Život po svadbe. Pridajte sa

jeinabe
2. okt 2009

🙂

jeinabe
autor
23. okt 2009

Ahojte baby,....spisiaca tak vidim, ze tehotenstvo prezivas v plnom prude.....ale ber to v tej lepsej stranke.....ze to vsetko je krasne.... 😉 ...v novembri sa zotavim a od decembra(januara) podla toho ako na tom budem so zdravím sa zacneme snazilkovat...ozdaj ta nenecham samu kocikovat..... 😉
Fidka tak to je super...dalsie pekne manzelstvo...len tak dalej 😀

zmrzlinka
23. okt 2009

cavines baby!

Spisiacka drz sa a uzivaj si tehu 😉 A na kedy mas termin?A co by ste chceli?A nad menom uz uvazujete? 😀 Tesim sa s Tebou.

Jani,Ty sa len daj doporiadku a na Vianoce sup na to 😉

spisiacka
24. okt 2009

Jeinabe tak super tesim sa.
Zmrzlinka no termin este nemam urceny momentalne mi robia este testy a neviem vlastne kedy mi urci termin. Ale podla velkosti to vyzera na koniec 6 tyzdna takze podla toho by to malo byt niekedy koncom Juna. Meno ese nevyberame myslim ze je este prilis skoro a nechcem to zakriknut aby to zle nedopadlo. Chcela by som dievca a Lubo skor syna ale podla vnutorneho pocitu myslim ze to bude chlapec. Neviem preco ale od prveho dna si to myslim...

zmrzlinka
24. okt 2009

a ja mena vyberam uz teraz 😉 😀 😀 😀

Len sa drz a tesime sa s Tebou.
My sme boli dnes v centre.Manzel chcel kupit rifle a natrafili sme v jednom obchode na zlavy,takze sme kupili k rifliam este jedne nohavice a bundu.Takze pre mna tymto skoncili vianocne nakupi.SOm rada,lebo vymyslat sa mi nic nechce.A uz som si u neho zvykla,ze si vzdy pred sviatkami vyberie nieco sam.Takze ziadne prekvapko.Este by potreboval koselu,ale to je problem kupit,lebo ma siroke ramena 😉

spisiacka
24. okt 2009

hm no ja cakam kedy mi bude lepsie ze mozem mysliet aj na take veci lebo momentalne myslim na zaludok a tak....
Ja som este vianoce ani nezacala riesit ja neviem ja sa k tomu nikdy nejako nemam. A prekvapka to fakt neznasam asi sa zasa na niecom dohodneme na niecom spolocnom a hotovo bo ja nemam vobec ziadnu fantaziu co sa nakupov tyka a nakupovanie fakt nemusim 😒

zmrzlinka
24. okt 2009

no my ked sme spolu zacali zit,tak mi to dost vadilo,ze si vzdycky vybral darcek sam,ale teraz som uz aj rada,ze nemusim nic vymyslat.Aj ked povodne sme si na Vianoce nemali kupovat nic.Tak to ma asi na Mikulasa 😀 😝

daj si trochu coly,ked Ta boli zaludok.Tebe to prerobi a mimcu to neublizi 😉

albi26
24. okt 2009

ahojte. Mozem sa pridat aj ja? Spolu sme 4-ty rok, a z toho manzelia budeme vo februári 2 rocky. Babatko este nemame, ale dufam, ze sa coskoro zacneme snazit, a podari sa nam. A zivot po svadbe... Super, som velmi stastna, mam vyborneho manzelika, s ktorymi si rozumiem. Klop-klop-klop... aby to tak ostalo 😉

spisiacka
24. okt 2009

Hej pocula som o tom a skusila som raz ale nepomohlo to. Mozno to by viac trebalo teda viac dni skusat. No teraz uz budem doma tak mam cas skusat co mi pomaha a co skodi.

zmrzlinka
24. okt 2009

albi som rada,ze sa k nam pridavas a tiez ze ste spoli stastni.My sme spolu rok a este nesnazilkujeme,lebo nas caka pred tym este jeden zavazny krok a to stahovanie zo zahranicia domov 😉 Tak nech sa Vam dari 🙂

spisiacka a preco budes doma?Ak sa mozem opytat?Kvoli praci alebo si rizikova?

