Život po svadbe. Pridajte sa

jeinabe
2. okt 2009

🙂

jeinabe
autor
2. okt 2009

No caute baby, tak som uz zalozila novu temu, tak vsetky hop sem.....lebo uz sa tam bavime o detoch a myslim, ze do svadby to uz nepatri..... 😉
A mame tu aj snazilky a prvou je nasa spisiacka..... 😉

bzzmajka
2. okt 2009

ahojte, aj to mám už za sebov

lubka0506
2. okt 2009

cauko aj aj to mám už za sebou... 😀 😀 😀 možem byt dalšou snažilkou?

kibuk
2. okt 2009

čauko aj ja sa pridavam aj ja už mam dva krat svadbu za sebou ale s tym istim 😀 a 30 augusta sme oslavili šesť ročkou 🙂

kibuk
2. okt 2009

jeinabe a si priamo so SNV? nepozname sa nahodou? 😉

katie233
2. okt 2009

ahojte 🙂. aj my to už máme za sebou. za tri týždne oslávime prvý rôčik 😵

jeinabe
autor
2. okt 2009

Ahojte baby...tak vitajte.... 😎 ....my sme mali este len teraz svadbu a este chcem trosku pockat s babom, hoci by som ho uz velmi chcela..... 😉 ..a vy co snazite sa uz v plnom prude?
Kibuk hej som priamo zo SNV, na tej fotke ta dobre nevidno.....tak neviem, ci ta poznam.... 😕

zmrzlinka
2. okt 2009

tak som tu Jani ....uz som to nasla.....inak tu to frci.....ale neviem ci manzel dovoli chodit na konika 😅 ....kedze este my este s mimim chceme pockat....zevraj uz teraz sa to neda so mnou vydrzat.... 😀 😀 😀

zmrzlinka
2. okt 2009

zdraviiiiiiiim vsetkych 🙂

groka
2. okt 2009

ahojte

aj ja som uz vydata,pozname sa 6 rokov,z toho 3 roky sme spolu a velmi tuzime po dalsom babatku 🙂 cize som snazilka tiez,mozem sa pridat?

janemari
2. okt 2009

Ahojte tak prispejem aj ja.Mam to tiez za sebou a teraz 30 septembra to boli 3 roky a tak isto sa snazime o babetko.

kukulik30
3. okt 2009

Ahojte, pridavam sa aj ja ...vydata za svojho skveleho muza , najlepsieho na svete som 9 rokov a randili sme predtym 6 rokov 😅

jei a kibuk, pozeram,ze ste priamo zo snv, pridajte sa aj do temi SNV v regionoch 🙂 nech tam pribudnu nove tvare 😵

leveretka
3. okt 2009

Ahojte, ja som najšťastnejšie vydatá 5 mesiačikov a čakáme prvé bábo 😉 😀

katie233
3. okt 2009

leveretka gratulujem 😉, ja dúfam, že aj ja si čoskoro nájdem na teste // 😵

bzzmajka
3. okt 2009

dúfam, že sa nakazíme od teba..ha ha

katie233
3. okt 2009

veru leveretka, mohla by si poslať zopár tehu vírusov 😵

irsina83
3. okt 2009

Ahojte vydata som od maja a mame problem otehu pretoze mam PCO ale to zmakneme... 😉

bzzmajka
3. okt 2009

tomu verte, že to všetky zmákneme

jeinabe
autor
3. okt 2009

Ahojte...tak vidim, ze sa to tu rozbehlo...... 😉 .....leveretka tak blahozelam.....baby a to 3 roky sa uz snazite otehotniet? My chceme zacat niekedy v maji a presne mam obavy z toho, ze to potom nepojde.....mimochodom my sme s manzelom chodili spolu skoro 8 rokov a 5.10 mame mesacne vyrocie svadby 😀 😀
Zmrzlinka tak vitaj......ale co by ti nedovolil sem chodit, ja som na tom takisto.....aj ja uz chceeemmmm....baby zavidim vam....musi to byt krasne... 😵

spisiacka
3. okt 2009

jeinabe dakujem za take mile privitanie na konikovi s takym tym prvym snazilkovanim. Myslim ze s tym budem mat trosku poroblem vysledky na gynke neboli moc dobre.... 😠

katie233
3. okt 2009

spisiacka neboj 🙂, všetko bude ok. aj my sme mali rok prestávku, ale ten čas rýchlo utiekol a môžeme sa do toho pustiť opäť 😵

zuzanockamt
3. okt 2009

Ahojte 🙂
tak nakuknem aj tu k vam 😀 ... s MM sme spolu uz 6 rokov, ale manzelia iba 2,5 roka 😀 ... bez HAK sme uz 13 mesiacov a "nedavame si pozor" uz siesty mesiac, ale zatial sa nic zavazne neudialo 😕 😕 🙄 🙄

veronika1982
3. okt 2009

ahojte.. livia kde sa ty nenajdes... 😀 😀 😀

my budeme s manzelom 15.11. oslavovat prvy rok.. takze sa chvalit nebude a snazit sa nesnazime o dalsie ved to nase ma len 5 mesiacov ale mozno do noveho bytu novy prirastok. ha ha..

tak vas vitam v tejto teme a hlavne baby zo snv..

mirm
3. okt 2009

ahojte. aj ja sa pripajam. My uz mame rok po svadbe a aj asi rok sa snazime a stale nic 😒 ale aspon uz vieme kde je chyba, tak behame po lekarochl. Ale mozem povedat, ze bez mojho manzel mi je neskutocnou oporou 🙂

jeinabe
autor
4. okt 2009

Spisiacka ake mas zle vysledky? Mozes napisat aj do IP.....
Ja som si vzdy predstavovala, ze ked raz budem chciet babo, ze to nebude vobec tazke, ale ako vidim, tak to zrejme nejde len tak lahko.......baby drzim vam palce, aby vam to vyslo co najskor.....a verim tomu, ze vam to vyjde, treba tomu nechat cas.....

spisiacka
4. okt 2009

Jeinabe no niekto problem nema a ani nevie ako a niekto.... sa dlho trapi .... ale co tak citam tak nas je viac takych co s tym mame problem...

jeinabe
autor
4. okt 2009

Tak to je strasne......a zboznujem take pripady, ked v spravach pocujem, ze dieta nechali niekde pohodene, vtedy ma ide porazit.....nevazia si to, aky maju dar a ked uz su na tom tak, ze sa o to babo nemozu postarat, tak ho dam do hniezda zachrany a nie odhodit do kanvy.....

janocka
5. okt 2009

mozem vas presunut do volnej diskusie? lebo pozeram, ze niektore sa uz o dieta snazite, no je tu aj velka cast, ktora sa o dieta este nesnazi.... ak sa chcete "porozpravat" o zivote po svadbe tak si myslim, ze na to je vhodnejsia volna diskusia 😉

jeinabe
autor
5. okt 2009

Kludnes nas ta mozes presunut.... 🙂

zmrzlinka
5. okt 2009

juuuj ale som nahladala,kym som Vas nasla baby moje 😉

Keby ste vedeli aka som choraaaaaaaaaaa a manza tiez.Tak sme nase prve vyrocie svadby vcera oslavili cajikom,kvapkami do nosa a strepsilsom 😀
Inak mame novinku.Vraciame sa na jar 2010 do CR.Takze zo mna sa oficialne stane snazilka na jar 2011.To vy uz budeme mat plienky na balkone a miminko v postielke 😉 A ja budem od Vas tahat info ako urobit modrooke dievcatko s kuceravymi vlasmi 😀