Život po svadbe. Pridajte sa

jeinabe
2. okt 2009

🙂

tina1311
5. okt 2009

ahojte nasla som vas...no my sa tiez snazime zatial nic ale uz sme to zacali riesit...ale uz mame potvrdene ze sme obaja v poriadku to je asi preto ze na to stale myslime...

marianka79
5. okt 2009

jajaj život po svadbe? ja by som chcela vediet aký je život po rozvode? 😀 😀 😀 nič proti téme to len tak zo srandy 😝

jeinabe
autor
6. okt 2009

Marianka nestras nas?My sme mali v pondelok este len mesacne vyrocie manzelstva 😉
Zmrzlinka no uvidime, ci este nebudes z nas prva......My chceme zacat v lete 2010. V piatok sa idem dat uz pripoistit, aby som mala lepsiu matersku....baby mate to?

zmrzlinka
6. okt 2009

marianka tak zaloz temu.Ucite Vas tam bude dost 😉

nemozem byt prva.V marci sa vraciame a ja musim odpracovat desat mesiacov,aby som dostala matersku 😉

Inak co je nove?AKe pocasie je na Slovensku?

spisiacka
6. okt 2009

Jeinabe no ja to mam a uz mam aj narok na to ale.... no ved vies ked to nejde tak to nejde.....

zmrzlinka
6. okt 2009

spisiacka nevesaj hlavu.Urcite sa Vam to podari.Niekomu sa podari na prvy sup a niekto si musi pockat.Moja koleginka otehotnela po dvoch rokoch.Nevedia preco to trvalo tak dlho.Ona sa dost stresovala.Jedneho dna sa nastvala,ze uz na to kasle a prestala sledovat plodne a neplodne dni a do dvoch mesiacov bola tehotna a v sobotu ma termin 😀

jeinabe
autor
6. okt 2009

No presne, aj ja som uz pocula take pripady, ze sa prestali tym zaoberat a potom otehotneli, ale viem ze to asi nieje take lahke na to nemysliet......
Zmrzlinka u nas ide babie leto, takze sa tesim.....Inac vsetko po starom, nic nove, platy hore nesli..... 😀

zmrzlinka
6. okt 2009

ja som dnes akurat citala,ze Irsko ma mat velmi trvdy rozpocet na rok 2010.Idu znizovat podporu,pridavky na deti.Najvyssi cas vypadnut.Ale to bude asi vsade.

tu prsi a prsi a prsi a je kosa.Inak septrmber bol pekny.Slnecny,ale nejak sa to posr..lo 😀

U nas v robote je to sama tehotna.Manzel sa smeje,ze musim rychlo odist,aby som sa nenakazila.Jedna koleginka otehotnela neplanovane pred planovanou svadbou.Ale tak jej hormony lietaju,ze skoro ju zrusila.No aspon vidiet,ze pan zenich ju ma fakt rad 😀 A nasi kolegovia si k nam na obede nesadaju,lebo stale len rodime a kojime a kupujeme vybavicku 😀 😀 😀

no ale ja momentalne stujujem stavebny materiel a to konkretne Ytong.Niektore diskusie su fakt huste.Vidno ze mi fyzika nikdy nesla 😉 😉 😉

blazka24
6. okt 2009

ahojte dievčatá - len sem kukuk že téma svadba, ježkove oči už budem v máji 2010 päť rokov vydatá a dokonca za toho istého asi nie som zdravá v dnešnej dobe rozvodov 😀

spisiacka
7. okt 2009

je to fakt tazke na to nemysliet najma ked mame same tehotne v rodine...jedna z nich dnes porodila.... hmmm je to take deprimujuce ☹

zmrzlinka
7. okt 2009

joj chuda moje neboj aj Ty budes mat raz male miminko 🙂 ale ja sa priznam,ze ked moja kamoska porodila,tak som aj poplakala,lebo mi to bolo luto.Aj ked som jej to z celeho srdca priala 😉

spisiacka
8. okt 2009

presne tak ako hovoris mas z toho radost ale na druhej strane ti je strasne luto ze nie je tvoje... 😢

jeinabe
autor
10. okt 2009

Spisiacka neboj, aj ty budes mat a este krajsie, lebo to tvoje bude pre teba najkrajsie a bude len a len tvoje, potom ti budem ja zavidiet ale v dobrom....verim, ze coskoro sa vam to podari......a drzim ti palce....a mozno cakas na mna, kedze uz tolko veci sme mali spolocnych.....aby sme mohli spolu kocikovat po meste...a mozno spolu lezat na porodnici 😝

spisiacka
10. okt 2009

😀 Jeinabe no mozno ano ja som v trojtyzdnovom predstihu.... tak ak ti poviem ze to vyslo mas sa naco tesit.... 😀
Obrucky nosite este?