jeinabe
autor
24. okt 2009

Ahojte........spisiacka tak to uz mas mesiac a pol za sebou.....takze uz len 7,5mes.... 😎 ...no ako to rychlo bezi....
Zmrzlinka ja mena uz mam tiez vybrate..... 😉 .....uvidime ci budu este v mode, kym pridu na svet nase deti....no my dvaja mame radi prekvapka, ale vacsinou vieme, co si kupime, aspon ja to vzdy uhadnem a Marek je potom z toho sklamany....no ale mozem za to? 😨
Tak to ste super nakupili.....ja by som chcela si kupit cizmy a rifle tiez......
O tej cole som pocula aj ja, ze je dobra na zaludok....ale tehotne mozu bublinky???
Albi vitaj medzi nami a este sa nesnazite o babo? 🙂

zmrzlinka
24. okt 2009

to neviem,ci mozu bublinky,ale trosku by nemalo uskodit.Mojej kamoske na ranne nevolnosti pomahalo trochu piva.

a ake mas mena? 😉 Ja mam pre chlapca David(manzel je totalne proti),Tobiáš(pacia sa mi jeho skratky Tobi a Tobinko),Tomáš(ale zase manzel ma bratranca Tomasa) a este Šimon.
A z dievcenskych sa mi pacia Katka,Nela,Sara,Laura,Sabina a urcite budem davat dve mena.Pre dievcatko to bude Maria a pre chlapca po otcovy Koloman 😀

Inak Ty si ako moja mamka.Tiez vsetky darceky uhadne 😉 Ja uz ziadne prekvapko nechystam,lebo aj tak mu vzdycky nieco nutne treba 😝

jani123
24. okt 2009

ahojte, my sme spolu ako manzelia tri mesiace.
u nas sa velmi nezmenilo nic, 4 roky sme byvali spolu v podnajme, aj teraz sme tam ostali, dokonca este mame aj spolubyvajuceho, jedneho kamarata. :( nemame na vlastny byt, a ta kriza teraz tiez...a v ba aj podnajom garzonky vyjde viac ako takto zdielat dvojizbak....
som tak zacala uvazovat, ze planovat dieta? my by sme kludne brali aj teraz, ale co su podla Vas priority? asi najprv by sme mali mat vlastne byvanie, a tak... je to tazke.. mame inac 26 rokov.
co si myslite, kedy sa vy citite uz na dieta?

zmrzlinka
24. okt 2009

Ahojky Jani123!

Ja budem mat 25 a tiez cakame na to,kedy budeme mat poriesene byvanie a ine veci.Tiez by sme mimco brali hned,ale nemame na to podmienky.Takze musime pockat a ja dufam,ze nebudem mat neskor problem otehotniet.

Doba je tazka a mne je luto,ze to musime odlozit a tym riskovat problemy s otehotnenim,ale zase kopec zien ma deti po tridstiake a bez problemov 😉

spisiacka
25. okt 2009

ahoj Jani123 no my sme to vsetko planovali velmi dlho a este dlhsie sme to realizovali. Najprv sme zohnali byt co bol dost problem zacali ho splacat a realne spolu zacali zit. Potom sme planovali rok a pol svadbu ktora bola teraz v auguste a o mesiac neskor som ostale tehotna. Takze tak to slo u nas a zatial stale ide...

Jeinabe pravda rychlo to ide ale som rada ze to tak ide ako ide.

jeinabe
autor
25. okt 2009

Zdravim vas.....zmrzlinka no mne sa hrozne paci meno David, Dominik...a pre dievcatko ani velmi neviem este.....tak asi mame s tvojou mamkou siesty zmysel.... 😉
Jani no asi by som najskor poriesila to byvanie......ja uz pred svadbou som to tak chcela...takze byvame od marca spolu, svadbu sme mali v septembri a babo som planovala o rok (ked dokoncim skolu), ale naskytol sa problem s mojim vajecnikom, musim ist na laparoskopiu a po operacii uz nechcem ani chvilu cakat.....lebo ked si to vezmes z tej druhej stranky, tak radsej teraz ako nikdy......takze urcite chcem zacat pracovat na babatku..ja budem mat 25 a babo uz chcem davno, len chcela som si zariadit zivot......

