Zimný overal pre drobca. Kde ho kúpim v Košiciach?

lucinenka001
15. okt 2010

Ahojte kočky,

prosím Vás poradte kde pre drobca kúpiť zimný overal veľkosť č.80 - chlapčenský. Už som prešla dosť obchodov a nemam stastie bud nemaju velkost, bud je neprakticke zapinanie, alebo sa mi nepaci ☹. Pravda je, ze maju aj slaby vyber ☹.A surne nam uz treba ved je zimaaaa ☹ . Dajte prosim nejake dobre tipy na obchody. Uz som bola v C&A, H&M, Tesco, teraz som volala do Tinosu na Masiarsku. Velmi nemam kedy pri drobcovi tak len potrebujem priamo ist kupit a hotovo.
Dakujem.

junovka
15. okt 2010

@lucinenka001 a nelepsie by bolo keby si mu kupila nejaku bundicku a k tomu nejake termo nohavice??Podla mna je to praktickejsie, uz len koli tomu, ze keby si treba niekde surne ho prebalit, tak nemusis ho na kompletku vyzliekat, tak len stiahnes nohavice atd. 🙂 😉 Moj nazor 😉

lucinenka001
autor
15. okt 2010

@junovka

Ahoj,

mame aj bundy aj nohavic kopec hrubych, takze to vieme vyuzit ako pises surna situacia. Ale vela chodime von tak preto surne chcem kupit overalik. Len ho tam supnem a hotovo. Este skocim do maleho Tesca uvidim aky maju vyber. Nemas nejaky obchodik nahodou kam by som este mohla skocit ? 🙂 A aj preto overal ked štrajkuje v kociku a beriem ho x krat na ruky tak na krize aby mu bolo teplo, lebo bundy sa stale vysuvaju hore. 😀
Dakujem.