Katke este raz prajem vsetko naj a nech sa drzia ako rodinka. Nelka zacala plakavat a nespat cez den asi tak ked mala 3 tyzdne.
METO je Evka Stuchla (Lukacova) - moja byvala spolubyvajuca.

anka

sylviabab
16. sep 2008

Ahojte. Je tu ticho. Ako sa mate? Ako Vase deturence? My sa este liecime z tej nadchy, Dasa je uz skoro fit, ale mne to akosi trva. Ani pocasie nam k tomu nepomaha.
Kape: ak do piatku nebudem uplne zdrava, radsej stretko odlozime, nechcem aby Samko este nieco pochytil.
Inak, ja uz ratam dni do Vianoc 🙂 Cakam kedy spustia prvu Vianocnu reklamu v telke a je to tu 😉