zmrzlinka
25. okt 2009

baby ako ste si to pekne zorganizovali,len ja som taka zaostala 😀 ale zase vy uz budete mat deti vascie a ja take male malilinkate miminko 😀 😀 😀

zmrzlinka
25. okt 2009

inak my tiez cakame na vlastne byvanie a tiez na to,ze muz bude robit 😠

jeinabe
autor
26. okt 2009

Zmrzlinka nejde vsetko hned....ktovie ako dlho sa budeme snazilkovat, este ma mozes predbehnut....ale tesi ma ze budem aspon TETOU, takze miminko v rodine nam pribudne tak ci tak..... 😉

zmrzlinka
26. okt 2009

juuuj a kto caka male?Od Vas ci od Mareka? 😉 Inak je to nejaky baby boooooooom,lebo moja dalsia koleginka je tehotna.To uz mame stvrtu v poradi 😅 Kto bude robit???? 😀 😀 😀

ja som uz zmierena zo situaciu a tesim sa,ze na buduci rok ideme stavat a potom o dalsi rok snazilkovat 😉 Teraz musim hlavne zvladnut to nejako tu dotiahnut do vitazneho konca a potom sa zaclenit v CR do pracovneho procesu 😀 😀 😀 Mam z toho dost obavy.

spisiacka
26. okt 2009

zmrzlinka zvladnes to. Dnes som bola po vysledky krvi a aj z krvi sa potvrdilo ze som tehotna a vsetko zatial v poriadku. Najblizsie ma objednal az posledneho novembra a tyzden pred tym znova na krv.... vzdy mi je zle ked mi beru a minule mi ani zilu netrafila tak som skoro odpadla... dufam ze mi nebudu brat kazdy mesiac... bo teraz to tak vyzera ze asi hej...... 😒

zmrzlinka
27. okt 2009

diky 😉 aj Ty to zvladnes....myslim ten odber krvy.Ja som radsej ked mi beru krv ako ked pichaju injekciu 😉

Inak familia uz vie ,ze cakate prirastok?Ja som uz teraz rozhodnuta,ze svokra sa to dozvie medzi poslednymi 😠

spisiacka
27. okt 2009

Hej vedia strastne rychlo sa to rozkriklo. Povedali sme to len tym najblizsim ale... ono to slo uz potom dalej aj ked z toho nie som nadsena ale ta co uz s tym. 😖

jeinabe
autor
27. okt 2009

Zmrzlinka moj brat.......spisiacka no co by si neurobila kvoli babatku, uz to nejako vydrzis...... 😎

zmrzlinka
27. okt 2009

Jani takze sa vsetci tesite na male,co?A Ty sa ako citis?

spisiacka to si viem predstavit.My ked nieco povieme svokre,tak do 24 hodin to vie polka republiky 😀

spisiacka
28. okt 2009

zmrzlinka no a ceska republika je o nieco vacsia ako slovenska.... tam polka to je tu cela republika... fakt dobra rychlost. To je ako UPS 😀
Jeinabe no jasne vydrzim to ale... uz to trva tri tyzdne a stale je mi nanic a do troch mesiacoch to este chvilu potrva... dovtedy sa asi odnaucim jest 😒

jeinabe
autor
28. okt 2009

Spisiacka este stale mas take nevolnosti? Dnes sme s mamkou boli pozriet v delte na kociariky, jeden sa mi tam velmi paciiii....uz chcem kocikovat......v noci sa mi snivalo s malym babom, bol to chlapcek, tak som ho stiskala....uz mi asi zacina sibat.......
Ako sa citim? No stale rozmyslam co ma caka a chcem mat uz po tom.......uz chcem byt aj doma......joj este toto prezit a bude dobre.....
Baby a vy co nove?

