Život po svadbe. Pridajte sa

jeinabe
2. okt 2009

🙂

zmrzlinka
13. okt 2009

Jani,tak som sa snazila prihlasit na facebok a prosim potvrdis ma ako Tvoje priatelku 😀 😀 😀

spisiacka
14. okt 2009

No ja vobec nemam cas ist k nemu a to riesit. Ved to poznate stale praca a praca a ked robime 6 dni v tyzdni.... takk sa to nejako neda. No uvidim ci ma to prejde abo nie. Ale chcem si kupit aj test ci nahodou.... 😀

zmrzlinka
14. okt 2009

zebyyyyyyyy? 🙂
Ja robim 6 dni v tyzdni uz mesiac a pred tym v lete som tiez tahala ako debil a uz si tu pripadam ako Alica v krajine zazrakov....take veci sa u nas deju 😀

jeinabe
autor
14. okt 2009

No ja sa o praci ani nvyjadrujem....vkuse tahame......boze tie hypoteky.....Peti tak skus a daj nam vediet...no dnes mam taku vianocnu atmosferu....zmrzlinka u nas snezi a snezi, uz je tu vsetko biele, tak pripomina mi to vianoce, takze ked som prisla z prace tak som si zapalila vonavu sviecku....urobila si cajik....uz len stromcek mi tu chyba a moj manzel, ktory je v praci 🙂

maruska83
14. okt 2009

ahojte dievcata tak aj sa pridavam k vam...ahojky jeinabe ako sa mas...uz mas Dvd od Grigera? 🙂

spisiacka
15. okt 2009

jasne dam vam vediet ako to dopadlo. Ale budem robit asi az v sobotu nech sme pri tom obaja doma...

Maruska Jeinabe uz ma dvd. A je super spokojna 😀

filomenka29
15. okt 2009

Ahoj jeinabe, aj ja to mam uz za sebou a dufam, ze uspesne. Mojho muza poznam uz 8 rokov. Bude to uz 5 rokov co sme zobrati, mam pomaly dvojrocneho chlapceka a pred mesiacom sa mi narodila aj dcerka. A zivot po svadbe? Je uzasny. Netreba verit tym, co tvrdia, ze vsetko upadne. Moj vztah prekvita za dna na den a co by some robili bez nasich nadhernych deti? Kazdy den ked sa zobudim, zistim aky je zivot uzasny.Nevahaj jeinabe a sup sup. Drzim prsty s babom, ked to pride tak to pride.

jeinabe
autor
16. okt 2009

Ahojte.....Filomenka no konecne pozitivny clovek...vitam ta tu.....toto som chcela pocut, presne som toho nazoru, ved berieme sa snad na cely zivot....a myslim, ze uz pozname dokonale jeden druheho...ja nevravim moze sa nieco stat, ale verim tomu ze sa nestane....a tesim sa na tu chvilu, ked budeme mat deticky.....tak blahozelam k dcerke..pekne ti to vyslo ako parik.......Este raz dakujem za optimisticky pripsevok..... 😀
Spisiacka tak drzim palce a daj vediet.....bude sice v praci, ale nenecham si to ujst..... 😎
Vitaj Maruska...hej uz mam DVD a som velmi spokojna....a ty uz mas DVD? Ako inac dopadla svadba? Bola si spokojna?

maruska83
16. okt 2009

ahojky ..ano uz mame aj my dvd ale bohuzial som ho este nevidela kedze sme v zahranici ale mamina nam to ma na tyzden poslat tak uz sa neviem dockat ...svadba nam dopadla super boli sme nadmieru spokojny... 🙂

spisiacka
16. okt 2009

je skvele ze vsetky sme mali uzasne nestresove svadby. Teraz sa musime o tie nase vztahy starat aby neupadli. 😀

jeinabe
autor
17. okt 2009

Baby ja mam strach, ze mam zase cystu na vajecniku, lebo dnes mam cely den take bolesti, ake som mala pri prvej......normalne sa bojim, ja uz nechcem ist na operaciu....... ☹ ☹ ☹ ...ja budem musiet v pondelok ist ku gynekologovi.......

spisiacka
18. okt 2009

No snad nie ale fakt radsej chod k lekarovi daj vediet ako si tam dopadla.

jeinabe
autor
18. okt 2009

Tak drz palce...a ty ako s tym testom? Nic nepises.....a ja cakam...

spisiacka
19. okt 2009

poslala som ti IP

zmrzlinka
19. okt 2009

cavines baby!Jani,tak ako si dopadla?A Ty spisiacka? 🙂

jeinabe
autor
19. okt 2009

Baby mate IP-..........

kikusa100
19. okt 2009

kocky..tak som vas nasla..ani mi nepisete IP ze ste zalozili novu temu potvorky... napiste mi IP co mate nove?,jani aka cista?spisiacka co sti tehu?? zmrzli a ty co??

zmrzlinka
19. okt 2009

ahojky!Kikuska ja nic 😀 My sa vraciame do CR na buduci rok na jar a ideme stavat domcuriciek a ked si odrobim 10 mesiacov,tak chceme zacat snazilkovat.Odrobit to musim,aby som dostala matersku.Tak snad rychlo nieco najdem 😉

spisiacka
20. okt 2009

ahojte tak zajtra asi pojdem do doktora a ten to potvrdi alebo vyvrati zatial by som o tom nerada hovorit aby som to nezakrikla... 😉

zmrzlinka
20. okt 2009

juuuuj tak nam potom napis ako si dopadla 😉

jeinabe
autor
20. okt 2009

Spisiacka tak tak nezakriknime to, ale drzime palceky....Kikus napisem ti IP, tak ked ty tak maaaaliickkooo chodis na ten net......ale podstatne, ze si nas nasla a spomenula si si na nas....a ty napis co nove?

spisiacka
21. okt 2009

Takze mame 3 mm a vsetko je v poriadku. Zajtra idem este na krv aby sa to este tak oficialne potvrdilo. Ale uz som vypisana na PN od pondelka.... len tie vychadzky.... neviem ako to prezijem

zmrzlinka
21. okt 2009

supeeeeeeeeeeeeer!gratulujem z celeho srdca 😉 vidis a a tak si bala 😉 A ako sa citis?

jeinabe
autor
21. okt 2009

Tak este raz blahozelame, len sa opatrujte......hej a ako sa citis, aj ja som zvedava.....

spisiacka
22. okt 2009

dakujem no citim sa dost zle. Mam vsetky priznaky a mam pocit ze este aj navyse. Cely den ma boli zaludok ale zatial bez toho aby som to co zjem videla opat. Zato kazde rano ma prehana a potom cely den nic to mam namiesto zvracania. Otrasne ma naduva a po celodennej praci na nochach si ich ani necitim.... ale uz len dva dni a som na PN. Tak mozem oddychovat. Len neviem ci tolko doma vydrzim ved to je strasne tak dlho byt doma...

maruska83
22. okt 2009

jej spisiacka...tak ti srdecne blahozelam 😵

spisiacka
23. okt 2009

maruska dakujem. Ty zatial nic?

maruska83
23. okt 2009

..ahojky spisiacka...no ja zatial nic..kedze sme stale v zahranici a na buduci rok by sme chceli zacat stavat takze este nie aj keby uz sme babo chceli no musi este asi taky rocik pockat...ale tebe to prajem hlavne nech ste zdravy.. 🙂

fidka79
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
evitkamalicka
23. okt 2009

spisiacka gratulujem k tehu