Život po svadbe. Pridajte sa

jeinabe
2. okt 2009

🙂

zmrzlinka
30. okt 2009

Jani,budeme drzat palce buduci tyzden.Nech si skoro fit.A pripravena na pocatie 😉

A mimi by som doma nenechala.Ja sa z materskej len tak nepohnem.Narobila som sa uz dost a este sa narobim 😝

Inak dnes som sa z tajnych zdrojov dozvedela,ze ma byt nas hotel na Vianoce zavrety na sedem dni.Keby to tie svine povedali skor,tak by som kupila nejake letenky.Teraz by nas to vyslo na 500 euro.Na to fakt nemam..... 😒
Este som to nerozdychala.... 😢

spisiacka
31. okt 2009

tak to su teda nekrestanske peniaze ale vianocny biznis nepusti.... to mas ako s tym svadobnym tiez je to vsetko zbytocne predrazene len preto ze je to vianocne.
Tiez neplanujem ist tak skoro do prace. Ale teraz mi je tak otrasne ze by som radsej robila ako toto. Dufam ze to uz coskoro prejde ale zatial to tak vobec nevyzera.... 😖

jeinabe
autor
31. okt 2009

No tak to su poriadne drahe letenky....no keby povedali.......co uz narobis.....
Peti este stale, tak dufam, ze ti to uz prejde.....
Baby tak v utorok mi drzte palce......inac dnes som bola odniest tadyho opat do nemocnice, takze vsetko zle sa na nas vali......neviem co sa to robi, asi nas niekto poriadne nema rad......... ☹

zmrzlinka
1. nov 2009

baby tak sme sa rozhodli,ze trcat v Dubline nebudeme,ked mam uz to volno a nasli sme letenky za 0 euro do Pariza.Akurat sme zaplatili poplatky a k tomu manzel asi po hodine nasiel hotel za super cenu,takze 21.12. letime do Pariza!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ja uz sa neviem dockat.Vraciame sa 24.12. vecer.Budu to super 4 dni ,o ktorych snivam uz strasne dlho.Potom budem doma do 27.12. A potom hajde do roboty.Na Silvestra robim asi poobede 😒

Jani,my sme sa tak vytrapili minuly rok.Najprv babka,potom Janik,potom mama a nakoniec bol v nemocnici svokor.Tento rok sa opykovalo akurat v inom poradi ☹

spisiacka
1. nov 2009

Jani jasne budeme na teba mysliet. Drz sa tam a nedaj sa tam dlho drzat raz dva ze si doma a zdrava. 😉

susulienka24
2. nov 2009

Jani drzim palce,nech vsetko dobre dopadne....papa

zmrzlinka
2. nov 2009

jani ,drz palce

A vy tehulky?Ako sa citite?Pozdravujem Vas 😉

zmrzlinka
2. nov 2009

sorry nie drz, ale drzim palce.... este raz drziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim palce

spisiacka
3. nov 2009

no ja sa mam otrasne dnes mi je strasne zle. Zavidim tym co zvracaju.... lebo mne je tak jak ked sa ti chce ale nemozes a tym padom ti ide zaludok rozstrelit....a je mi tak vkuse. Uz nevladzem. Toto je prvy a posledny krat v zivote...

zmrzlinka
3. nov 2009

chuda moje....neboj to prejde....skus si dat trochu piva.Mojej kamoske to strasne pomahalo a babatku to neuskodi 😉

spisiacka
3. nov 2009

no za skusku nic nedam . Uz som tolko toho vyskusala co mi kto radil a nic naozaj vobec nic a zo vsetkeho je mi nanic. A este viac ked nieco nezjem aj ked mi je zle..... viete ake je otrasne nasilu nieco jest ked vam je zle? ale viete ze ked nieco nezjete bude este horsie? Uff. Mam pocit ze priberiem do konca 30 kil ked to takto bude pokracovat. 😠

kikusa100
4. nov 2009

ahojte kocky..no konecne som tu na chvilu....
pozeram ze je tu kopec tehuliek..blahozelam...spisiacka, susu a je este niekto??nepostrehla som
jani ty si ok..??mas nejake problemy som citala..
kocky inak som aj na facebooku a ten si otvaram podstatne viac ako konika..aj vy ste??
nemam zatial nic nove vsetko po starom..hi hi
tak papa

zmrzlinka
4. nov 2009

juuuj aj ja frcim na facebooku...mas IP kikuska 😉

spisiacka
5. nov 2009

ja taktiez mam facebook poslem IP

jeinabe
autor
8. nov 2009

No baby tak pozeram ze najviac sa uz vydavame na facebooku nie? 😉

spisiacka
9. nov 2009

no tam aspon vieme kto kedy je aktualny tu to dost tazko zistis.

jeinabe
autor
9. nov 2009

Presne tak, ale rada tu zajdem, lebo su tu aj dost zaujimave temy...... 😉

spisiacka
10. nov 2009

no len je vela negativnych a to nevpliva dobre... citaj len pozitivne... 😀