susulienka24
28. okt 2009

Ahojte baby dlho som sa neozvla a mam aj ja novinku...nechcela som to zatial velmi davat do eteru ale asi mozem.Tak aj ja som tehu a som v 12tyzdni,najprv som bola v soku a teraz sa z toho tesim...ked citam, ze mate niektore zdr.problemy tak som stastna,ze nam to vyslo na prvy pokus...a preto som bola aj v soku...ale aj stastna,ze sme zdravi...a v plnom poriadku.Este nemam zatial tehu knizku ale v pondelok isdem prvy krat do poradne tak som zvedava ako to tam bude prebiehat...Zacinam si to uzivat...Pretoze sa nam uplne zmenil zivotny styl,myslim tym prichod na slovensko a zaciatok znova,mala som nastupit do prace ale uz som nestihla a nechcela riskovat...takze teraz sedim doma a uzivam si to...najskor som mala des z toho ze ako budem travit cas ale zvykam si...Vsetkych vas pozdravujem a spisiacku hadam stretnem u nasho spolocneho gynekologa 😀

zmrzlinka
28. okt 2009

susulienka.... tak to je super sprava 🙂 gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem 🙂
Tesim sa z Tebou a prajem vela,vela,vela zdravicka.A musim sa opytat mate uz nejake typy na mena?Ja som na to uchylna 😀 😀 😀
Inak nehrali Ti na svadbe Furmani?Mna pytala jedna baba cislo na nich a ja ho nemozem najst.Ked tak mi ho prosim posli do IP.Diky.

Spisiacka..... dufam,ze nevolnosti cim skor prejdu.Drz sa!

Jeinabe.....neboj aj Ty budes kocikovat.Este musis chvilu vytrimac.Ja verim,ze za chvilu sa nam aj Ty budes chvalit tehotenskou knizkou.A ked sme u snov,tak mne sa asi pred dvoma tyzdnami snivalo,ze som prisla z roboty a tam ma cakali moje deticky-dvojcata,ze boli este malicke v perinke a ze boli precurane az na perinku a ze som manzelovy vynadala,ze co ich neprebali,ze maju uplne studene ruky ... no coment 😀 😝

A ked vsetky porodite,tak mi budete davat rady ako urobit modrooke,kucerave,baculate dievcatko 😀

Inak chyba tu kikuskaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 🙂Kde siiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii?

spisiacka
29. okt 2009

Susulienka stale rozmyslam ktora si to bola ty a stale neviem.Kde si sedela?
Hej nevolnosti stale a naduva ma otrasne a teraz ma uz neprehana ale mam opacny problem.... takze tak. Mam pocit ze mi nejako stupa vaha az prilis rychlo ale to bude asi z toho nevyprazdenia sa.... ja neviem tie vychadzky ma znicia.... a priberem tak asi 3O kil ked sa nebudem moct pohybovat. Neviem preco tehotnym davaju vychadzky... Ked ti je zle a mas vychadzky nemozes ist von a ked chces ist von ked ti je lepsie nemozes bo nemas vychadzky. Katastrofa.

Pozeram ze vsetky uz snivame o babatkach... 😉

jeinabe
autor
30. okt 2009

Ahojte baby...tak susulienka srdecne blahozelaaaaaaam, to je krasne...takze na prvy pokus? Tak to je fakt super......no ty si pojdes v pondelok po knizku a ja tak akurat na prijem....baby ale som rada za vas a velmi vam to prajem...tak si uzivajte tie krasne mesiace tehotenstva...... 😉
No k tym vychadzakam, presne ved tehotenstvo nie je choroba, tak nechapem preco tehotna zena by mala trcat cele dni doma......mali by to vymysliet inac......
Zmrzlinka tak hadam keby si mala male a dokonca dvojicky tak by si ich nenechala len tak doma s manzelom....a ty do prace......?!.....to by si nebola dobra mamka..... 😉
No baby tak vy dve sa mate uz o com bavit, kedze mate rovnaky problem.....a my zmrzlinka zostavame v starych kolajach.....este je mozne ze si nakoniec pockam na teba.....
No ktovie ako nasa Kikuska.........ci uz aj ona nieje tehu.....snad sa nam raz uz ozve..... 😉