zmrzlinka
10. okt 2009

spisiacka a co vy nenosite? 🙂 My poctivo.Jeden aj druhy.Ale pokial manza najde nejaku robotu v elektrikarine,tak bude musiet obrucku nechavat doma 😉

spisiacka
11. okt 2009

ale hej len ma to tak napadlo lebo niektore povolania to neumoznuju ja mam sice tiez v praci zakazane ale.... a manzel on len cez vikendy bo tiez robi v takej robote ze by ju byt znicil alebo stratil behom jednej smeny.

evitkamalicka
11. okt 2009

ahojky, my sme teraz 1.10. oslavili 2. vyrocie svatby a prave sme sa zacali snazit uz aj o druhe babo

zmrzlinka
11. okt 2009

tak drzime palce ,nech sa rychlo zadari 😉

marianka79
11. okt 2009

zmrzlinka ja som tiež išla do spol. života s elánom ale po svadbe sa to rýchlo zvrtlo som 10rokov zatial vydatá 😝

marianka79
11. okt 2009

ale nechcem vám brat ilúzie proste začiatky sú krásne ale potom... ☹

zmrzlinka
11. okt 2009

ale manzelstvo nie len o tom,ze je vsetko krasne a ide vsetko lahko.Raz je clovek hore a raz dole.Niekto sa s tym s problemami vyrovna a ide dalej a niekto sa rozvedie.
Jeden moj rozvedeny znamy povedal,ze ludia sa rozvadzaju,lebo uz dopredu maju pripravene riesenie pre akykolvek problem v manzelstve.A to je rozvod.Ale je mi jasne,ze niektore veci sa asi prekusknut nedaju 😒 To uz je asi osud.

jeinabe
autor
12. okt 2009

Ahojte baby....dobre spisiacka tak budem cakat na ten okamih.....obrucky poctivo nosime, len Marek velmi nechce do roboty, lebo si ju razdva znici......baby uz mam DVD aj fotky, som veeelmii spokojna.....DVD original....fakt super.....aj fotky su super....chcem si dat z jednej urobit puzzle, mame jedno puzzle z dovolenkovej fotkya je to nadherne, mame ho v obyvacke pekne zaramovane...a svadobne si dame do spalne, nestiham sem ani chodit, zaseta praca a praca.....
Zmrzlinka presne ako hovoris, aj podla mna pride v manzelstve nejaka kriza, ale ked sa maju dvaja ludia radi, tak vsetko sa da vyriesit......tiez ked sme zacali spolu chodit tak to bolo ine, krajsie.....ale 8 rokov sme zvladli a nenastal taky problem, co by sme nezvladli............a vzdy pride nieco aj pekne, z coho sa tesime a sme radi, ze sme spolu....
Ejhaaa ale soim sa rozpisala...

zmrzlinka
12. okt 2009

tak daj albmumu nejake profi fotky,ale mi ich posli na mejla.Plosiiiiim 😉

Inak ja od nasej dovolenky tiez robim same prescasy a uz ma to nebavi.Vecne makat a makat a makat.

spisiacka
12. okt 2009

Jeinabe no vidis hovorila som ze to dobre dopadne a ze budes spokojna a si mi neverila uvidis ze kolkokrat budes to dvd vidiet tolko krat ti to bude super pripadat.... no kvotie ako to bude po par rokoch....

jeinabe
autor
12. okt 2009

Zmrzlinka a nemas ty facebook? Tam mam fotky, uz sa mi to nechce davat na svadbu....hej sak s kazdym pozerame to DVD 😉

zmrzlinka
12. okt 2009

nie nemam,tak neva 😉 inak co mate nove baby?

spisiacka
13. okt 2009

No ja nove namam zatial nic akurat z tych liekov co mi dal doktor mi je tak vselijako len nie dobre. Strasne stavy mam z toho a kazdu chvilu ine... hlavne zaludku sa to nepaci... 😝

zmrzlinka
13. okt 2009

juuuj a nemoze Ti dat ine? 😒 A ake tabletky beries?Hlavne ze pomozu 😉

jeinabe
autor
13. okt 2009

Aj ja si myslim, ze by si mala zmenit tie lieky....my mame vsetko po starom a ty ako zmrzlinka? Tak sa tam zaregistruj..... najdes tam vela znamych.....aj spoluziacky zo strednej.....

zmrzlinka
13. okt 2009

ja sa modlim,aby sme vybavili hypoteku do konca roku a este davame dokopy ten projekt,aby sme na rozhovor s projektantom boli na 100% pripraveni 😉 Hlavne aby sme na nic nezabudli.
A inak uz som si kupila nieco vianocnej vyzdoby.Tu uz to frci vo velkom.Budu to nase posledne Vianoce tu.To bude zase placu 😒