Žilnaté prsia. Je to normálne?

potvorka88
17. sep 2009

Ahojte nikde som takúto tému nenašla. Poslednú dobu mi začali vystupovať žily na prsiach. Mám ich skoro celé modré. Vôbec ma nebolia ani inú zmenu som na nich nepostrehla. Je to normálne? Mala niektorá z vás takýto problém?

bambusko
17. sep 2009

potvorka, mala som v tehu, asi je to hormonmi 😉

dvojka
17. sep 2009

nojo,v těhotenství úplně normální 🙂

potvorka88
autor
17. sep 2009

tehotná tiež bohužial nie som

dvojka
17. sep 2009

aha...opravdu né?

potvorka88
autor
17. sep 2009

naozaj nie ☹

kamila02
17. sep 2009

A třeba na břiše ne? Vystupující žíly na břiše a hrudníku můžou být příznakem jaterní choroby s poruchou krevního oběhu v játrech.

atrami
17. sep 2009

potvorka,
naozaj niesi tehotná? Možno sa zadarilo.
🙂

potvorka88
autor
17. sep 2009

Kamila mám to iba na prsiach. Normálne som sa včera zľakla keď som to v zrkadle videla. Mala som to už dávnejšie ale takto silno ešte nie

Atrami nie som, dnes som začala špiniť a mrcha sa silno hlási

rimmel
17. sep 2009

potvorka utekaj si pre istotu spravit test.aj ked spinis ci kramovat mozes byt tehotna 😉

bibula
17. sep 2009

hormony,potom aj kojacie mamicky mavaju take zilky,to prejde 🙂

potvorka88
autor
17. sep 2009

Bibula nepotešila si ma, hormóny sú sviňa a momentálne so mnou trieskajú až strach 😀

duska1122
17. sep 2009

ja to mam tiez s antikoncepcie takze tiez hormony. nekedy si pripadam jak kulturista

kamila02
17. sep 2009

potvorka, tak to spíš vypadá fakt hormonálně, ale fakt si dávej bacha - zvýraznění žil na trupu je samo o sobě neškodné, ale pokud by byla příčina jaterní, je to pak spjaté se stejně "vylezlými" žilami v jícnu - tzv. jícnové varixy. A ty když prasknou, jde o život.
Třeba jsi fakt těhotná🙂 - ale pokud si budeš jista, že ne, a nebude to mizet, tak fakt doporučuju na to někde u doktora (ideálně asi obvoďáka, gynekologové na játra moc nemyslej) upozornit.

bibula
17. sep 2009

ked ti to prekaza,ze potrebujes pekny dekolt,tak pred udalostou si /aspon 2 hodinky/ studena spracha na ne.... 😅

potvorka88
autor
18. sep 2009

To ste ma nepotešili, že je to hormonálneho pôvodu 😖

Bibula esteticky mi to neprekáža, len som sa vystrašila

bibula
18. sep 2009

to nic,ako prislo,tak odide....

monulkab
18. sep 2009

potvorka88...mě jsou žíly vidět na rukou i prsou, vysvětlení od mudr. - mám hodně světlou pokožku, proto žíly prosvítají....když jsem prokrvená po sportu tak je to fakt síla.....takže tak....ale aspoň nemají sestřičky problém s odběrem krve...

valentinaivanna
16. apr 2012

takisto mam problemy so zilami na prsiach...je to hrozne...neviete o nikaych liekoch s kroymi sa zily stahuju...som z toho nestastna...chcem navstivit doktora

sofiapisklova
30. máj 2017

Ahojte dcerke som nasl na bradavke zilky ma to opuchnute a asi aj hrcku tam ma co to moze byt

vaneska899
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
janka_01
20. aug 2022

Tiež mám taký problém, užívam antikoncepciu. Tehotná nie som. Nemala som také problémy ale po začatí užívania antikoncepcie sa mi žily pomerne dosť zviditeľnili